Avto
837 ogledov

Izpoved slovenskih policistov o inkasantstvu

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem2 11:06 30.januar 2016.

    Prekleta bagra šefovska policajska. Niste vredni, da bi preko vaše plesnive glave poveznil vrečo in prebutal kot snop pšenice. Smrad....smrdljiva. Jebem tako gnilo državo, ker se poslužuje takega podlega načina za molzenje ljudi.

  • tmmmm4 10:41 01.februar 2016.

    Absolutno sem proti normiranju dela, saj je varnost težko normirati. Da so bila taka naročila na normo drži. Drži pa tudi to, da so nekateri policisti odšli v penzijo, pa nikoli v življenju niso izvedli nobenega ukrepa (takrat predlog sodniku ...prikaži več za prekrške) da o izpisani KO ali odkritem storilcu ne govorimo. Sicer so po njihovem delovali preventivno. Kaj je to si naj vsak sam razloži.

  • kontrahan 10:21 30.januar 2016.

    Na žalost je res tako. Pa nimaš možnosti, da to dokažeš. Samo še večje stroške, če se spustiš z njimi v boj. Sem enkrat rekel, da naj logično razmišlja, pa me je vprašal kako to mislim. Sem mu rekel, če ...prikaži več če bi v zakonu pisalo, da nas morajo ustavljati z loparjem med nožnimi prsti in stati na glavi, če bi to delali. Saj tako pravi zakon. Pol sem šele dobil kazen, da sem oisano gledal. Zato je imeti z policaji čimanj posla.

  • Žurnalček 10:59 30.januar 2016.

    To z odvzemi dovoljenj za pijance je popolnoma pravilno . Ja kje češ pa čakat pijanca kot za vogalom gostilne ! 20km prehitra vožnja , rdeča luč, prehitevanje preko polne črte , neregistracije , to so vse prekrški , za ...prikaži več katere je inkasatorstvo popolnoma pravilno ! Vse drugo je pa šajze in zajebavanje voznikov !

  • Hi5 11:45 30.januar 2016.

    Jack. Si slabo spal? Če ne moreš sam precenit kdaj kasirat in kdaj koga spustit naprej, enostavno nisi zrel za policista. Zato pa je tako kot je. Vsak kekec je lahko policaj.

  • tmmmm4 10:41 01.februar 2016.

    Absolutno sem proti normiranju dela, saj je varnost težko normirati. Da so bila taka naročila na normo drži. Drži pa tudi to, da so nekateri policisti odšli v penzijo, pa nikoli v življenju niso izvedli nobenega ukrepa (takrat predlog sodniku ...prikaži več za prekrške) da o izpisani KO ali odkritem storilcu ne govorimo. Sicer so po njihovem delovali preventivno. Kaj je to si naj vsak sam razloži.

  • Žvižgač 10:44 30.januar 2016.

    Jaz pa menim, da pri normalnih ljudeh in razumnem presojanju, se tudi med policisti najdejo taki, ki vedo, kaj je minorni prekršek in kaj je ogrožanje varnosti v prometu in da mnogokrat izrečejo le opomin, ko bi lahko tudi izrekali ...prikaži več kazni. Še bolj kot pri policistih je očitno inkasantstvo pri mestnih redarjih in polnjenju občinskih proračunov. Marsikateri policijski šef si pa uzurpira pravice za usmerjanje dela policistov in njihovega načina ocenjevanja in nagrajevanje, kar je prisotno tudi v drugih organih javnega sektorja ampak pri tej subjektivni oceni gre bol za problem osebnosti vodij, kot sistemsko napako. Vedno se najde kak, ki je prebral en list več kot ga ima knjiga.

  • JackD 11:08 30.januar 2016.

    Po eni strani je to prav in te norme podpiram. Že če pogledam sebe in se postavim v vlogo policista. Jaz vem, da bi se mi zelo velikokrat ljudje zasmilili in bi jih spustil čez brez kazni, z ustnim opozorilom. ...prikaži več Pa čeprav so ogrožali (ali pa vsaj grdo ovirali) promet. S temi norammi jih nekako prisilijo, da se tem opominom izognejo. Navsezadnje policisti so tu zato, da skrbijo za red in varnost, in da ljudi, ki neki pravil in dogovorov (pa naj bodo ti še tako butasti) kaznujejo.Po drugi strani pa so te norme povsem nečloveške. Vsak dan pač ne vidiš toliko prekrškov. Potem pa se nekateri policaji poslužujejo umazanih trikov, kot sem ga doživel tudi sam: peljal sem se čez železniško progo, ura je bila že pozna in tik preden sem zapeljal čez progo, so se prižgale utripajoče luči. Zaradi avtomobila, ki je bil tik za menoj in bližine proge pač nisem mogel varno ustaviti. No na drugi strani pa me je pričakal policaj in rekel, da so luči že kakih 5 sekund utripale. Skratka zgodbo si

  • Hi5 11:43 30.januar 2016.

    Takole dragi policisti. Prav vam je. Zakaj? Zato, ker to omenjate javnosti sedaj, ko vam plače ali ostali pogoji dela niso po godu. Če bi bili ljudje in bi vam bilo mar za nas ostale, našo varnost ali nenazadnje za ...prikaži več naše denarnice, bi takšen pritisk šefov glede nujnega kasiranja takoj preprečili. To se ve že leta in leta. Vsak posameznik bi se temu lahko uprl. Če ne kot posameznik, pa kot skupina. In če ne sami, pa preko tega vašega ničvrednega sindikata. Pa kaj ste naredili? Nič. Zdaj pa ko ste užaljeni, zdaj so pa šefi krivi. So, in krivi ste tudi sami. Take stvari morate reševati sami med sabo, torej vi, vaši šefi in država kot delodajalec. Nas državljanov to ne zanima.

  • Hi5 11:47 30.januar 2016.

    Krivi so "delavci", torej navadni policisti, ker takšnih ravnanj niso preprečili. Navzven se kažejo kao hudi tipi, a v sami policiji pred šefi pa tiho kot bube. Bli bi face in če bi jim bilo za narod, bi to zlahka preprečili.

  • Ludvik Poljanec 15:00 30.januar 2016.

    Več o tem na YT ludvik poljanec ali na GOOGLE ludvik poljanec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.