862 ogledov

V 90. minuti s peto zadel s 17 metrov

Gol youtube
Nenavaden zadetek Kolumbijca.

V drugi ameriški nogometni ligi so bili priča nenavadnemu golu. Tega je ob izteku rednega dela srečanja dosegel Kolumbijec Danny Barrera in Hartford Athleticu prinesel gostujočo zmago proti drugi ekipi Philadelphie Uniona. Dvoboj se je končal z rezultatom 3:2.

V eni izmed zadnjih akcij na tekmi je do okroglega usnja prišel vratar Philadelphie II, ki ga je nato želel hitro vrniti v polje. A namero mu je preprečil Barrera, ki je iztegnil nogo, žoga pa ga je zadela v peto in nato v loku končala v mreži tekmecev. Kolumbijec je sicer v igro vstopil šele v 81. minuti.

Njegovi soigralci so na dvoboju sicer hitro povedli, že v 15. minuti je bilo namreč 0:2. Tudi tretji zadetek na tekmi so zabili gostje, a na svojo smolo v lastno mrežo, v 60. minuti pa je Philadelphia prišla do izenačenja.