19 ogledov

Po porazu še remi PSG-ja

Javier Pastore PSG Reuters
Najdražja okrepitev letošnjega prestopnega roka Javier Pastore še ni debitiral za PSG, ki tudi po drugem kolu Ligue 1 ostaja brez zmage. Varovanci Antoina Kombouarésoja so namreč remizirali pri Rennesu. Remi Lyona.

Ambiciozni PSG po remiju (1:1) z Rennesom z vsega točko po dveh kolih Ligue 1 domuje pri dnu lestvice francoskega državnega prvenstva. Tokrat so bili Parižani blizu zmage, a je njihovo veselje dve minuti pred iztekom rednega dela skalil Jonathan Pitroipa, ki je matiral Salvatoreja Siriguja v vratih PSG-ja. Tega je v vodstvo v 73. minuti dvoboja popeljal napadalec Kevin Gameiro, ki je v vrste Parižanov prišel pred začetkom letošnje sezone iz Lorienta.

Lyon je tokrat gostil nogometaše Ajaccia, ki so še lani brcali v drugi ligi, tokrat pa so na stadionu de Gerland bili blizu presenečenja, potem ko so povedli v 59. minuti tekme z golom Frederica Sammaritana. Domače je do remija popeljal Lisandro Lopez slabih deset minut do konca tekme.