Slovenija
16054 ogledov

Zoran Janković pričakuje opravičilo Nataše Pirc Musar

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 13:25 09.januar 2024.

    Če zaupamo stroki potem ima prav Jankovič, sicer predsednica...Osebno mi je malo mar za oba, ker ne enega ne drugega ni nič prida...

    • popokatopetl 13:40 09.januar 2024.

      Stroki??? https://sdzv-drustvo.si/novice/stalisce-drustev-o-kanalu-c0/ Nobena stroka ni rekla, da je trasa velikega drekovoda čez kritično vodovarstveno območje dobra ideja. Sodišče zdaj pravi, da če nekomu na ministrstvu enkrat nezakonito zrihtajo postopek brez CPVO in OS, tega kasneje ne smejo popravit!?! :bruh:

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 13:51 09.januar 2024.

      Sem ti povedal, da me BK kdo ima prav...

    • popokatopetl 14:18 09.januar 2024.

      Mene pa ne BK, ker sem slučajno iz LJ in nočem klorirane pitne vode. In napisal si, da ima Janković prav, kar za ta kanal enostavno ni res (čeprav je večji del projekta prenove LJ kanalizacije dobra stvar). PM itq ...prikaži več ni kej konkretnega povedala na to temo, še celo en Primc (:bruh:) se je bolj pozanimal oziroma zavohal dovolj smrdljivo sranje.

    • sokol7 21:16 09.januar 2024.

      Človek, ti si tako predvidljiv. Pa kaj nič ne delaš drugega kot pišeš komentarje ?

  • Avatar lopov
    lopov 13:18 09.januar 2024.

    MAFIJA vedno drži skupaj obtožbe so samo predstava za javnost .. potem pa skupaj žurajo in si delijo nasvete kako kradi da nisi v zaporu ...

    • kapibara1 07:31 10.januar 2024.

      Ni jim treba nasvetov.. če jih dobijo, jim obremenilne dokaza sodišča tak al tak uniči

  • popokatopetl 13:22 09.januar 2024.

    Sramota. Kinete ni bilo v projektu pred javnimi protesti in je zelo očitna ČRNA GRADNJA. Za velik fekalni vod čez kritično vodovarstveno območje je zelo očitno nujen postopek s celovito presojo vplivov na okolje in okoljevarstvenim soglasjem. ZJ je tudi ...prikaži več zelo očitno imun na naše organe pregona, upam da ne tudi na evropsko tožilstvo.

    • popokatopetl 13:41 09.januar 2024.

      Ne vem zakaj minusi za očitna dejstva. Sicer ZJ ni edini imun na naše organe pregona, JJ je še en tak.

  • pulse 18:03 09.januar 2024.

    Prvič: ko so v Hočah na vodovarstvenem območju gradili Magno so nevladne organizacije vpile do neba - ko gradi Janković, so nevladne organizacije tiho... hmmm.... Drugič: tisti, ki ste si Jankovića izvolili, boste pili vodo, nad katero bo največji kanalizacijski ...prikaži več vod daleč naokoli - jaz pa vam bom nazdravljal s čisto Pohorsko vodo - NA ZDRAVJE!!!

  • angela1 16:24 09.januar 2024.

    Jankovič ima dobre živce, kaj politika dela.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:25 09.januar 2024.

    Kaj bo zdaj Primc naredil za otroke ?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:25 09.januar 2024.

    Nataška in Zoki spizdita nam spred oči, da bo enkrat že mir!!

    • McBobo 17:13 09.januar 2024.

      Dokler bo denar v igri še ne. Z nastalim sranjem se bo moral pa potem nekdo drug ukvarjati.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 22:35 09.januar 2024.

    Ljubljančani, lahko ste brez skrbi, Tudi, ko bo prišlo do tega, da boste pili oporečno vodo, tega ne boste vedeli.

  • Anja1956 20:58 09.januar 2024.

    Slovenski pregovor: Prašiča je težko nagnati osd korita!

  • Toma 16:32 09.januar 2024.

    Kakšne pobožne želje! Če bi bila mlajša, bi verjetno hotel še privatne farmacevtske usluge ;-)

  • AN27 13:43 09.januar 2024.

    Ne glede na vse presoje in sodbe, strokovna mnenja in razlage, so neizpodbitna dejstva naslednja: 1. "drekovod" bo potekal po varovanem območje zajetja pitne vode; 2. gradbeniki, ki izvajajo dela na trasi "drekovoda" v Ljubljani niso potomci starih Egipčanov!

    • McBobo 17:01 09.januar 2024.

      Ko bodo fekalije enkrat v lj vodovodu, se bodo sedaj vpleteni razbežali. Mafijakaović v saraoce, gradbene firme se bodo zaprle, da se jih ne bo dalo tožit, narod pa bolan od fekalne vode. Plešite dalje ali pa začnite razmišljati o ...prikaži več izselitvi iz najlepšega grada na svetu de de.

  • bojan66 15:30 09.januar 2024.

    BRAVO ZOKI,samo tako naprej !!!

  • Antivaxer 18:08 09.januar 2024.

    Zgleda, da so onemogočili komentarje za "Če ne bomo sprejeli migrantov, bomo morali plačati 2,8 milijona evrov" Zato še enkrat predlagam referendum za izstop iz te birokratske EU in da ne zapravljamo denar samo za eno stvar, je lahko zraven ...prikaži več še referendum za izstop iz nato pakta!

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 22:29 09.januar 2024.

      Se strinjam. Proti Natu sem bil že v časih, ko Slovenija še ni bila članica te Severnoatlantske zveze, Evropa pa tudi že lep čas ne deluje v korist prebivalstva, ampak podpira neofašistične in neonacistične ideje v kombinaciji z znanim Orwellovim knjižnim delom.

  • LukovPrevoj 20:07 09.januar 2024.

    Janković bi se moral opravičiti Ljubljančanom. Narava bo vsakega izmed nas preverjeno premagala, če si to priznamo ali ne.

  • oneh 13:29 09.januar 2024.

    Moram reči, da imam kar srečo v življenju. Po nravi nisem levak (kar je božja kazen) in nimam šerifa za župana. Ljubljančani pač imajo, kar si želijo- srba za župana in s fekalijami izboljšano pitno vodo. Če temu ne bi ...prikaži več bilo tako, bi župan zaradi protestov moral pobegnil v rojstno vas, kanal C0 pa bi postal spomenik človeški norosti v pehanju za denar. Upam tudi, da sodnikom iz pip teče obogatena voda o kateri so odločali kot so. Imamo pa svobodo in levaki- a še plešete?

    • Ender3 15:47 09.januar 2024.

      oneh bolj, kot za čisto si ti za tisto vodo z dodatki plastičnih delcev. Lahko pa prideš v Jeseniško občino, ki ima vsakodnevne težave z čisto vodo iz pipe. Poči cev vode iz Peričnika in folk posledično plane po nakupih ...prikaži več vode iz plastenk tudi za izplakovanje stranišč. Samo zato, ker ni denarja tudi za vzdrževanje cevovodov, Imamo pa zato svobodo in plešemo četudi, nekateri vstrajate v greznici svojega maloumja..

    • oneh 15:54 09.januar 2024.

      Bravo, Ender bravooo...Le kako bo drekovod zagotovil vodo brez plastičnih delcev komurkoli? In ker na Jesenicah nimajo vedno zdrave pitne vode je tudi Ljubljančani ne smejo imeti. PačTtipično za slepo verujočo levo ovco, katera blebeče tudi največje bedarije le da ...prikaži veča brani svoje leve malike. Imamo pa zato svobodo in levaki- a še plešete?

    • Ender3 16:30 09.januar 2024.

      oneh spoh, kaj bo tebi čista voda, čeprav je pravica do nje uzakonjena v ustavi RS. Dnevno si odvisen od PingoC soka iz tetrapaka. Zvečer doma pa, se ti prileže kozarec mleka za miren spanec po težkem delovnem dnevu. Jeseničeni ...prikaži več in gornjesavci imajo najboljšo pitno vodo o kateri žabarji lahko zgolj sanjajo..Razen maloumnih izjem pa imamo vsi državljani svobodo in veselo 💃.

    • McBobo 16:56 09.januar 2024.

      Ender, ti si politični psihični bolnik. Pojdi se zdravit. Pa upam, da nimaš familije, ker takega človeka trpeti kot si ti, si pa ne zasluži nobeden.

  • Kmodri_ 15:39 09.januar 2024.

    Dežela opankovićov! To je prihodnost moje dežele...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:05 09.januar 2024.

    Kaj nista bila ona dva neka huda zaveznika?

  • Soljatar 15:20 09.januar 2024.

    če bi imeli Slovenci in Slovenke kaj ponosa v sebi, bi že zdavnaj sterali tega balkanca tja kamor spada...

    • Ender3 16:06 09.januar 2024.

      Soljatar ali, če bi imeli državljani kaj volje in želje bi se našega političnega parazita že davno znebili. Očitno nekateri pogrešajo čivkanje iz ozadja in manipulacijo cinizem in aroganco bolnega Vodje..

  • Fredi34 14:45 09.januar 2024.

    Zoki je sedaj pokazal, kdo je šef v državi. Opravičujejo se mu vsi ki vsaj malo podvomijo v njegova mafijska posla. Dejansko nam je ugrabil državo. In mi hladnokrvno to podpiramo. Bravo ljubljančani da volite to.

    • Ender3 15:57 09.januar 2024.

      Mene bolj bode v oči oni, ki je ugrabil politiki demokracijo in namerno in sistematično ruši državo. To, da je psihosocialni bolnik očitno nikogar več ne moti..

  • sokol7 21:14 09.januar 2024.

    Pod to vlado zlahka sprejmejo sklep, da je zemlja oglata. Briga me za Ljubljano.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.