33 ogledov

Pozabite Man Utd - Bayern: trije goli v dodatku!

Tranmere Rovers Reševalni pas/Twitter
V angleški peti ligi so bili gledalci priča neverjetnemu razpletu srečanja.

V 28. kolu pete angleške nogometne lige (Vanarama National League) je Barrow gostil ekipo Tranmere Rovers.

Domači so bili na dobri poti do zmage, saj so v 90. minuti zanesljivo vodili s 3:1. Zdelo se je, da dvomov o zmagovalcu ne more biti, toda na koncu je Barrow ostal brez ene same točke.

Najprej je Lois Maynard znižal na 3:2, nato je s sicer rahlo sumljivim zadetkom izenačil Jeff Hughes, za neverjetno zmago pa je v 95. minuti srečno zadel Jake Kirby. Vrhunce srečanja si lahko ogledate v zgornjem videu.

Barrow je po porazu ostal v spodnji polovici lestvice, od cone izpada ga loči šest točk. Tranmere je osmi in lovi mesta, ki peljejo v play-off za League 2.

Pri tem smo se spomnili na finale Lige prvakov med Manchester Unitedom in Bayernom, ki so ga Angleži dobili po dveh golih v izdihljajih tekme (2:1).