V soboto bomo na velikem odru Evrovizije videli tudi našo pevko Raiven, ki je sinoči s pesmijo Veronika nastopila v prvem polfinalu. Poleg Slovenije so se vstopnice v finale razveselili še Srbija, Portugalska, Ukrajina, Litva, Finska, Ciper, Hrvaška, Irska in Luksemburg.
"Navdušena sem nad evrovizijsko izkušnjo. Gre res sicer samo za en televizijski nastop, a v najbolj gledanem televizijskem šovu v Evropi, ki zaradi odmevnosti prinaša dodatno odgovornost. Zahvalila bi se celotni ekipi za odlično izvedbo nocojšnjega nastopa. V njem se odražata večmesečno delo in trud. A pri tem sem neskončno uživala. Obljubim, da bomo tudi v finalu naredi vse, da bo nastop takšen, kot mora biti," je Raiven po nastopu povedala.
Z razpletom polfinala so zadovoljni tudi oboževalci Evrovizije, ki so Raiven za uspeh čestitali in ji ga iz srca privoščili. "Legenda pravi, da je bilo ob razglasitvi slovenskega vstopa v finale slišati, kako je na milijone duš od olajšanja zavzdihnilo," se glasi eden od številnih pozitivnih komentarjem pod posnetkom našega nastopa. Mnogi pa so se razveselili dejstva, da sta se poleg Slovenije včeraj v finale uvrstili še dve državi nekdanje Jugoslavije.
Kako srečna je bila naša pevka po razglasitvi rezultatov, si poglejte v videu.
🍓 Vroča dekleta čakajo na vas na 👉 𝗦𝗲𝘅𝘁𝗼.𝗹𝗶𝗳𝗲
Tukaj je očitno uspeh že to da ne odpika v prvem krogu
Bravo!