719 ogledov

Zadetek dosežen z 80 metrov

gol, zadetek youtube
Gol, ki ga je od blizu spremljal tudi slovenski reprezentant.

Slovenski reprezentant Domen Črnigoj, na zadnji reprezentančni tekmi Slovenije je bil podajalec pri zadetku Mihe Zajca proti Črni gori, je bil v živo priča neverjetnemu golu.

Na tekmi prvega kola švicarskega prvenstva je Lugano gostoval pri Sionu in zmagal z rezultatom 2:1. Črnigoj in kolegi so povedli že v četrti minuti dvoboja, ko je Dragan Mihajlović globoko na svoji polovici zelenice izbijal žogo pred tekmecem, okroglo usnje pa je poletelo na drugo stran igrišča, po odboju preskočilo vratarja in končalo v mreži.

Lugano je nato še pred koncem prvega polčasa povedel z 2:0, v 73. minuti pa so se domači vrnili v igro z uspešno izvedeno enajstmetrovko. Tri minute kasneje je bil Črnigoj zamenjan, rezultat pa se do konca dvoboja ni več spreminjal.