Magazin
99 ogledov

Homoseksualci policiji prijavili tekmovalca šova Kmetija: Nov začetek

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dav Lob 19:05 08.december 2016.

    Dejstvo je" da bi se morali istospolni zdraviti tako kot se zdravijo ljudje z depresijo in se vprašati ali je normalno da moški s svojim penisom občuje z drugim moškimv danko. IN takšnim parom prepovedati kakršnokoli vzgajanje otrok ...prikaži več otrok kot tudi lezbičnim parom.

  • Dav Lob 21:03 08.december 2016.

    Sicer na tvoj čudovit besedni zaklad sklepam da si res to kar si omenil.Ne skrbi ti ne zamerim tudi takšni živijo"upam da srečaš svojo pravo ljubezen in odrasteš v moža pa če prav v ritopikeca.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 12:53 08.december 2016.

    Točno tak!!!! Zaradi mene naj se gonijo kolkor hočejo, v kakršnem položaju hočejo, zaradi mene tudi z živalmi. A gremo še mi parado normalnosti delat? Pa gremo mi njih tožit, ker nam vsiljujejo svoje poglede? Vsakič ko se oglasijo, mi ...prikaži več gredo bolj na jetra. Prej si pač človek misli - pač so taki, ja in? Zdaj ko tako propagando delajo, pa niso popolnoma nič drugačni od unih ekstremnih musličev, ki jih že beseda "svinjina" užali.

  • ecco 13:47 08.december 2016.

    Nihče te ne nadleguje. Sam se nekaj razburjaš!

  • ecco 13:52 08.december 2016.

    Takšno izražanje si seveda zasluži ovadbo. Si predstavljate da bi geji izrekli podobne stvari o streightih? Oni so sicer bolj na nivoju in seveda tega ne bodo naredili. Imamo pa še nekaj posebnežev v tej državi, ki imajo problem z LGBT populacijo.

  • ecco 13:47 08.december 2016.

    Znanstveno dokazano! LOL.

  • gggg 15:34 08.december 2016.

    Vidiš tisto piskanje in dretje na teh paradah ni čisto nič "mirno zborovanje". In ne vem, zakaj je treba za to zapirat ceste v mestu? Saj je lahko zborovanje nekje na eni jasi v okolici mesta, kjer nikogar ne moti.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:13 12.december 2016.

    Tudi javno občevanje ritopikanja ne sodi na mirno zbiranje in javna zborovanja. Lahko vam dam posnetke. Če pa sredi noči policija par zaloti v avtu, ko občujeta je pa vse narobe - kršenje javnega reda in miru. Za LGBT očitno ...prikaži več ne veljajo ista pravila, kot za nas - torej se imajo za nekaj več kot pa smo mi, evolucijsko normalni ljudje, med drugim to mišljenje podpirajo tudi policaji in sodniki.

  • kapibara 11:00 08.december 2016.

    Za kazen se jim boš moral pridružiti na paradi in nositi tro-več barvnico.. :-) SOŽALJE..

  • Papaja Popi 11:10 08.december 2016.

    "Naj vsak poče, kar hoče. Če se je on rodil takšen, se pač je. Zakaj potrebujejo parado, glede na to, da z njo izzivajo tiste, ki so nestrpni?"Popolnoma prav ima !Zakaj pa izzivajo z paradami ?Mi, ki ...prikaži več nismo geji ali lezbijke, tudi nimamo nobene parade.

  • kapibara 12:26 08.december 2016.

    Pisani minusarji..

  • kapibara 12:27 08.december 2016.

    Žal je tega drugega vse več.. :-(

  • gggg 12:33 08.december 2016.

    Bo treba tudi njih prijaviti, saj so že prav vsiljivi s svojimi paradami in vsiljevanjem politične korektnosti.A naj še jaz zahtevam, da naj javno ne omenjejo svojih parad.

  • allstarr111 13:33 08.december 2016.

    To so pravi momci, bom te pooliciiji povedo :) ajde istospolneži nehajte nas že nadlegovat, zdej že niti peder ne smeš rečt kam smo pršli.

  • ecco 13:49 08.december 2016.

    Nekateri gejem ne sežete do kolen. Oni so najbolj kul ljudje za druženje, Saj pogovarjaš se lahko z njimi na nekem nivoju, ki ga nekateri tukaj ne premorejo!

  • Dav Lob 13:50 08.december 2016.

    Malo za hec ali tudi ne.Gresta dva geja po cesti, ko prvi pravi drugemu: "Katerega smo danes!" Pa pravi drugi: "A smo že kerga?"

  • Dav Lob 13:55 08.december 2016.

    Vse shode LGBT\s\sbi bilo potrebno PREPOVEDATI IN STROGO KAZNOVAT.

  • kapibara 13:56 08.december 2016.

    Med drugim tudi ključavnic ne znajo zamenjat, pokličejo prjatla..

  • Dav Lob 14:00 08.december 2016.

    Še en neokusen vic:Gre neki moški po samotnem parku, ko izza grmovja skoči pred njega gej in ga ogovori: "Hitro z mano v grmovje!" Moški se brani, gej pa: "Lahko samo še izbiraš ali boš z vazelino ali ...prikaži več brez" Moški: "No, če že mora biti pa z vazelino." Gej pomaha proti grmovju in zakliče: "Ej Vazelina, pridi! Tudi s tabo bi rad!"

  • glicinija 11:50 08.december 2016.

    mene geji popolnoma nič ne motijo, naj se poročajo s komerkoli. Samo MENE naj pustijo pri miru in mi ne vsiljujejo svojih pogledov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.