Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
625 ogledov

Zato so vas tako poceni prodali

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bozidar.Frelih 15:46 31.januar 2017.

    Kar se je zgodilo je OKUPACIJA, in kar smo naredili mi ( država ) je kapitulacija. Država ki nima neodvisnega informacijskega sistema je pohabljena država. Država, ki ima informacijski sistem v rokah tujcev pa ne obstaja.Tako preprosto je to.

  • Bozidar.Frelih 07:35 01.februar 2017.

    He he, fritolinček. Ti gre na živce ? A si iz pa zaPOPizit TV ja? Žurnal je bil doslej edini medij ki je sploh javno objavljal tole svinjarijo. Čestitke g. Zalazniku ker je nekdo končno napisal skoraj kompletno zgodbo in ...prikaži večin ozadje. Mogoče bo folku počasi kapnilo kaj sledi. Kajti zdaj pridejo še ostali in radijci. No, če ne prej pa potem ko bodo za kabelsko dali letno eno svojo plačo. In potem odpovedali vse skupaj, ker preprosto ne bodo mogli več plačevati. Če bo odpoved sploh še mogoča. Glede na smer kamor se vse skupaj premika to mogoče sploh ne bo več dovoljeno.

  • mrki 20:26 31.januar 2017.

    Po pogovoru z gospodom na AVK izvedel, da lahko prekinete pogodbo brez obveznosti, kar pa naj ne bi veljalo za aparature ( TV , tablice in GSMje ) če ste jih dobili po ugodni ceni , kle je malo luknjasto ...prikaži več in nejasno. Glede na to, se bo moral vsak odločiti sam kaj mu je za storiti. Že če bi velika večina odpovedala paket s TV ponudbo in vzela samo paket z Internetom , bi Pro Plusu zadali usodni udarec. Večino stvari se da pogledat na netu in to na razno razne načine. Zatorej bi bil moj predlog da v veliki večini odjavimo pakete s TV in vzamemo pakete samo z Internetom.Sicer pa obstaja peticija proti ProPliusuhttps://www.pravapeticija.com/proti_izsiljevanju_pro_plusa__pop_tv_in_a_kanal

  • JT_Thomas 15:51 31.januar 2017.

    V bistvu sem najbolj pridobil jaz in v mojem primeru je največ izgubil operater, pri katerem sem imel internet, televizijo in telefon (ok resda sem slednjega uporabljal nič). :) Odpovedal sem naročnino (kompletno) operaterju, internet doma imam preko telefona (za ...prikaži več maile in gledat novice je ok), po internetu pogledam kdaj kak film preko telefona (npr. Netflix), TV-ja tako ali tako nisem že gledal kar nekaj časa. Na kraj pameti pa mi ne pade gledat skrpucalo od sporeda ProPlusa, kjer imaš v 1 uri filma (starega btw) 20 min reklam. Hvala še enkrat! :)Zaključek: Pridobil sem jaz - prihranim cca. 40 (malo več) € na mesec. Hvala ProPlus.

  • mrki 20:31 31.januar 2017.

    Hmmm , pa še nekaj sem se spomnil , kako si lahko povrnete 3 EURE, Odpovejte časovni preskok ali pa kake druge dodatne finte , ki vam jih ponuja operater, tako si znižate strošek in s tem operateja spravite v ...prikaži več finančni primankljaj in mogoče bo začel razmišljati kako narediti ponudbo boljšo - beri cenejšo!

  • Avatar praufo
    praufo 09:44 01.februar 2017.

    sedaj ko je več kot jasno, da bodo podržitve, oz. so že, je le nekaj medijev to novico objavilo, medtem ko tv hiša prav nobena ... gospoda novinarja je treba vsekakor pohvalit, ker je edini pisal o tem že precej ...prikaži več časa nazaj in tudi pravilno napovedal razplet te igre ... mogoče je bilo pol leta nazaj še čas, da se politika oz vlada zavzame preko svojih služb (agencij ima malo morje) zato, da državljani ne bi bili oškodovani, ampak žal politika ne dela v korist teh državljanov in jim je malo mar kaj se dogaja, tukaj je več kot očiten kartelni dogovor, in izsiljevanje firme proplus, kar ne more biti v interesu države, ampak žal se jim je**be, razen ko delijo bombončke, ki jih mi plačamo za dvig njhove popularnosti ... seveda je najlažje odjavit tv, ampak treba je vedet, da je mnogo starejših ali pa tudi takih, ki si računalnika pač ne morejo privoščit in ga sploh ne uporabljajo, zato je radio in tv edini elektronski medij

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.