Avto
830 ogledov

Izpoved slovenskih policistov o inkasantstvu

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:26 30.januar 2016.

    Bil sem priča dvem situacijam, ko res ni bilo prekrška in je bilo privlečeno za lase. Prav videlo se je, da mora nekdo narediti normo. Tako se ne gradi zaupanja v policijo. Avtoriteta policije prav tako ne. Tudi zato je ...prikaži več več nespoštljivih incidentov. če zadeva eksalira, je samo se ameriska varianta nasilja policistov, da uveljavijo svojo avtoriteto. Ne zelimo si tja. Kjer se strelja nedolzne državljanje. Me veseli, da so policisti koncno to privleki na dan. Ljudje so zasuli pritozbeni organ. Kazen naj bo. Za realne prekrške.

  • Ludvik Poljanec 14:59 30.januar 2016.

    hvala policistom ,ker sam na to opozarjam že 16 let. RESNICA BO ZMAGALA

  • Matej Bukovec 14:53 15.april 2016.

    Osebno poznam nekega policista - sicer super človek. In mi je povedal, da ga je nekoč načelnik klical in mu nekaj grozil z odpovedjo. In ko je ta policist začel naštevati kolikokrat je rešil koga in kaj vse je počel, ...prikaži več mu je rekel načelnik - saj jaz vem, da si ti zelo priden. Ampak pokasiraš premalo! In tako dalje ne bo šlo več. Rečeno - storjeno. V naslednjih 3 tednih se je nehal posvečati ljudem, ampak je lepo napisal nekaj deset kazni za 3km prehitro vožnjo in podobne neumnosti in lepo obdržal službo.Sramota od države, res.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:23 30.januar 2016.

    Glede na slovensko vozniško kulturo je v bistvu res mal sumljiv če policist nobenga ne kaznuje. Je pa res da je nekje meja med obiranjem samo zaradi denarja pa kaznovanjem zato da bi bilo slabih voznikov v prihodnje manj.

  • maresem2 11:09 30.januar 2016.

    Na koncu še nekaj pozitivnega. Vsa čast tistim policistom, ki imajo svojo hrbtenico. Žal so v manjšini.

  • maresem2 11:10 30.januar 2016.

    Pri tem poslu norm NE more in ne sme biti. Pika!

  • h3o 11:12 30.januar 2016.

    me nič ne preseneča- inskasantstvo je povsod- bencin, elektrika, avtomobilsko zavarovanje! tam je inkasantstvo uzakonjeno.

  • Jagijagi1 11:31 30.januar 2016.

    Komunistom zmanjkuje denarja!Krede ne dobijo več, zato udri po raji!

  • manch 11:43 30.januar 2016.

    Tak način dela se izvaja že leta in leta, tudi v času vlade Janše se je.......

  • Hi5 11:48 30.januar 2016.

    Prepozno. Precej prepozno so tole privlekli na dan.

  • alibaba 12:40 30.januar 2016.

    Vsi imamo telefone.Lepo nastavit snemanje pa posnet za dokaze.Pa mi je prav vseeno ali je to na sodišču veljaven dokaz.Z imenom in sliko(v domačem kraju nadrejenega,ki bi to zahteval od mene)bi imenoval osebo.

  • KOJAK 12:42 30.januar 2016.

    Tako je, to se izvaja že dooooolga leta. Poznam policista, ki je vodnik službenih psov in je že pred 10 leti moral imeti vsak mesec toliko in toliko prometnih kazni...

  • JackD 12:44 30.januar 2016.

    Sepravi vsakemu, ki krši zakon - kazen. Zakaj jih potem obtožujejo inkasantstva?

  • max 13:23 30.januar 2016.

    Pred stavko ste pa veselo tekmovali med sabo kdo bo več položnic prnesu in se pri tem veselo zabavali. Zdaj, ko rabite podporo javnosti, ste pa največji revčki.Tale vaš PR je slabši od vladnega.Če je res tako hudo, ...prikaži več spišite kolektivno odpoved, kjer je odpovedni rok 30 dni, in vlada bo pokleknila. Do takrat pa tale burleska, ki ji pravite stavka lahko traja 10 let.

  • Lavdan 21:12 30.januar 2016.

    Fanta izdajata poslovno tajnost in kazen za to je takojšnja prekinitev zaposlitve ali po domače noga.Njihovo obnašanje na cesti je pa tako ali tako različno, odvisno od posameznika. Izgovor da smo vsi krvavi pod kožo ne pije vode. Policaj ...prikaži več mene lahko ustavi, jaz njega ne morem.

  • Ferluci 21:39 30.januar 2016.

    To normo pa res ni težko doseči. Postaviš se na krožišče in .... v desetih minutah jo presežeš!

  • Avatar čavez
    čavez 22:22 30.januar 2016.

    Ko jim vlada odobri povišico je bolje da začnemo državljani peš hodit, da nam bo ostalo za kruh.

  • Vesoljec 22:31 30.januar 2016.

    Namesto, da generalno udrihate čez policiste, raje imejte PRAVI POGUM za obsodbe njihovih nadrejenih, vključno z ministrico za notranje zadeve. Ampak za velike ribe vaš "spletni gobec" ne bo dovolj ...

  • pisava 01:40 31.januar 2016.

    kar nekajkrat so se policisti zapodili za mano s sireno in plavo lučko. Ko sem ustavil, jasno pihat, na vprašanje, zakaj me je ustavil, pa odgovor, kontrola prometa. Vse se je dogajalo cca 500 m od doma.

  • Ludvik Miholic 18:04 15.april 2016.

    pokvarjena drzava ali ne se cudit ce bo v sloveniji pocilo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.