Dragić nemočen v Kaunasu, hud poraz Efesa

V torek je bilo odigranih pet tekem 14. kola košarkarske Evrolige.

Žalgiris je doma zanesljivo premagal Baskonio (92:73), do odločilne prednosti je prišel v tretji četrtini. Zoran Dragić je za goste v 20 minutah na parketu dosegel 10 točk (3/5 iz igre), dva skoka in asistenco.

NBA Giannis podpisal rekordno pogodbo, konec Dallasovih sanj

Nekdanji slovenski selektor Igor Kokoškov je na klopi Fenerbahçeja vpisal nov poraz, v Carigradu je bila boljša milanska Olimpia (71:79). Tudi Crvena zvezda je spet izgubila, že petič po vrsti, tokrat doma po podaljšku proti berlinski Albi (84:90).

CSKA Moskva je vodilno pozicijo zadržala z visoko zmago nad Anadolu Efesom (100:65). V Atenah je Real Madrid po dveh podaljških premagal Panathinaikos (93:97).

Video Dončić bril norce, na tapeti pa Dirk Nowitzki

V sredo bodo na sporedu še preostale štiri tekme 14. kola. Žan Mark Šiško bo z Bayernom gostoval v St. Peterburgu pri Zenitu, Klemen Prepelič pa bo z Valencio odpotoval v Pirej na obračun z Olympiacosom.