Slovenija
1296 ogledov

Zoran Vaskrsić: Zaradi prodaje hiše za 124 evrov dolga 85 tisoč evrov odškodnine

Komentarjev 93
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 15:25 25.april 2017.

    čefur te je naredu debil!

  • privat 15:26 25.april 2017.

    valda..zakaj bi mi krili stroške skorupiranosti?? naj frčoka sodniška plača..sej ma od kje vzeti!!

  • privat 15:28 25.april 2017.

    je zakon ,v katerem se bi dalo to ispelati..samo Pahorovski nebo pustil svojih dolgoletnih kolegov

  • privat 15:28 25.april 2017.

    tako bi morali vsi tožiti to barabinsko mafijsko državo!!

  • Merkava4 15:54 25.april 2017.

    Bedak blesavi - vsa sodišča so rdeča, kohijo na partijske pijanke, sodijo po ex partijski zakonodaji - kriv je pa klerofašizem??? Si spet pozabil vzeti tablete??

  • Majazmaja 16:03 25.april 2017.

    Zakaj? Preberi si zgodovino v članku! Ker NI PLAČAL DOLGOV, ni odpiral pošte in ugovarjal! Postopali so pravilno, morali pa bi uporabiti druge vzvode: rubiti plačo. Tukaj se pojavi vprašanje, če ima tip prikazano toliko plače, da mu lahko rubijo. ...prikaži več Tip je muti-voda, ki se je delal norca iz vseh ... Meni se ne smili, sem pa jezna, ker bom morala sofinancirati njegov kriminal.

  • Ferluci 16:25 25.april 2017.

    Točno tako. Sedaj pa nekim 'pametnjakovičem' ki vedno iščejo svojo korist na račun drugih in sistemskih napak rastejo krila. Mi pa plačujemo.

  • Plavi-mil 16:29 25.april 2017.

    Komunizem in povojni poboji, HUDA JAMA.

  • Ludvik Miholic 16:42 25.april 2017.

    meni se zdi da si ti malo bolan s tvojo drugo svico

  • Ludvik Miholic 16:44 25.april 2017.

    plavi ce bi jas takrat zivel bi se vec pobil morda tudi jansevega oceta da nebi bilo danes enega budala v tej drzavi

  • Franjo Erman 14:15 25.april 2017.

    malo sta šla še na malco

  • mirror 13:34 25.april 2017.

    Vsem našim sodnikom ukiniti trajen mandat. Vse kazni zaradi nepravilnega sojenja in ostalih pravnih napak naj plača sodstvo samo.

  • Avatar Minovak
    Minovak 18:22 25.april 2017.

    Ludvik - to je pa moral biti velik cegu, ki ti je padel na glavo...pojdi k zdravniku, sicer pa si tažek primer.

  • Avatar Minovak
    Minovak 18:30 25.april 2017.

    Ali kdo ve, kaj je bilo 27. aprila? Že dolgo sem na svetu pa mi ni jasno, kaj je bilo, razen, da je bila nedelja in 117. dan v letu - nič drugega. Kar rdečkarji govorijo je čista izmišljotina, to vemo sedaj vsi!

  • privat 20:09 25.april 2017.

    zakaj?? maja ,ti si malo preveč plitka da razumes pomen človekovih pravic!! za 150 evrov ...kaj čem ti pisat če si plitka..pač nerazumeš!! Pa da so postopali pravilno??kje ti živišŠŠ kaj si gledala kako vlečejo policisti stare ljudi za vrat ...prikaži več ,kot da so neki srbski teroristi??..ti si izgleda rastla v nasilni družini in tega pač nemoreš razumeti..pa res nerabiš pisat bedarij in taka mnenja nas spravljajo v nevedneže.

  • privat 20:19 25.april 2017.

    kaj te sodnica plačuje ..da trosiš bedarije?? a veš da slovenija ima tudi male poštene ljudi ,ki si tega plačila nemorejo privoščiti ,ker sama država krade te ljudi!! ti verjetno veš kako se da kaj ukrasti..pač ta človek ni mogel ...prikaži več sosedu ukrasti ,ker mu vest tega nedopušča! tako tudi ni plačal položnico..jaz osebno imam vsakega človeka za budalo ,ki dopušča možnost izvršbe hiše za 150 e...franci kr nehaj tukaj pisati bedarije..

  • privat 20:19 25.april 2017.

    kaj te sodnica plačuje ..da trosiš bedarije?? a veš da slovenija ima tudi male poštene ljudi ,ki si tega plačila nemorejo privoščiti ,ker sama država krade te ljudi!! ti verjetno veš kako se da kaj ukrasti..pač ta človek ni mogel ...prikaži več sosedu ukrasti ,ker mu vest tega nedopušča! tako tudi ni plačal položnico..jaz osebno imam vsakega človeka za budalo ,ki dopušča možnost izvršbe hiše za 150 e...franci kr nehaj tukaj pisati bedarije..

  • Avatar Leon
    Leon 20:34 25.april 2017.

    Predvidevam ,da te je BEDAK BLESAVI naredil,saj si popoln primitivni idiot !

  • wolf.ata 12:33 25.april 2017.

    po eni strani je pravilno,da so ga rubili,ker bi tako vsi plačevali ali pa ne,po drugi strani pa bi morali iti v izvršbe na plače kot potem na hiše samo ob sorazmerju na višino dolga,naprimer na plačo za manjše zneske ...prikaži več in pustiti na računu vsoto za preživetje,na hiše pa,ko so dolgi več kot 10-15 tisoč euro,moje mišljenje,tu je pa še stvar hujša,ko več grebatorjev čaka in se pridružijo upnikom,prodajo hiše in si dobiček razdelijo,prej so seveda v kontaktu,tu so povezani izterjevalci,financerji in ostala sodrga(ić-i),nimam nič drugače proti poštenim prišlekom,zraven so povezani iz sodišč itd.,ja slabe rabote,ni čudno,da komu poči živec,ne

  • Avatar Leon
    Leon 20:35 25.april 2017.

    Se ti pozna ,da si visel na družbenih seskih brez skrbi in želje po izobraževanju .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.