Slovenija
175 ogledov

Janša zapel še z duhovnikom

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 21:52 06.april 2016.

    Taprav dec nima tviterja, ampak ga krasijo dejanja in ne besedicenje. Predvsem pa ne zamudi priloznosti, ko bi bil lahko tiho. O tem da dojames, kdaj moras zapustiti prizorisce pa tokrat ne bom. Vsak bo za svojo usodo odgovarjal sam.

  • h3o 22:52 06.april 2016.

    Kaj je z vami slovenčki? zakaj vas je toliko rudećkarjev??

  • mrki 22:55 06.april 2016.

    hmm, očitno je v državi problem samo JJ !? Dajmo zbrat vsak po 1 EURO pa mu damo da se izseli ! Pol se bosta pa v SLO cedila MED in MLEKO in vsi bomo v nirvani živeli do konca ...prikaži večca svojih dni ! brrrrrr brrr ciiiinnnnnn ciiinnnn - pol se pa raja zbudi iz sanj. Ma jebal vas Janša , kot da nimamo dost drugih problemov in res vsak ki hoče pozornost RDEČIH novinarjev , samo žačne pljuvat čez JJ in - in že je zvezda dneva.

  • mrki 22:56 06.april 2016.

    a tabletke ne držijo več ? sam prašam,

  • h3o 03:02 07.april 2016.

    ja, za podgane kot si ti...

  • asmas 06:18 07.april 2016.

    bolan si ti KDO JE ZAČEL JANŠA ALI TA RDEČ FAR.PUSTITE GA PRI MIRUtudi jaz popizdim,ko mi nekdo začne srat po glavi.Pa kaj misliš,da bo kar tiho.Čisto normalno se je odzval,tako kot bi se vsak.Če bi dobro prebral bi ...prikaži več videl ,da je tudi fajmoštru žal,ko se je SPEČAL s "mladino"e v kumrovec naj gre zmolit eno kitico

  • mph 07:17 07.april 2016.

    Kadar se kje govori o delu in liku kaplarja mi prav nikoli ne pride pred oči prav nihče drug.

  • Zmago 07:31 07.april 2016.

    Ja, ja, takih imamo polno takih, ko znajo prijetno kramljati (pogovorno: nakladačev;- pa da ne bo spet kdo užaljen in prizadet) in ki od svojih besed prav spodobno živijo,.....

  • Zmago 07:34 07.april 2016.

    A ti dvomiš v to ?? Jaz sploh ne dvomim,......poglej samo koliko trotov se zaganja v njega..................to bi bilo meda polna skleda..................od samih trotov.

  • Johan Spohan 07:56 07.april 2016.

    h3o daj vzemi v roke Slovenski pravopis da boš znal pravilno napisati barvo pod katero je zrasel tvoj idol in heroj JJ. Prav taki polpismeni slovenceljni ste herojeva volilna baza.

  • Johan Spohan 08:00 07.april 2016.

    h3o če že ne moreš spati in moraš tudi ponoči ščititi ime in dela velikega vodje vzemi v roke pravopis in končno boš spoznal da v slovenskem jeziku obstaja rdeča ne pa "rudeća".

  • Zmago 08:08 07.april 2016.

    Ah, bejž, bejž, no Spohani.....tudi mene so navduševali v JNA, pa mnoge druge tudi. Eni so pač šli......Kak že gre ona: Rudeći cvet ljubezen je razvel,Spohan'ga odpeljal je v prelepi svetKadore, Kadore ;-)

  • dragec 08:41 07.april 2016.

    Rudečkarji ti jebali mater

  • dragec 08:42 07.april 2016.

    Rudečkarji ti je..bali mater

  • mph 10:39 07.april 2016.

    Se pravi so vsi ostali troti? Tudi Cestnik? Če bi še Frančišek kaj dodal glede JJ, bi bil tudi trot? Ali vam bo nekaterim postalo nekoč jasno, da pa so morda troti tisti drugi, ki še vedno vidijo JJ kot ...prikaži več svetnika, brezmadežnega?

  • d 19:27 08.april 2016.

    mamo dovolj problemov, eden izmed vecjih je jj

  • izRODEk 17:37 06.april 2016.

    Janša je politično več ali manj itak gotov, desnica se začenja pozicionirati na Cerarja kot glavnega konzervativca, nekaj malega bo vseskozi prostora za krščansko ljudsko opcijo, karkoli to že bo in kdorkoli jo bo že vodil.Bolj je problem na ...prikaži več levici, ki je praktično ni več, ker so se povsem izgubili. SD ima program, da sledi programu nemškega SDP-ja, Združena levica pa ima utopični program, ki ne sledi dogajanju v realnosti. Tapravi levičarji so dejansko postali zombiji, tavajo v praznem in čakajo, da jih nekdo potegne za seboj.

  • jezero 17:42 06.april 2016.

    Mojster z Doba teče zadnji krog. Po vedno globji globeli.

  • Zmago 21:40 06.april 2016.

    Mene da iritira ?? JJ me zabava, ko takim puhloglavcem ki se zaganjajo v njega ko stekli cucki ob vsaki priliki, spušča take fore.Eni ste res potrebni...................... exsorcista.

  • asmas 06:12 07.april 2016.

    olormater si zadet,A je Janša začel????????????pustite ga pri miru pa bo.Na kozlanje mi gre to stalno nabijanje čez Janšo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.