Slovenija
213 ogledov

Izpoved pacientke: "Iz mene so prihajali živalski kriki"

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleta 22:08 23.september 2016.

    Jaz imam izkušnje z bolnico v Kranju. Vse pohvale...

  • stanko75 22:28 23.september 2016.

    podobna zgodba z mojim kolenom vse na hitro da bo čim prej fertik ker se domov mudi škodo bom trpel pa še naslednja desetletja

  • Kristina Brumec 23:02 23.september 2016.

    ja....hudoooooooo...zdaj si pa zamisliti kaj vse zivali zenskega spola prestajajo in se ne morejo nobenemu pritozit...imajo tud zelo hude bolecine kar nazivo jih rezejo itd....groznooooo..vse skup...!

  • butnbutnskala 23:32 23.september 2016.

    GOSPOD STANKO PUŠENJAK JE 1A+ , ALFAINOMEGA PORODNIČARSTVA . HVALA MU DA NI ODŠEL V TUJINO . ŠE VELIKO PORODNIC MU BO V PRIHODNJE HVALEŽNIH . ŠE ENKRAT HVALA , KER SI .

  • bošpu 13:02 24.september 2016.

    Naše zdravstvo je enako našemu političnemu sistemu,povsod so priviligirani tisti pri koritu,lahko delajo in dosežejo prav vse,z navadnimi bolniki pa delajo kot svinja z mehom,sem se prepričal pri svoji soprogi ,ko so ji vstavili kateter so kožo dali skupaj kar ...prikaži več z navadno sponko,seveda na živo, .....

  • cogocogo 14:02 24.september 2016.

    le kdo je tebi dovolil da zivis taki izmecki ne sodijo na svet ,

  • micika 14:35 24.september 2016.

    jaz čakam poseg na želodcu,prvo so rekli da čakat 6-8mesecev,sedaj eno leto....najboljše je da si zrihtam grob počasi,ker tole zdravstvo je res,res v piz....

  • micika 14:37 24.september 2016.

    in še se bo....če men pogruntajo raka v zadnjem stadijo,tud jaz bom streljala in začnem tam v Zd,ker mi ni od začetka dat napotnice za naprej....

  • micika 14:39 24.september 2016.

    tudi če bi šla v tožbo....veš kakšno je naše sodišče??v njej prid sigurno ne bo odločalo,ampak kontra,se ne splača tožit,denar metat,k neb nič dosegla itak

  • stanko75 17:57 24.september 2016.

    Pa verjetno ne boš edini

  • malonaokoli 22:44 25.september 2016.

    in potem se cudite, če kdo s pištolo stopi pred takšnega kirurga ? jaz bi tisti zdravnici z veseljem primazal zaušnico !

  • k0libri 14:37 23.september 2016.

    Ne verjamem. Ne verjamem. Ne verjamem.Dvom: -sama se je morala pozanimati na netu pred posegom (ponavadi te zdravniki res ne kličejo na dom in pojasnjujejo potek). Zdravnica, da bi se tako grdo izražala. Ne verjamem. Ne verjamem, da so ...prikaži več bila vrata odprta. To so čiste LAŽI.

  • cikaloka 00:04 24.september 2016.

    Čisto verjamem zapisu.Tudi mojo sestro so tu mesarili. Rutinski poseg, pri katerem je skoraj izkrvavela, zaradi številnih zapletov, na koncu pa njo obtoževali.Da ne omenjam, kaka trnava pot je bila, da je sploh prišla do posega. <br ...prikaži več />Ginekolog jo ni želel napotiti, kljub hudim bolečinam in težavam, dokler mu ni na vratih ordinacije od bolečin omedlela. Kljub vsemu, da je bila situacija izredno resna je čakala nekaj mesecev na poseg in upala, da le ne bo rakavo. Samoplačniško pa se poseg lahko takoj izvede, ji je bilo rečeno.Zdaj si pa ti z minimalcem plačaj poseg!

  • manch 15:14 23.september 2016.

    In po vsem tem jih NI tožila?! Ne razumem!!

  • fifi 16:00 23.september 2016.

    če ste kdaj imeli kako tožbo na sodišču, veste, da je tudi sodstvo v sloveniji (poleg zdravstva in še česa) katastrofalno - počasno, za malega človeka drago, neučinkovito in skorumpirano. žal je tako, da si kot študentka verjetno finančno težko ...prikaži več privošči tožbo (od dragih sodnih taks do stroškov za odvetnike), ki jo lahko celo izgubi, ker dohtarji en drugemu ščitijo hrbet in ker so si sposobni najeti dražje odvetnike. mislim, da je naredila super, da se je odločla za javni pristop na opozarjanje problema, toži jih lahko še vedno. mogoče bo tak pristop dal še boljši rezultat, ne samo zanjo, ampak tudi za vse nas.

  • cogocogo 14:01 24.september 2016.

    od lje pa si ti bednik pokvarjeni prilezel ,,le kdo je lahko tako zgubo pustil da pride na svet ,,me zanima kako izgleda izrodek kot si ti

  • Ljiljana Černic 14:32 26.september 2016.

    če ni sposobna opravljati svojega poklica naj ga čimprej zamenja, da ne bo trpelo še več ljudi..naj zamenja službo ne pa da dela samo zaradi denarja in bele halje...vsi zaposleni v bolnišnicah bi morali biti humani, tukaj se gre za ...prikaži več življenje in smrt..z voljo in dušo bi morala delati in lepo besedo, ne pa da reče da še ni hudo..vsi delamo napake, smo le ljudje, a zaposleni v zdravstvu si jih ne bi smeli privoščiti in dovoliti, da pacienti izgubijo ne vem koliko krvi, tukaj se misli na pacienta, ne pa da misli uhajajo drugam..če je možnost za ozdravitev pacienta se morajo maksimalno potruditi, dati vse od sebe in speljati operacijo v najboljšem redu..drugače pa naj takoj zamenja poklic in gre v proizvodnjo za trak, saj za drugam očitno ni (če se nekaj ne da se ne da) z glavo skozi zid ne gre...Če je neka bolezen neozdravljiva je razumljivo da ni njihova napaka, če se pa da pozdraviti pa naj to naredijo, zaradi tega pa so tam...da s srcem, dušo in veliko truda opravljajo svoje delo...to d

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.