Slovenija
174 ogledov

Janša zapel še z duhovnikom

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:20 07.april 2016.

    Piše se RDEČKO, jasno? Če ne znaš slovensko nikar ne predalčkaj Slovencev po barvah. Ni vsak rdečkar, ki ne prenese Janše. Janša si je sam kriv, ker ne zna brzdati svoje jeze!. Po vsej verjetnosti pa je kriv njegov psihiater, ...prikaži več, ki mu ne zna odmeriti pomirjeval.Pojdi na svoj portal in tam politiziraj, gotovo imaš tudi doma kaj pripomniti čez svoje.

  • stilist 23:09 06.april 2016.

    Saj tisti milion že ima, samo izseliti se noče. Hoče še.

  • stilist 23:10 06.april 2016.

    A če nisi za JJ, si pa kar rdeč? Pojdi se treznit!

  • Plavi-mil 19:58 06.april 2016.

    JJ ugrizni vsakega, kateri se spušča neopravičeno vate, dovolj je bilo 25 let laži, podtikanja, zapiranje, vsakemu povej svoje na njegov način, če je rdeči zalegi vse dovoljeno , je tudi drugim.

  • tralala 17:30 06.april 2016.

    Gologlava Trakulja napada farške, eno od rok, ki ga hrani. Matr, mu kuzla v rit skače...

  • Žurnalček 17:43 06.april 2016.

    Če je pel na Kongresu Komunistične stranke , zakaj ne bi pel še na zboru črne inkvizicije. Ni vsak človek za vse , jaz takim rečem komunjare fukare !

  • jezero 17:47 06.april 2016.

    Ustavni sodniki so kriminalcu dali občutek nedotakljivosti.

  • Zmago 18:08 06.april 2016.

    Ja, ja, baje duhovnike premestijo zaradi žensk, da si razširijo........................spolna obzorja. Da še drugje malo pomagajo poročenim možem jahat žene ;-\. pa kakega otroka za posladek ;-\

  • dragec 20:12 06.april 2016.

    Prepozno moj M.N., kako za mene, tako tudi za tvojega JJ

  • dragec 20:14 06.april 2016.

    JJ ugrizni plavega-mil za ta -mali pimpek

  • Zmago 18:24 06.april 2016.

    Dragec................nič ti ne modruj preveč,...........................tudi ti si potreben eksorcista, da ti demona Jansxa Jasxarija strese ven iz puhle betice ;-))

  • dragec 18:27 06.april 2016.

    kaj pa potrebuje tvoj ljubljeni vodja - xelex, ali lexaurin -no pa tudi v obupu - strup za podgane

  • dragec 18:54 06.april 2016.

    Res Zmagec, zakaj te to iritira, tvoj ljubljeni vodja je "pljunuti" Šiprat, še samo belo kapico in ćivša nona buš pilj

  • nina 19:17 06.april 2016.

    Tito bi bil premalo za to kriminalno zalego,ki uničuje Slovenijo in slovence.

  • dragec 19:42 06.april 2016.

    Nina, ti to misliš na desne komuniste

  • Milan Novak 19:43 06.april 2016.

    Potreben si dobrega psihiatra !!!

  • kocka55 21:02 06.april 2016.

    Samo da ni z Janezom Furmanom levim župnikom pel ,hej mašinca.

  • Avatar olor
    olor 21:23 06.april 2016.

    Če ta JJansa ni bolan potem pa ne vem kateri je Ma škoda sploh da tlači zemljo. Samo zaradi njega in njegovih izjav stranka dosti izgublja.

  • 1slovenka 21:50 06.april 2016.

    ...dejstvo je,da ga stalno vlečejo za jezik in mu "serjejo" po glavi.....za vsak tvit,ki ga je napisal ,je imel tehten razlog....*ne,nisem tabela janšistka....***za tiste,ki z rdečo zvezdo na zastavi in titovo sliko na steni ostalim podtikajo lastna predvidevanja...

  • asmas 06:07 07.april 2016.

    jaz mu dam čisto prav.Ko hočeš,da se ti pri Kučanu dvigne ugled začni mlatit preko Janeza Janšo.S tem blatenjem Janše ste šli že tako daleč,da vam verjame že vsaka podgana.Tudi s tem se strinjam z g.Janšo glede intervjuja za revijo,ki ...prikaži več je "žalila" cerkev.Mene, če nekdo osramoti, z njim ne spregovorim več.Imam svoj ponos .Tale župnik bi bilo zanj bolje ,da se včlani v forum 21 no ,verjetno je že član .Glede Mladine pa še tole.če imajo jajca naj objavijo sliko alaha s podgano v rokah.Če se že gredo "satire".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.