41 ogledov

Spraševali so se, kako je sploh ostal živ

Radoslav Dimitrov Caiova padec Youtube
Na tekmi romunske lige je prišlo do šokantnega padca, vse se je na srečo končalo brez težjih posledic.

V soboto sta se v okviru elitne romunske lige merili ekipi Craiove in Steaue. Šlo je za derbi kola, saj moštvi na lestvici zasedata tretje oziroma drugo mesto.

Sredi drugega polčasa je bil izid 1:1, pri eni od dolgih žog domačega vratarja se je v zrak pognal Bolgar v vrstah Craiove Radoslav Dimitrov.

Slednji je ob kontaktu s tekmecem v zraku izgubil ravnotežje in grozljivo padel na tla, ob ogledu posnetka so se mnogi spraševali, kako je sploh ostal živ.

Dimitrov je srečanje, ki ga je Steaua dobila (1:2), odigral do konca, v 90. minuti je prejel tudi rumeni karton.

Kot zanimivost velja omeniti, da pri Craiovi igra tudi nekdanji napadalec Mure in Maribora Nusmir Fajić.