Slovenija
60 ogledov

Zdenka Čebašek-Travnik: Upam, da to ni moje zadnje pismo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:59 13.marec 2017.

    Zdenka Čebašek-Travnik: Upam, da to ni moje zadnje pismo................če bi imela vsaj malo etične in moralne drže,toliko vsaj zaradi svoje družine v kolikor se požvižga na doktarsko kasto .....potem bi se umaknila in nehala blatiti zdravstveni ceh .

  • moder 15:15 13.marec 2017.

    Sem vedel da ne more bit mogoče, da bi kdo dal njej kako nespodobno povabilo,... No ja če bi Metod bil še z nami mogoče,...

  • Avatar čavez
    čavez 15:34 13.marec 2017.

    Če nekdo izpolnjuje pogoje za v penzijo ne vem zakaj še krade prostor in denar mlajši generaciji.

  • patron 15:49 13.marec 2017.

    gospa čebašek, upam, da je to moj zadnji komentar, ste nadomstljiva z mnogimi uspešnejšimi, mlajšimi, kreativnimi in nepohlepnimi kandidati......zato mirno odpeketajte v "zaslužen" penzjon....

  • hpet 16:21 13.marec 2017.

    Točno to. Vsi samo nakladajo o nekih stricih v ozadju, nespodobnih povabilih, ...na koncu pa nihče nič ne pove. Povejte prosim kdo vas nespodobno vabi? Povejte prosim, kam je odtekal denar in kakšne pogodbe so se podpisovale? Podajte prosim ovadbe ...prikaži več pristojnim službam!

  • novispenjac 16:22 13.marec 2017.

    Prejšnji predsedniki zbornice so imeli še višjo plačo, kot naj bi jo imela ona sedaj. Zakaj takrat ni bilo afer? Tukaj je nekaj v ozadju, mislim, da se bije kar hud boj, ampak ne vem zakaj.

  • Tupamaros 16:26 13.marec 2017.

    In kaj je narobe če človek zahteva večjo plačo? Problem je fovšija. Zahtevaš lahko vedno, ko veš da si dober za opravljanje zadanega zahtevnega dela.Če pa ne dobiš je pa druga stvar. Če nisi zadovoljen lahko mirno daš odpoved,Sicer ...prikaži več je bila izbrana na podlagi predloženega programa deovanja zbornice. Halo, kaj sedaj ni v redu?

  • jezero 16:46 13.marec 2017.

    Zdravniška lopovska koruptivna "elita" ne misli oditi od bogatega korita. Nova predsednica vsekakor ni del te pokvarjene združbe.

  • jezero 16:50 13.marec 2017.

    Sicer je pa bila izvoljena na demokr-atičnih volitvah, a proti volji lopovske koruptivne združbe. Le nekaj tednov po izvolitvi jo hoče lopovska združba enostavno odstviti. To je Slovenija, mafijska država!

  • Milan Novak 16:51 13.marec 2017.

    Vse se bo uredilo bosta stric Milan in stric Janez .Z. poklicala !

  • Avatar olor
    olor 14:32 13.marec 2017.

    Gospa Zdenka. Zakaj javno ne poveste v čem je problem in razlog za razrešitev. Ne pa da se vse nekaj dela v tajnosti. Javno mnenje va ni naklonjeno zaradi višine zahtevane plače, če je pa kaj drugega v ozadju, pa ...prikaži več to javno povejte, se seočite z nasprotniki, si upate???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.