Počasi, previdno, konzervativno

Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24 Foto: Žurnal24

Your browser doesn’t support HTML5 video

Ministrica za javno upravo Irma Pavlinić Krebs je na Žurnalovem kartingu zvezd ubrala svojo taktiko. "Počasi, previdno, konzervativno, z občutkom, da se pride v cilj," je pred dirko dejala. In tudi je tudi bilo.
Oglej si celoten članek
Ministrica za javno upravo Irma Pavlinić Krebs je v 3. krogu Žurnalovega kartinga zvezd, v dirki politikov zasedla zadnje, četrto mesto. Že pred dirko je bila prepričana, da ne bo prehitela nikogar. "Počasi, previdno, konzervativno, z občutkom, da se pride v cilj," je dejala pred startom in v pprvi vožnji vozila rezervirano, nato pa se opogumila in v drugem delu napredovala za devet sekund. "Vaja dela mojstra, lep večer je za mano," je dejala v cilju in bila zadovoljna nad novo izkušnjo. V kartu je ministrica namreč sedela prvič.
Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.