Koper brez težav v Ormožu

Rokometaši Cimos Kopra so v šestem kolu 1. slovenske rokometne lige brez večjih težav ugnali Ormož v gosteh. Slovan je izgubil na Kodeljevem proti Krki, Ribnica pa je na gostovanju ugnala Šmartno.

Cimos Koper je v šestem kolu 1. slovenske rokometne lige zanesljivo vpisal peto zmago, potem ko je na gostovanju v Ormožu slavil s 30:22. Rokometaši iz Obale so večino dela opravili že v prvem polčasu, nato pa so v drugem polčasu le še nadzorovali potek dogajanja na igrišču in tekmo mirno pripeljali do konca.

Šesto kolo se je začelo z zmago rokometašev Krke proti Slovanu v Ljubljani (37:32). Ribničani so billi uspešni na gostovanju v Šmartnem, derbi Gorenje Velenje - Celje Pivovarna Laško pa je preložen na sredo, 17. novembra 2010. Trimo Trebnje je na gostovanju v Slovenj Gradcu vpisal zanesljivo zmago, saj je bil končni rezultata 33:22. Loka in Maribor Branik sta se razšla brez zmagovalca (27:27).