Magazin
101 ogledov

Homoseksualci policiji prijavili tekmovalca šova Kmetija: Nov začetek

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:46 08.december 2016.

    Homoseksualnost ni bolezen, pač pa je bolezen homofobija, zato bi se ti moral zdraviti! Sicer pa so homofobi ponavadi latentni pedri in najbrž si tak tudi ti!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:46 08.december 2016.

    Jaz sem nestrpen samo do nestrpnežev!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 20:41 08.december 2016.

    Če branim homoseksualce, še ne pomeni, da sem tudi jaz homoseksualec! Najbrž pa si ti prikriti homoseksualec, ker je bilo že zdavnaj dokazano, da so najbolj nestrpni homofobi prikriti pedri!

  • Gigiiinjo 09:22 09.december 2016.

    obrazložil celotno zadevo

  • Vili Gorišek 20:09 09.december 2016.

    Mene načeloma homiči ne motijo , dokler se držijo in pikajo za sebe . Ko pa se začnejo kurčit in dvigovat nad vse normalne ljudi je pa konec potrplenja .

  • Zmago 21:20 09.december 2016.

    No commenthttps://www.youtube.com/watch?v=jU4Iz1Eqq3g

  • Plavi-mil 13:24 08.december 2016.

    Vsak dan bolj se kaže, da to sf....o državo vodijo geji in lezbijke, želja po ukinitvi spola je smo eden pokazatelj da je to res, tisti, kateri si pa ne priznajo, da so geji, pa Sovi naročajo, da jim poroča kdo s kom spi.

  • snupy 11 16:56 08.december 2016.

    Mene so v vojski poučili ko sem bil še bolj neuk o tem kdo je sploh peder so rekli da je peder samo tisti ki prejema, tisti ki ga od zadaj kavsa ni peder, sicer mene nič ne motijo dokler ...prikaži več se ne razkazujejo in nam normalnim vsiljivo dopovedujejo kako je to oh in sploh lepo.

  • jozicamurn 11:20 08.december 2016.

    To so liberalni soroševi lgbt-feministični bolani zmazki, ki se mešajo v politiko in na podlagi njihovih bizarnih čustev in emocij imamo sedaj EU poplavljeno s posiljevalci in teroristi. Hvala liberalnim idiotom.

  • ecco 13:45 08.december 2016.

    Nekateri očitno ne vedo da ima svoboda govora omejitve in to takrat ko posegaš v življenja drugih! Geji imajo lahko parado kadar želijo, to je njihova pravica. Tako kot imajo lahko shode ostali, ki mislijo da ga potrebujejo.

  • dimnikar 15:33 08.december 2016.

    Nimaš podlage za takšno zahtevo. Mimogrede, v resnici si ne želiš živeti v državi, kjer so kakršnikoli shodi lahko prepovedani. Ker ti jih lahko prepovedo tudi tebi.

  • Igor Đukanović 17:17 08.december 2016.

    Po tej logiki tudi jaz lahko rečem, da bi na tega starca Andreja vrgel atomsko bombo in mu nato še odrezal glavo z motorko. Saj enako tega ne morem narediti. Nimam ne atomske bombe, ne motorke. Če se nas začne ...prikaži veččne enih deset tako pogovarjati, pa se bo krepko podelal v hlače in zahteval zaščito policije: "Zakaj vedno pridejo na kraj zločina, ko je že prepozno in ko umorjenemu ni pomoči?!?"

  • Five 18:11 08.december 2016.

    Pa moli, ko boš umrl, te bo Hitler pričakalna poti do ... Katerih vrat?Nebeških, ali ...

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:19 08.december 2016.

    Tako je pač njegovo mnenje. Lahko pa tudi sam povem, da sovražim nestrpneže in če dobim v roke tega kretena, bo zagotovo ostal brez jajc. Lastim si pravico, da možakarja močno nalomim!

  • Zmago 20:21 08.december 2016.

    Še naravo prepričaj, da bo nadaljevala tovrstne gene,..... pa si zmagal !!!Zaradi mene ga lahko doma v 220V vtičnico tišiš, da pa paradiraš, pa drugim ves čas dopoveduješ da si nekaj......... "posebnega" ??? vsi drugi pa bedaki, homofobi, nestrpneži,.........

  • Zmago 21:23 08.december 2016.

    Ti kao nekoga "braniš" in misliš da imaš pravico mene imet za homofoba, nestrpneža prikritega pedra, da imaš pravico da boš nekoga nalomil, odšraufal jajca,............To je strpnost, ki nam jo ves čas ti in tvoje sorte servirate !!!

  • Ludvik Miholic 09:42 09.december 2016.

    kaj bom sploh pisal ce ti vse odstranijo edino v slo0veniji lahko samo pises in lazes oh kako nam dobro gre imamo penzionerji lepe penzije otroci v soli niso lacni brezposelnih ni v sloveniji avstrijcam nejemlemo delo to bi nas ...prikaži več parasit cerar rad slisal tako hvaljenje ali nazalost brez lazi v sloveniji neuspes

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.