Zajc poražen iz Neaplja

S tekmo v Neaplju se je začelo 11. kolo najmočnejše italijanske nogometne lige.

Na stadionu San Paolo je Napoli pričakovano premagal Empoli (5:1) in se zavihtel na drugo mesto prvenstvene lestvice. Miha Zajc je za goste, ki so ostali v coni izpada, na zelenico vstopil v 67. minuti.

AC Milan Od bedaka do junaka

Domači so povedli kmalu po začetku srečanja z golom Lorenza Insigneja, prednost so podvojili v 38. minuti, ko je z razdalje zadel Dries Mertens. Gostje so znižali v 58. minuti, ko je po globinski podaji pred vratarjem mirnost ohranil Francesco Caputo, favorite pa je proti končni zmagi nato v 70. minuti s svojim drugim golom potisnil Mertens, Belgijec je lepo streljal z roba kazenskega prostora.

V samem zaključku so domači še dvakrat zabili. Najprej je v 90. minuti iz bližine zadel Arkadiusz Milik, končni izid je po protinapadu postavil junak večera Mertens.

Preživel pekel Iličić: Bolezen me je spremenila