Slovenija
2648 ogledov

Zemljarič: "Janšo ubit, ubit, ubit"

Komentarjev 103
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:21 03.februar 2014.

    Ta thread je pač obsojen na dolžino. :-) Sicer pa, tako ali drugače, dejstvo je, da je JJ verjetno največje zlo, ki je kadarkoli v zgodovini doletelo ta narod.

  • Jana Novak 11:28 03.februar 2014.

    Če bi Janšo hoteli ubiti, bi ga že. Mislim, da je vse skupaj vrgel v javnost Janša, ker se zadnje čase o njem premalo govori

  • apt 11:29 03.februar 2014.

    Boš prebral v arhivih čez nekaj let. Njegovi se že 20 let trudijo pridobiti te dokumente pa niso uspešni.

  • mph 12:18 03.februar 2014.

    He, he, ... je pa malo čudno brat ta tvoj tudi proti nacizmu spodaj, glede na to, da si se ti ali tvoj ata boril z ramo ob rami ob teh. In da ste bili za vso zavezništvo domači izdajalci ...prikaži več enaka zalega kot nacisti ali še slabša.

  • vladek 12:19 03.februar 2014.

    Samo nas Bog lahko obvaruje od komunizma.

  • mph 12:19 03.februar 2014.

    A, morda pa zato fotokopirajo vse, kar jim pride pod roke, potem pa liste po naključju zlagajo skupaj, da nastane nova celota. Seveda z bistveno drugačno vsebino.

  • mph 13:04 03.februar 2014.

    Mislim, da mu kar slabo dela ob tem, kaj so njegovi verniki.

  • mph 13:05 03.februar 2014.

    Btw, tvoj Kristus je bil na nek način prvi komunist. Verjetno pa si kot večina kristjanov preskočil zgodbico o srajci v omari.

  • mph 15:37 03.februar 2014.

    Jaz to vem, ti to veš, ... ampak jaz bi rad od "njih" to slišal. :-)

  • dragec 15:39 03.februar 2014.

    prepozno, tebi samo plešasti lahko pomaga. Sranje kako se vi desni bojite enega starčka. sicer lepo zvoni"ubij - ubij janševce"

  • dragec 15:41 03.februar 2014.

    Vladek, ti si pizda, strah te je enega komunjarskega starčka.

  • Scott 16:29 03.februar 2014.

    Edini car, ki lula v hlačke?

  • Žurnalček 17:05 03.februar 2014.

    Naj te ne bo sram , če bi blo po moje ne bi bilo niti Bavčarja in in uničenega Istrabenza, ne bi bilo niti Bajuka in nam vsem pokradene NLB I NKBM in dolga 40 miljard , sam ti ne ...prikaži več veš kolk je to dnarja, pa te nima smisla prepričevati. 40miljard € je vredno sigurno , da jih 1000 pobiješ zaradi tega dolga ! Pa ti temu reci kakorkolihočeš !

  • KLOBO 18:43 03.februar 2014.

    kVA JE RDEČI PARADAJZARJI, A SPET SVRŠAVATE NA JANEZU JANŠI !! SMILITE SE MI, RESNIČNO, REVČKI, RES STE REVČKI, DA IMATA ZA SVOJE IDOLE TAKŠNE MMORILCE KOT SO ZEMLJARIČ , GORENC, STANOVNIK , DOLANC, KARDEL, RIBIĆIĆ !!

  • KLOBO 18:44 03.februar 2014.

    HE, HE, KVA JE RDEČI PARADAJZARJI, A SPET SVRŠAVATE NA JANEZU JANŠI !! SMILITE SE MI, RESNIČNO, REVČKI, RES STE REVČKI, DA IMATA ZA SVOJE IDOLE TAKŠNE KLAVCE IN MORILCE KOT SO ZEMLJARIČ , GORENC, STANOVNIK , DOLANC, KARDEL, RIBIĆIĆ !!

  • KLOBO 18:44 03.februar 2014.

    HE, HE, KVA JE RDEČI PARADAJZARJI, A SPET SVRŠAVATE NA JANEZU JANŠI !! SMILITE SE MI, RESNIČNO, REVČKI, RES STE REVČKI, DA IMATA ZA SVOJE IDOLE TAKŠNE KLAVCE IN MORILCE KOT SO ZEMLJARIČ , GORENC, STANOVNIK , DOLANC, KARDEL, RIBIĆIĆ !!

  • KLOBO 18:50 03.februar 2014.

    DOBRO ZA VAS RDEČUHI, DA IMATE NA OBLASTI SVOJE BUTALCE, DRUGAČE BI SEDAJ ŽE ODGOVARJALI ZA VSE SVOJE ZLOČINE, KI STE JIH ZAGREŠILI. TUDI TA ČAS BO PRIŠEL, EVROPA NE BO TOLERIRALA ZLOČINCEV IN GENOCIDNIH MORILCEV, KI SE SKRIVATE ZA ...prikaži večA RAZNIMI STARIMI STARČKI IN REVČKI. .

  • KLOBO 18:51 03.februar 2014.

    DOBRO ZA VAS RDEČUHI, DA IMATE NA OBLASTI SVOJE BUTALCE, DRUGAČE BI SEDAJ ŽE ODGOVARJALI ZA VSE ZLOČINE, KI STE JIH ZAGREŠILI. TUDI TA ČAS BO PRIŠEL, EVROPA NE BO TOLERIRALA ZLOČINCEV IN GENOCIDNIH MORILCEV, KI SE SKRIVATE ZA RAZNIMI ...prikaži večI STARIMI STARČKI IN REVČKI. .

  • mph 21:01 03.februar 2014.

    Seveda je jasno. Ubil ga je pijani jager.

  • mph 21:02 03.februar 2014.

    Eh, bodi hvaležen, da so bili, če bi zmagali tvoji naciji, danes tudi vas domačih izdajalcev ne bi bilo več živih. No, ja, morda v kakšnem rudniku ali kakšnem laboratoriju za poskuse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.