Slovenija
173 ogledov

Zavetišče: Navodil, kaj naj s psi v karanteni, nimamo

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:28 26.november 2015.

    Za žival nosi polno odgovornost nosi sam, zato mora tudi zanjo finančno poskrbeti in zanjo plačevati vse storitve. Ne vem, v čem naj bi bil problem.

  • maresem 13:57 26.november 2015.

    Gnoj smrdljivi.... da bi poginil v mukah. Gabijo se mi taki izmečki, kot si ti!

  • maresem 14:39 26.november 2015.

    Ja, sadist, za take kretene kot si ti in to ob vsakem času. Vse pa za nedolžne živali.

  • alibaba 17:37 26.november 2015.

    Spet nesposobnost naših javnih organov.Vedno bojo našli razlog da koga jebejo. Vsakič ko se kaj zgodi kažejo svojo nesposobnost.Niso vsi ki gredo skozi Slovenijo imigranti.So ljudje,ki res bežijo in so poskrbel za sebe in svoje živali vse dokumente,pa našim še ...prikaži več ni dovolj.A prej ste pa spuščal na 10000 brez vsakega pregleda čez.Verjetno je šlo z njimi tudi na 100kg mamil in orožja.

  • maresem 13:56 26.november 2015.

    IDIOT KRETENSKI - crkni ti in naj te požrejo Kitajci.

  • Vesoljec 10:51 26.november 2015.

    Pa, Ferluci, očitno ti ni mar za živali.

  • maresem 08:06 26.november 2015.

    A zdaj se bodo spravili pa še na nedolžne živali. Vsaka čast takemu človeku, ki je mislil tudi na žival in jo popeljal s seboj.

  • maresem 13:55 26.november 2015.

    Meni je pa slabo ko berem tvoj komentar. Ko boš ti toliko doniral kot sem jaz in še marsikdo, potem pa sikaj.

  • malonaokoli 08:43 26.november 2015.

    glede na dejstvo, da ima vsako slovensko gospodinjstvo psa v sobi, bi res ne potrebovali še dodatnih iz tujine...smrt je včasih najbolj humana rešitev.

  • AnzeSmolej 08:50 26.november 2015.

    Živali dobrodošle! Aja s tem mislim na pse! ;)

  • AnzeSmolej 09:07 26.november 2015.

    v bistvu je dobesedno za posrat ;)

  • Ana Poličnik 11:58 26.november 2015.

    Slovenci smo pač slovenci, brez čuta za živali. Zato pa je toliko zapuščenih psov in mačk v zavetiščih. Spoštujem begunce, ki jin je bilo mar za njihove živali.

  • Vesoljec 10:51 26.november 2015.

    Ferluci, problem je v tem, da 2000 evrov ni običajen strošek, temveč izsiljevanje.Problem je tudi v tem, da pes (oz. druga žival) sama zase ne more odločati.Problem je, da so živali mnogo manjša težava kot IMIGRANTI, ki se ...prikaži več jih meni nič, tebi nič, spušča čez mejo.Naj nadaljujem?

  • onyxx 11:48 26.november 2015.

    eni ste pa res bedni, poleg vseh stroškov za begunce, naj bi zdaj plačevali še za njihove cucke in celo mačke, kaj jih sploh s sabo vlačijo...

  • jankosan 12:14 26.november 2015.

    pa se izseli. Omenjeno spoštovanje pa je iz neumnosti, nevednosti, nerazumnosti,....

  • Ferluci 12:41 26.november 2015.

    No, če emigranti nimajo denarja še vedno lahko podarijo ali prodajo brazilcem oziroma kakšni kitajski restavraciji za simbolično ceno.

  • Ferluci 12:45 26.november 2015.

    Živali so tudi hrana, ne samo ljubljenčki, mar ne? Če je pa to tvoj hobi, izvoli in plačaj! Konec konca lahko organiziraš tudi dobrodelni koncert! Sicer pa - si se pozanimal, če greš v kakšno tujo državo (npr. na Japonsko) ...prikaži več) koliko stane karantena?

  • jankosan 14:09 26.november 2015.

    otročje, resnično otročje,.... Kako naj verjamem nekomu, ki sam sebe hvali in govori, da je boljši od drugih?

  • maresem 14:10 26.november 2015.

    Točno to je resnica in sramota za slovence. K sreči nismo vsi take gnilobe.

  • jankosan 14:11 26.november 2015.

    A ni to nestrpnost na spletu? Varuhi? Sadist navadni, ne pa humanist!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.