21 ogledov

Robert Berić v 91. minuti užalostil Parižane

Robert Berić St. Etienne EPA
V prvi tekmi četrtega kola elitne francoske nogometne lige je St. Étienne po zaslugi slovenskega reprezentanta prišel do točke na gostovanju pri Paris Saint-Germainu (1:1).

Na uvodni tekmi kola na Parku princev je Robert Berić sicer začel na klopi, v prvem polčasu pa gledalci v francoski prestolnici niso videli zadetkov.

Sredi nadaljevanja je domače z enajstmetrovke v vodstvo popeljal Brazilec Lucas, v sodnikovem dodatku pa je Berić, ki je v 79. minuti zamenjal Jordana Veretouta, zabil za izenačenje.

Akcija je stekla po desni, predložek je poslal Kévin Malcuit, Posavec pa si je žogo ustavil s prsmi in jo pospravil v mrežo.

St. Étienne je s petimi točkami v sredini lestvice, Paris SG je z dvema več uvrščen malce višje.