Spraševali so se, kako je sploh ostal živ

Na tekmi romunske lige je prišlo do šokantnega padca, vse se je na srečo končalo brez težjih posledic.

V soboto sta se v okviru elitne romunske lige merili ekipi Craiove in Steaue. Šlo je za derbi kola, saj moštvi na lestvici zasedata tretje oziroma drugo mesto.

Sredi drugega polčasa je bil izid 1:1, pri eni od dolgih žog domačega vratarja se je v zrak pognal Bolgar v vrstah Craiove Radoslav Dimitrov.

Slednji je ob kontaktu s tekmecem v zraku izgubil ravnotežje in grozljivo padel na tla, ob ogledu posnetka so se mnogi spraševali, kako je sploh ostal živ.

Dimitrov je srečanje, ki ga je Steaua dobila (1:2), odigral do konca, v 90. minuti je prejel tudi rumeni karton.

Kot zanimivost velja omeniti, da pri Craiovi igra tudi nekdanji napadalec Mure in Maribora Nusmir Fajić.