Enosmerna v obe smeri

Foto: Žurnal24 Mimoidoča Sara Gulja je presenečena nad nenehnimi spremembami in meni, da to med
V Kopru na podhodih pri avtobusni postaji in na ulici 15. maja so spet spremenili prometno ureditev, zaradi česar nastaja kaos v prometu.
Oglej si celoten članek
 

Zdaj sem, zdaj tja

Podhod z Ulice 15. maja na Prečno ulico je bil dolga leta kolesarska steza in pešpot, nato so ob gradnji novega turbokrožišča pred meseci uvedli enosmerni promet proti Kopru, pozneje pa so spremenili smer prometa iz Kopra proti Olmu.

Že spet? To spreminjanje prometa povzroča veliko zmede, predvsem pri starejših ljudeh, ki ne vedo več, kje lahko vozijo in kje ne,” meni presenečena mimoidoča Sara Gulja iz Kopra o spremembi prometne ureditve na podhodu pod hitro cesto z Ulice 15. maja.

S koprske občine so namreč sporočili, da je zaradi izgrajenega turbokrožišča od danes začasno spremenjena prometna ureditev na podhodih pri avtobusni postaji in spet na Ulici 15. maja v Kopru.

 
 

Promet bo urejen s semaforji, kar bo omogočilo enosmerno intervalno odvijanje prometa.

Raf Klinar

 
Podhod s semaforji
Promet bo urejen s semaforji, kar bo omogočilo enosmerno intervalno odvijanje prometa, in sicer v jutranji konici v smeri proti Kopru, preostali čas pa v smeri iz Kopra,” pravi Raf Klinar, predstojnik urada za gospodarske javne službe in promet na koprski občini.

Podhoda bosta opremljena s prometno signalizacijo in semaforskimi napravami, ki bosta omogočala vožnjo proti mestu od 5. do 10. ure in obratno od 10. do 5. ure naslednjega dne. Promet na obeh podhodih bodo usmerjali policisti in redarji.




Obišči žurnal24.si

Komentarjev 1

Napišite prvi komentar!

Pri tem članku še ni komentarjev. Začnite debato!

Več novic

Zurnal24.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje, funkcionalnosti in prikaza oglasnih sistemov, zaradi katerih je naša storitev brezplačna in je brez piškotkov ne bi mogli omogočati. Če boste nadaljevali brskanje po spletnem mestu zurnal24.si, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta zurnal24.si kliknite na "Strinjam se". Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku. Več o tem si lahko preberete tukaj.