Magazin /magazin/vip
80395 ogledov

Zmago Jelinčič: "Monika mi spet grozi"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 09:52 19.september 2022.

    Ona je prvorazredna sponzoruša, on pa butelj na kvadrat ... Da ga uspe 20+ let mlajša, relativno dobro izgledajoča "dama" prepričati v to, da ji prepiše tako veliko premoženje, h kateremu sama ni prispevala popolnoma ničesar, si drugega kot to, ...prikaži več da je butelj, ne morem misliti.

    • Boschtjan Zupanchich 06:29 20.september 2022.

      Neee, ... pa saj smo bili Vsi tako Naivni, ko smo šli nečistovati, in si domišljali, da ne bo nobenih hudih posledic , .... že Adam je isto Zabluzil z Evo , ... posledice pa so vidne še danes v ...prikaži več Kajnovemu rodu , ki dela škodo po celem planetu.

    • peter38 09:07 21.september 2022.

      Zmago ji je s to gesto izkazal zaupanje, to pa je samo še en dokaz več, da jo je res ljubil. Ne gre ga sedaj zasmehovati, naredil je kar mu je velelo srce, Monika pa je izkoristila njegovo iskrenost.

    • Boschtjan Zupanchich 06:46 26.september 2022.

      Da, Peter38, to je deloma precej resnično. Vseeno pa je bil Zmago tako "zaljubljen" v Moniko Predvsem Zaradi njenega mednožja, ker smo ga kot takega starega pohotneža spoznali že pred več desetletji. Ta njegova Zaljubljenost pa mu je zameglila um ...prikaži večm tako močno, da je bil zaradi tega tako zaslepljen, da je postal še Naiven. In , tako se je ujel na skrito past , samo Zato, ker je Popuščal lastni pohoti. In, Nismo edini, ki smo se takole ujeli na ženske "limanice" ...

  • Svobodnež 12:42 19.september 2022.

    Zmagec, imel si se za neko "kapaciteto", ko si bluzil po Parlamentu in iskal priložnosti zase, pa te takole nategne ena punca??? A veš, da se mi čisto nič ne smiliš, ko jokcaš po časopisih kot kakšna cmera.

  • leonardo 10:46 19.september 2022.

    Znano. Ko mlada ženska ujame človeka, ki ima dovolj pod palcem je izid znan.

    • Boschtjan Zupanchich 06:27 20.september 2022.

      Ja, ker Vsaka zveza Propade, če ima kakršen koli drug temelj kot v Bogu. Kajti, Samo zveze, ki imajo za temelj Boga, Bodo Obstajale Večno, Ker je njihov temelj Večen.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:13 19.september 2022.

    Res je hudo Monika je uvidela da tista 2 cm daljši ni ravno neka pridobitev!! Ta ženska je sramota svoje vrste zaradi 2 cm je uničila družino in sedaj jo mladi jezdec počasi a sigurno zapušla zato potrebuje denar!! Koliko ...prikaži več je ta ženska vredna lahko viodite po tem,da sta obe hšerki odšđli živet ko očetu!! Zmago samo ,da je ne vzameš nazaj!!?

    • Boschtjan Zupanchich 06:25 20.september 2022.

      Ja, upam, da res ne bo tako naiven kot sem bil jaz nekoč.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:50 20.september 2022.

      Zapomnite si raje pod vlak kot pa z tako žensko nazaj!! Katera enkrat prevara vara stalono!! Žal so pa nekateri moški "bebci" in tako žensko vzamejo nazaj!!

    • Boschtjan Zupanchich 06:48 26.september 2022.

      Omega R6Turbo : Da, tudi jaz sem bil nekoč tako Naiven, da sem jo vzel nazaj, ker sem še vedni imel usmiljenja in upanja zanjo ... pa je to upanje prej umrlo preden se je uspela poboljšati ... ker se ...prikaži več še do danes ni dovolj .

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:31 26.september 2022.

      Boschtjan Zupanchich Zmegec je marsikaj, naiven pa zagotovo ni.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:33 26.september 2022.

      omega_v6 hčerki sta šli živet k fotru, ker sta enaki preračunljivki kot on. Po moje sta ugotovili, da fotra lažje okoli prsta sučeta kot mamo, pa stari ima ipak več pod palcem kot mati.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 18:04 26.september 2022.

      Mehičanka76 Res imaš čudne ideje!! Otroci niso preračunljivi vendar radi živijo tam kjer čutijo,da so zaželjeni!! Zelo redko se zgodi,da otroci pri razhodu izberejo očeta!! Seveda pa se to zgodi,če je pri mami in njenem novem "žrebcu" nevzdržno!! Da pa ...prikaži veča ni vse medeno dokazuje tudi to,da je Monika tudi večkrast odšla seveda ae je vrnila!!

  • mirror 11:47 19.september 2022.

    Dragi Zmago, kar si skuhal, boš moral sam pojesti. Dobrota vedno izpade sirota.

  • Toma 09:17 19.september 2022.

    Pazi Monika, če se mu zrola... ima celo zbirko pripomočkov za spremembo stalnega bivališča!

  • nada4 20:22 19.september 2022.

    Zmago kot Zmago ne more svojega umazanega perila za držat zase, ker misli, da ima vedno prav.

  • Pišmevuh 12:00 19.september 2022.

    Si govoril, da je denar od tega, da šiva prte za sultana. Te pa ji vrni lopov stari. Pa tisto kaj si pokradel po kapelicah tudi

  • jakec42 09:50 19.september 2022.

    Pa koga to briga!

  • sam1 12:56 19.september 2022.

    Takoj,ko Monika hoče tisti del,ki ji tudi po zakonu pripada,seronja takoj prične cviliti in jokati in se delati žrtev,ko je nabiral milijone,pa je molčal kot rit.....

  • Ender3 18:40 19.september 2022.

    Ob vsem populizmu, ki ga plemeniti premore ne ve, da se umazano perilo ne pere v javnosti. Razen, če rabi samopromocijo. Ubožec, sam si je kriv !

  • igor52 19:33 28.september 2022.

    Pa kdo se še ukvarja s tabo ...

  • Boschtjan Zupanchich 06:21 20.september 2022.

    Preveč sta Nečistovala, zato je prišlo do ločitve. Večinoma Je To vzrok za ločitve, ker obema zmanjka energije , ker jo oba izgubljata z izgubo spolnih izločkov !!! ! !!! In tega se Bodo ljudje kmalu zavedeli , četudi se sedaj še nočejo.

  • prijatelj 13:16 19.september 2022.

    IN KOGA TA KRETENIZEM ZANIMA,????

  • dizelcek 08:19 21.september 2022.

    Zmago jaz pa s tabo držim, pa tem pokvarjenim nevoščljivim slovencem povem da je Monika tista velika ničvrednica in igralka katera bi ti sedaj rada vse pobrala, ker se je zapletla z mafijo, katera ji ne mudi več prave ljubezni. ...prikaži več Zdaj pa ima kazen. Na koncu bo samska in nobeden je ne bo maral ker je pokazala na kakšen grd način uniči družino. Zmago vedi da, si Monika ne zasluži nič, saj si vse ti ustvaril in zato je vse tvoje. Res ne vem kaķšne ideje prideje ženskam v glavo ko jim zmanjka denarja.

    • dizelcek 08:22 21.september 2022.

      Zmago jaz pa s tabo držim, pa tem pokvarjenim nevoščljivim slovencem povem da je Monika tista velika ničvrednica in igralka katera bi ti sedaj rada vse pobrala, ker se je zapletla z mafijo, katera ji ne mudi več prave ljubezni. ...prikaži več Zdaj pa ima kazen. Na koncu bo samska in nobeden je ne bo maral ker je pokazala na kakšen grd način uniči družino. Zmago vedi da, si Monika ne zasluži nič, saj si vse ti ustvaril in zato je vse tvoje. Res ne vem od kje ideje prideje ženskam v glavo ko jim zmanjka denarja

  • dizelcek 08:22 21.september 2022.

    Zmago jaz pa s tabo držim, pa tem pokvarjenim nevoščljivim slovencem povem da je Monika tista velika ničvrednica in igralka katera bi ti sedaj rada vse pobrala, ker se je zapletla z mafijo, katera ji ne mudi več prave ljubezni. ...prikaži več Zdaj pa ima kazen. Na koncu bo samska in nobeden je ne bo maral ker je pokazala na kakšen grd način uniči družino. Zmago vedi da, si Monika ne zasluži nič, saj si vse ti ustvaril in zato je vse tvoje. Res ne vem kaķšne ideje prideje ženskam v glavo ko jim zmanjka denarja.

    • Boschtjan Zupanchich 06:51 26.september 2022.

      Ženskam pridejo slej ko prej v njihove Pokvarjene buče samo Zlobne ideje , samo kako Uničiti svojega moškega !!! ! !!!

  • borut08 10:47 19.september 2022.

    Meni grozi pa politika in Policija in greni življenje,ker sem kritičen do politike in politične mafije ter sistema že 30 let..

  • marko345 16:33 19.september 2022.

    Lepo prosim uredništvo, da tega o državljanu jelinčič ne objavljate več, ker bi pozem morali objavljati vse podobne primere. Narod jelinčiča in njegovih dejanj ne zanima.

  • peter38 09:28 21.september 2022.

    Joj, komentarji... Ta naša fowšija nam ne da spati, tako da sploh ne vidimo večji problem, ki ga govori Zmagova zgodba. Opozarja na širši problem, Zmago je samo en od mnogih in sicer kako ženske izkoriščajo moške, njihova čustva do ...prikaži več njih in kako v primernem trenutku to obrnejo v svojo korist. Zato pravim, Zmago ne daj se, objavlja in nas obvešča, da se kaj naučimo iz tvoje izkušnje, počasi bo treba obrniti ploščo in se začeti zavzemati za moško enakopravnost v družbi. Ženske so svojo že presegle

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 10:20 19.september 2022.

    Upam, da ga Monika obere do kosti, da ne bo imel za burek!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.