Trener Bistrice se je tik po tekmi zgrudil

Drugoligaški obračun je ostal v senci dogodka po tekmi.

V torek popoldne so bili odigrana štiri srečanja zaostalega 2. kola druge slovenske nogometne lige, ki je odpadlo zaradi poplav v začetku avgusta.

Ena teh tekem se je odvila v Slovenski Bistrici, kjer je Bistrica gostila lendavsko Nafto in ji z golom Jaše Martinčiča v 35. minuti zadala prvi poraz v sezoni (1:0).

Po tekmi se je trener domačih Goran Stanković nenadoma zgrudil na tla, poroča EkipaSN. Zdravstveno osebje, pristojno za tekmo, ga je več minut oživljalo, je dodal isti medij.

Stanković, ki je v preteklosti vodil tudi ljubljansko Olimpijo, je bil z nujno vožnjo prepeljan v Univerzitetni klinični center Maribor. Več o njegovem stanju zaenkrat ni znanega.

Bistrica je po nepopolnih štirih kolih celo na vrhu 2. SNL, zbrala je tri zmage in en remi. Konec tedna jo čaka gostovanje v Kranju pri Triglavu.