Volkovi so si privoščili karamele

V sklepni tekmi 10. kola angleške Premier League so slavili domačini.

Wolverhampton Wanderers so na svojem stadionu Molineux premagali Everton (2:1) in se zavihteli na sedmo mesto lestvice. Za "volkove" je bila to že peta zaporedna tekma brez poraza, modri iz Liverpoola so klonili tretjič zapored.

Pot do zmage so si domačini tlakovali v prvem polčasu. V 28. minuti je zabil Max Kilman, štiri minute zatem pa Raúl Jiménez.

Everton je v nadaljevanju pritiskal in znižal z zadetkom Alexa Iwobija, več pa "karamelam" ni uspelo storiti.

Premier liga Londončani šokirali City, Liverpool zapravil veliko prednost, derbi Unitedu