Slovenija
212 ogledov

Izpoved pacientke: "Iz mene so prihajali živalski kriki"

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Maria Benko 16:47 23.september 2016.

    Jaz verjamem vsem kar je tu zapisano, sama sem podobno doživela na UKC: nezainteresiranost zdravnika, čeprav sem bila v življenski nevarnosti, nesramne žaljivke od sestre, grobo ravnanje s starejšimi, ki sem jim bila priča in sem jih na to tudi ...prikaži več opozorila itd. itd. Tudi jaz sem hotela dati prijavo, in mi je žal, da je nisem, čeprav se zavedam, da ne bi kaj dosti pomagalo. Vse drugače pa je bilo v bolnišnici dr Petra Deržaja, tam zdravniki in ostalo osebje zaslužijo oceno deset in še več!

  • Zmago 18:13 23.september 2016.

    Kaki bogovi ?? Jaz se te "mesarije" v sanjah ne bi šel, potem pa da še pacient ni pri miru, pa da še vrh vsega tuli ko žvad ?? ko maš skalpel v "mirnih" rokah ??? - adijo pamet !! ...prikaži več Najbrž je treba v SVOJE DOBRO bit pri miru, pa malo zobe stisnit !Pa da ji je pri takem posegu še bilo mar, da so vrata odprta ???? Bi pa rekla !!

  • cogocogo 13:54 24.september 2016.

    briga njega za odovornost ki naj bi jo imal ,,njega briga samo da obdrzi polozaj in evrcke ter da lahko v tem casu cim vec pokradejo seveda to delajo za njega drugi ,ali je kdo za njim pa ne dvomim ...prikaži več in se za tega mora krasti da ga drzi na prestolu ,,le kaj smo slabega nredili da nam vladajo ze 25 let sami zlikavci in pokvarjenci ,,

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 20:07 24.september 2016.

    Tebi bi bilo potrebno "tamalega" na zivo skalpirat, pa bi vidli, ce bi bil pri miru. Idiot!!

  • kranjskias 13:14 25.september 2016.

    če je to še zdravstvo pol pa ne vem, zadnjič sem biu na kontroli v OI naročen ob 11.00 na vrsti pa sem bil ob18.20, verjetno bom naslednjič sabo vzel pripomočke, ki jih uporabljan na plaži, hladilno torbo, ležalnik in ...prikaži več še kaj..............to je še edini servis v sloveniji, kise ga plačuje celo življenje pa nič od njih..........

  • kapibara 15:33 26.september 2016.

    Saj vse delajo "na živo"...kaj, a te prej ubijejo, pa potem oživljajo.. hvala bogu, tako hudih "na živo" še nisem imel..

  • bingo11 16:37 23.september 2016.

    Zagotovo si Butara, ali pa delaš v bolnici. Samo upam, da nisi zdravnica!!!

  • devote 14:49 23.september 2016.

    Sem že na lastne oči videl in ji povsem verjamem do črke. delam v zdravstvu...

  • dd 14:52 23.september 2016.

    Jaz pa verjamem. Mene so zdravniki skoraj spravili v grob. Vsi v okolici so že na daleč videli, da je z mano nekaj hudo narobe, le zdravniki ne. Aroganca, brezbrižje in nadutost. Sama sem morala na spletu poiskati svojo ...prikaži več diagnozo. Maščevali so se mi tako, da so mi onemogočali nadaljno zdravljenje. fuj

  • zdrej 15:20 23.september 2016.

    Star h in moč, manch, strah in moč.

  • bingo11 16:35 23.september 2016.

    Tudi sam sem v bolnici / UKC LJ / doživel, kar lahko gledamo ali beremo samo v kriminalkah Agathe Christie. Najbolje je take zadeve pozabiti, kolikor hitro se da. Če se seveda da!?!

  • bingo11 16:36 23.september 2016.

    Le kateri sodnik bo razsodil v slabo zdravnika?!?

  • smejka 17:01 23.september 2016.

    Če se bomo vsi, ki doživimo ali so že doživeli tako ali podobno izkušnjo, podali ovadbe.Tožili bolnico, zdravnike(ki si takšnega naziva ne zasluži ob takšnem ravnanju).Se organizirali, pa ukrepali tudi vse do Bruslja...potem, potem morda ne bo več takšnih dogodkov ...prikaži več in tudi ne mrtvih zdravnikov(umorjenih).Žal, potrebna je trda roka,da se vse te bogove sklati z neba(bogovi v belem, sindikalni, politični, gospodarski...)Vsem, ki pošteno, vestno in človeško opravljate poklice, čestitke in hvala.

  • primorka 17:52 23.september 2016.

    SI BIL PRISOTEN,DA VSE TO ZANIKAŠ. SIGURNO SI EDEN IZMED NJIH! JAZ PA JI VSE VERJAMEM !!!!!!!!!!!!!!!!

  • primorka 17:55 23.september 2016.

    VI SPLOH NE VESTE,KAJ SO ONI VSE SPOSOBNI. TUDI ČE SO KRIVI,SE BODO BRANILI DO ONEMOGLOSTI, TUDI 10 IN VEČ LET.SAMO PRIZNALI NE BODO NIKOLI !!!

  • moder 19:07 23.september 2016.

    Stanje v UKC je res katastrofalno, kar lahko potrdim iz prve roke, ker sem v UKC skoraj vsak dan.

  • smejka 19:54 23.september 2016.

    Sem vesela, da so minusi na naših komentarjih.Očitno mož te zdravnice bere žurnal.

  • Ludvik Miholic 20:15 23.september 2016.

    pa ni cudno ce se strelja po bolnicah

  • maresem 20:18 23.september 2016.

    Upam, da te komentarje bere tudi Cmera.... sicer pa tudi, če jih ne, itak nič od njega.

  • Zmago 20:44 23.september 2016.

    @smejka strel v prazno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.