255 ogledov

Elekejev ples med Goričani, izjemna podaja in gol kroga

blessing eleke Reševalni pas/Twitter
Napadalec Olimpije Blessing Eleke je poskrbel za eno najlepših potez drugega kroga Prve Lige TS.

Ljubljančani so v drugem krogu najmočnejšega nogometnega prventva v državi na gostovanju v Športnem parku premagali Gorico (2:0) in se zavihteli na vrh prvenstvene lestvice.

nogomet Olimpija SNL Šport Olimpija z drugo zmago na vrh lestvice

Prvi zadetek za varovance Igorja Bišćana je v izteku prvega polčasa dosegel Issah Abass, končni izid pa je v 75. minuti z mojstrovino postavil Blessing Eleke.

Nigerijski napadalec je poplesaval med tremi nogometaši Gorice in podal do Ricarda Alvesa, ta pa mu je žogo vrnil in Eleke je rutinirano matiral domačega vratarja Grego Sorčana.