Slovenija
11 ogledov

Janković gre po glasove

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matrix 17:53 10.januar 2012.

    nobene škode, škoda da tega nisi naredil že v preteklosti.

  • matrix 17:56 10.januar 2012.

    lajna brez možganov, ali tra la la

  • Avatar roksa
    roksa 18:21 10.januar 2012.

    Nikoli nebi podprl to šerifsko podgano!!!!

  • Avatar roksa
    roksa 18:23 10.januar 2012.

    Že pred leti ga je Rop opomnil naj ne pozabi kdo ga je nastavo!!!!

  • neznanec 18:33 10.januar 2012.

    Še en objokan SDSovec. Janša ni kriminalec? Daj, pridi iz pravljice.

  • jureh 20:42 10.januar 2012.

    @tralala:LAŽ, manipulacija in potvarjanje zgodovine!!! Levica je na področju Slovenije organizirano nastala v 20. letih preteklega stoletja, po tem ko je Slovenska Ljudska Stranka imela že več desetletno tradicijo in bila priznana kot nosilec slovenstva!!!Stari, še malo bo treba v šolo.

  • zic 22:05 10.januar 2012.

    Dragi Turk, ti se raje brigaj za dementnega starca, ki ne ve več kaj govori in sproza diplomatske spore...to bi moral ti reševat!!!!

  • KOJAK 22:16 10.januar 2012.

    spoštovana lorina, Virantovi gredo lahko v koalicijo s komer hočejo, pač se ne odločajo glede na to ali so levi ali desni in zato so jih tudi ljudje volili. Žal novinarji ne napišejo vsega kar se dogaja v ozadju in ...prikaži več če bi zvedeli me bi tako hudičevo navijali za Jankovića.

  • Marko Rossi 13:45 10.januar 2012.

    hvala bogu, ker imamo pol kufer levih in desnih, oboji ste zafural državo predvsem levi

  • opaz 20:24 10.januar 2012.

    Zoki naivac sploh ne ve, da bo padu tudi, če mu je ža ratalo kuoit proslulega podjetnika, ki mu predlagam, če je seveda poštenjak, da v kibli za zaveso poslika svojo glasovnico skupaj z obrazom. Zokiju bosta nož v hrbet ...prikaži več spustila dva iz SD. Ni težko ugotoviti katera dva!!! BP GŽ

  • Luis Horvat 16:11 10.januar 2012.

    Poglejte si tega Erjavca deluje kot kolaborant Stanovnik za časa ll.svet vojne,ko je izdal Pohorski bataljon izdal Slovenstvo zdaj pa uživa komunistično penzijo in še mnogi njemu podobnih kao partizani pravih partizanov že dolgo ni ostali so sami kolaboranti ki ...prikaži več se ne želijo odreći privilegijev treba jih je odstranit iz političnega vsakdana saj sejejo samo nestrpnost požrešneži kumonajzerski Kučan Turk in še in še takšnih oligarhov v trnutko na smetišče zgodovine!Erjavec je pa prav takšen slinavec ,brez Slovenske zavesti izdajalec .Jankovič ni in ne bo Slovenec in ne dovolim da ni usodo kroji balkanec isprijeni!

  • marinic.nada 19:38 10.januar 2012.

    Kaj znaš čitat? Napisal sem da je Janša vsaj na sodišču in bo le to ugotovilo,če je kriminalec ali ne !! Jankovič pa ni nikoli nič kriv in nič ne ve. Ubogi revček!Vam tudi naklada, da je levičar, pa ...prikaži večpa je navadni kapitalist.! Kdo je zdaj verjame v pravljice ti ali jaz! Pa še nekaj nisem volil SDS!!

  • mukotrpni 12:28 10.januar 2012.

    zdaj se je pokazalo da je Virant Janšev človek.Vendar,čaka ga isto kot stranko ZARES in politično si je izkopal luknjo..Veliko glasov je dobil ker je odšel od Janše a zdaj je pokazal svoj obraz.Kakor koli spoštujem vse stranke in njihove ...prikaži več predsednike,ampak ne tudi potuhnjence kateri gledajo za svoji rit in profit.Pač je Jankovič premalo podmazal Viranta...prav zanima me kako se bodo stvari odvijale pri naslednjih volitvah in katere stranke bodo še v igri....

  • tralala 14:13 10.januar 2012.

    a ti znaš brat? Dej preberi, čemu sem omenil. Vsaj do konca preberi, če začneš. Kdo izkopava kosti petokolonašev? Kdo deli na leve in desne? Kdo deli na rdeče in bele? Omejen, kakor si, boš zagotovo odgovoril: 'levaki', 'komunajzerji', 'udbaši' ...prikaži večdbaši' in druge neobstoječe pošastil Patetično :)

  • lorina 15:34 10.januar 2012.

    Že pred predčasnimi volitvami sem čutila, da bo Virant spravil Janšo na stolček predsednika vlade. Niso bila zastonj ugibanja, da je zamera med SDS, Janšo in Virantom zaigrana. Za mene je Virant človek, ki bi šel v pakt s komerkoli, ...prikaži več po principu kdo da več. Se spomnite kako je na predvolilnih soočenjih vseskozi poudarjal, da gre njemu in njegovi stranki za Slovenijo, za dobrobit nas Slovencev in ne za položaje. Pa se je izkazalo ravno obratno. Jaz, če bi bila na mestu Jankoviča, bi jim vrnila mandat, pa se naj na desnici pokoljejo med seboj, vključno z Virantom seveda, za ministrska mesta. Če misli, da bo imel pod Janševo taktirko kaj besede, se hudičevo moti. V prmeru ponovnih predčasnih volitev pa bo pogorel. Še bolj kot Virant pa me je razočaral Šušteršič.

  • aaarri 12:31 10.januar 2012.

    " odločitev slaba, to se po njegovih besedah "ne bi smelo delati" " - mi ni čisto jasno, zakaj se to ne bi smelo delati. saj je tudi virantova lista dobila glasove od volilcev in s tem pravico do odločanja. ...prikaži več tudi do odločanja o tem, s kom je po njihovem mnenju mogoče sodelovati in s kom ne. ti pritiski na viranta (in tudi ostale), da morajo nujno v koalicijo z jankovićem, da bomo čim prej imeli vlado, so naravnost smešni. a zato, da bomo spet imeli vlado, ki se ne bo zmogla o ničemer dogovoriti, kot je to bila Pahor-Kresal-Golobič vlada, v kateri so se po dobrem letu vsi začeli med sabo kregati in eden drugega obtoževati?

  • Marko Rossi 13:44 10.januar 2012.

    ma daj no enkrat je kučanov pajac enkrat janšev, na koncu ne bo nikjer in to je to, hvala bogu nista ga vredna niti leva niti desna stran

  • marinic.nada 18:02 10.januar 2012.

    Nikoli ne bi glasoval za kriminalca Jankoviča! Janša je vsaj na sodišču in naj le to ugotovi če je kriv ali ne. Jankoviču pa ovadbe zastarajo v Postojni. Ali si res želite mandatarja , ki kupuje sinu maturo, zlorablja svoj ...prikaži večvoj položaj,krade; laže itd..; na sodišče pa ne rabi ker je Kučan njegov prijatelj? Lepo vas prosim!!!

  • neznanec 18:35 10.januar 2012.

    niso samo novinarji tisti, ki so tako zelo "pametni". Tudi komentatorji po forumih znajo in vedo prav vse.

  • maliking 13:45 10.januar 2012.

    Ti si res fuknjen.O kaki drhali pišeš? O kakem komunizmu? Imaš razčiščene pojme? Očitno ne, saj drugače nebi pisal te norosti,saj si fotru z levega na desno jajce skakal,ko se je še govorilo o komunizmu.Ti si očitno eden tistih,ki bi ...prikaži več razglasil zmago Rupnika, mar ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.