Slovenija
15831 ogledov

Tri četrtine Ljubljančanov meni, da Janković mesto upravlja koruptivno

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:54 20.februar 2024.

    Zakaj ga potem izvolijo za župana ? Ali nekdo zavaja z informacijo ? Morda je 3/4 Ljubljančanov koruptivnih ?

    • Kojak 09:59 20.februar 2024.

      Le zakaj, verjetno ker ni druge pametne izbire.

    • oneh 10:44 20.februar 2024.

      Da je kakšen levak koruptivem- to pa že ne more biti res. Še posebej, če je proti Janši. Janša pa je res koruptivni kriminalec, saj levaki pravijo tako. In ker so levaki taki bedaki pa imajo Jankoviča, da jim gradi ...prikaži več drekovod čez pitno vodo in se smeji, ko jim krade, pa seveda svobodo in levaki- a še plešete?

    • Soljatar 12:03 20.februar 2024.

      a zakaj?.....zato ker je Ljubljana polna čefurjev...izključno zato...to je taka varjanta kot imaš nekatera mesta v ZDA, kjer je toliko črnskega prebivalstva, da če je kandidat za župana belec, nima nobenih šans da zmaga na volitvah.

    • jakec1575 12:14 20.februar 2024.

      tip je le naredil cez 2500 projektov v 18letih. niso vsi bili izvedeni tako kot bi morali. ampak tok projektov pomoje ni speljala nobena vlada v 30letih. ne leva ne desna. in ljudje vedo o korupciji ampak tudi vidijo gradnjo, ...prikaži več prenovo. tudi v svojih soseskah. je pa dejstvo, da demokracija terja menjavo

    • kapibara1 12:41 20.februar 2024.

      @jakec - pa ti veš da je Ljubljana zapufana za 3 kratnik letnega proračuna !! Tak bi tudi umrli vohka korupcijo špilal.

    • Avatar Leon
      Leon 13:07 20.februar 2024.

      O tem koliko se je kdo zapufal nima smisla govoriti saj nihče NIKOLI ni vračal iz svojega žepa .

    • Avatar rajko55
      rajko55 14:07 20.februar 2024.

      Ni važno število glasov, važno je, kdo jih šteje.

    • jakec1575 15:05 20.februar 2024.

      kapibara celotni proracun z dolgovi je javno dostopen. lagati ni lepo. razen ce kar tako preko kurca rad nabijas.

    • Avatar Leon
      Leon 19:52 20.februar 2024.

      rajko .. to je citat Vučića ,ki ga uveljavljajo stranke laži in prevar .

    • Avatar rajko55
      rajko55 05:32 21.februar 2024.

      Leon....ne, to je izrekel stalin....

    • Idioti 10:36 04.april 2024.

      Le čevlje sodi naj meščan Ljubljane !! Kmetiči , glejte in komentirajte svoje župane , imate jih 219 , pa poznam samo Arsena iz MB !

  • mekula9 09:16 20.februar 2024.

    kdo pa ga potem voli? vsi tisti, ki so sami sistem korupcije? Pa še vedne ne more dobiti tako večino

    • Soljatar 12:04 20.februar 2024.

      čefurji, kdo pa drug...pa tisti, ki imajo od njega korist v obliki zaposlitev itd...

    • leonardo 16:08 20.februar 2024.

      Madona solatar a tričetrt Ljubljančanov je čefurjev?

    • Idioti 10:40 04.april 2024.

      Jaz sem ga volil vsakokrat , pa ste vi vsi ta pravi Slovenci zame čefurji . Jaz imam korene z druge strani Karavank , čefurčki moji !

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:27 20.februar 2024.

    Ja itak da ga,ampak on vsaj kaj naredi,ko njega ne bo več,se tudi gradilo ne bo,drugi pa samo čakajo na njegov stolček,da si še oni nafilajo svoje račune,kot da jih nebi poznali

    • popokatopetl 10:44 20.februar 2024.

      Ni ravno da se brez njega ne bi gradilo, to ali imajo investitorji denar ni v njegovi domeni. Dejansko je obratno, zaradi korupcije je gradnja dražja, pač dodatni davek. Občina pač ima vzvod, da te prisilijo v "dobrodelnost", če hočeš ...prikaži več dobit papir. Del tega denarja dejansko gre v vredu namene, za stvari ki jih mestni budžet sicer ne bi mogel financirat. Problem pa je, da se gradijo tudi stvari ki se ne bi smele, preveliki objekti ki bodo zadušili že itq zabasane ceste.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:56 20.februar 2024.

      Če hočeš dobit delo sam od sebe nudiš denar,on ga niti ne zahteva,tako to gre

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:35 20.februar 2024.

    Ljubljana je končno lepša in dostopna,kot kdajkoli prej,so pa zastoji ker se dela oz obnavlja,nekateri pa mislite da se bo s čarobno palčko vse uredilo,kdor je boljši od Jankoviča se naj dokaže ,čisto preprosto je,pa četudi bo drug boste ena ...prikaži več in ta isti enako tarnali še naprej.

    • oneh 10:49 20.februar 2024.

      Namesto da bi se gradili na vpadnicah tretji, četrti, peti pasovi se izmenično zapira eden od dveh pasov, tako da je operativen vedno le en pas. Levaki pa to imenujejo dostopnost. Ko misliš, da so levaki zgolj bedaki pa vidiš, ...prikaži več da obstaja še kaj hujšega. Imamo pa svobodo in levaki- a še plešete?

    • jakec1575 12:16 20.februar 2024.

      oneh kje bi ti gradil? cez hise, bloke? se en ki ne zivi v ljubljani in kavc pametuje

    • jakec1575 12:16 20.februar 2024.

      ne rabimo vasega pleha v lj

    • popokatopetl 16:11 20.februar 2024.

      Ne verjamem da so dodatni pasovi za osebni pleh rešitev. V resnici bi LJ pomagal kakšen naprednejši javni prevoz, ki bi bil učinkovitejši od zelencev in osebnega pleha. Za to žal ZJ z ekipo nimajo vizije (so pa odobrili precej ...prikaži več novih stolpnic v ožjem centru, ki stvari slabšajo). Sicer moram priznat da za javne površine v centru še kar skrbijo. Medtem ko je vzdrževanje zasebnih hiš v glavnem zasluga zasebnih investitorjev.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 16:24 20.februar 2024.

    Sam ne živim v Ljubljani, sem pa tja hodil na delo okoli 30 let. Vsakokratni obisk Ljubljane me razveseli. Spremenilo se je marsikaj, vedno se kaj obnavlja, izboljšuje. Mislim, da ima nekaj zaslug za to tudi župan. Če Slovenci ne ...prikaži več vemo, zakaj smo po prebivalcu zadolženi določen znesek, Ljubljančani brez težav lahko vidijo, kam je šel nijhov ali izposojeni denar. Vsak sposoben vodja pa mora biti tudi malo falota. Sem "čistokrvni" Slovenec. Me moti, da imamo na vodilnih položajih toliko Neslovencev

    • Avatar Tone Murgelj
      bumbar11 16:28 20.februar 2024.

      Napravimo kaj za boljšo Samopodobo vsak pri sebi. Slaba Samopodoba Posameznikov odločilno prispeva tudi k Slabi Samopodobi Naroda. Ko bomo na tem polju storili napredek, ne bomo tako kritizerski, zavistni, nezadovoljni.... Bomo tudi bolje opremljeni za prevzem pomembnih funkcij. In ...prikaži več potem ne bo nobene kritike več. HAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

    • Idioti 10:53 04.april 2024.

      ŠE SO ŽIVI KLENI IN POŠTENI SLOVENCI !

  • Pierre 11:31 20.februar 2024.

    Predložite DOKAZE da župan krade!!!!!! Za Janšo obstajajo dokazi o korupciji...

    • oneh 11:34 20.februar 2024.

      Predloži DOKAZE o korupciji Janše!!! Za Jankoviča obstajajo dokazi... Howg, govoril sem! A tako je pa bolj verodostojno, kot če bi omenil le Janšo brez Jankoviča? In ker so levaki taki bedaki pa imamo svobodo in levaki- a plešete?

    • popokatopetl 16:13 20.februar 2024.

      Gle tega sta si precej izenačena, oba iz kakca izvlekli advokati.

  • jakec1575 12:03 20.februar 2024.

    zupankovic je res spolzek kot jegulja, ampak kolikor imam jaz informacij se res gara pod njim. na stotine in stotine malih in velikih projektov. to ni bila sposobna Sd, Sds pa je se manj. ko njega vec ne bo, je ...prikaži več malo takih. bi si pa zeleli nekoga produktivnega, ki ni spolzek in ki ima strast in je delaven. Rupel je bil luftar in poet. babi nesposobni, strgar nesposoben itd.

    • Idioti 10:34 04.april 2024.

      Čista resnica ! Jankovič bi moral imeti glede na položaj , na delo in zavzetostjo za čim lepše mesto plačo vsaj 2x premijerove 15-20000 €! Dela pa za 3000 jurje ! Jaz ga bom volil do smrti , ker tudi ...prikaži veči dobro vem kaj so delale prejšnje garniture od 92.l naprej . Če vam je anketa pokazala 2/3 , jebo ja takšno anketo , ko mene niste vprašali ! Da vam pokvarim dan in mesece vnaprej , ZOPET BOMO IZVOLILI ZOKIJA , NAJBOLJŠŠEGA ŽUPANA NA SVETU ! Jasno ? Sedite 5 !

  • Avatar Delavec93
    Delavec93 11:28 20.februar 2024.

    Ohh.. dokler župan krade in da nekaj ljudem, smo zadovoljni, ko bo jemal samo zase in nič dal nazaj.. potem bo čas za menjavo. Do g.Jankovića so vsi kradli samo zase.

  • atamama 19:26 20.februar 2024.

    Zakaj poznam vsaj 25 ljudi, ki voli Jankoviča. Okoli stavbe smo imeli cca 8m2 zemlje, ki bi povečalo parkirišče za 5 avtov. Pa smo eno gospo prosili na Magistratu če MO kot lastnik proda. Tudi odgovora ni bilo. Pa je ...prikaži več Đimsi gospodari, pa lepo vprašamo pa nas pošlje u ... Pa pride ZJ, se opogumimo, pa pokliče referenta, pogleda na karte, pa pravi treba zmerit. Torek, 8:00 geodet in nas 20. Pripelje Audi, možic stopi ven, geodet pokaže. Možic vidi, se strinja, vpraša če damo 1500, mi veseli, vse OK

  • popokatopetl 08:52 20.februar 2024.

    "iz občine odgovarjajo, da je občutek o koruptivnosti posledica različnih dejavnikov in perspektiv posameznikov" --- Itak, mr. 10% :(

  • jakec42 13:38 20.februar 2024.

    Čudno manjšina pa ga izvoli!

    • Idioti 10:48 04.april 2024.

      To je zgleda matematika tistih kretenoidov s Trstenjakove !

  • Avatar rajko55
    rajko55 14:04 20.februar 2024.

    Mi smo jači od sudbine.....

  • Soljatar 13:46 20.februar 2024.

    https://www.youtube.com/watch?v=_yocf_Hfcj0

  • Stane Adamič 13:23 20.februar 2024.

    Simbol mafije, je pa ljubljanec pravosodne ministrice in Kučana in kot tak zaščiten kot Kočevski medved. Lepo je rekel na Hrvaški TV dokler se borim proti Janši sem zaščiten.

    • leonardo 16:11 20.februar 2024.

      Stanček bo treba Kučana opozoriti. Kočevske medvede pobijajo kot za stavo!

    • Idioti 10:46 04.april 2024.

      lEONARDO @ a TI JE ŽE KDO REKEL SMRKAVEC NESRAMNI al sem jaz prvi ? Ti boš kurvin sin žalil našega predsednika , ki je bil izbran z 89% na ta položaj !

  • pravičnik77 15:54 20.februar 2024.

    kaj se bunite, saj ste ga vi izvoliki, znova in znova in znova....

    • Idioti 10:44 04.april 2024.

      Ne razburjaj se ! Tole je anketa s Trstenjakove ! Izvolili ga bomo pa še naprej ZNOVA , ZNOVA in ZNOVA !!

  • Plavi-mil 08:49 20.februar 2024.

    Tričetrt, halo? potem so volitve zgoljufane !!!!!!!!!, dokler bo uvažal svoje rojake iz Balkanskih držav, kateri sploh ne živijo v Ljubljani, do takrat bo ta opankar z goljufijo zmagoval.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:32 20.februar 2024.

      Slovenci pa kar izžarevajo poštenost a ne,to je čist brez veze komentar

    • oneh 10:46 20.februar 2024.

      V vsakem tropiu je nekaj črnih ovc. Obstajajo pa tudi tropi, kjer je zgolj nekaj ovc belih. Podobno kot v življenju- tudi med normalnimi je nekaj lopovov in med levaki nekaj pogojno poštenih. Imamo pa svobodo in levaki- a še plešete?

    • Idioti 10:51 04.april 2024.

      Pošiljam ti moj NIK !

  • Soljatar 12:06 20.februar 2024.

    ne bi ga volil, pa če mi zlate pločnike zgradi pred bajto...

    • jakec1575 15:07 20.februar 2024.

      ti bi jufko volil. ki bi ti zlate pslice pobral. 9 mrd dolga 2020-2022. in najvecji dobicki oodjetij zaradi subvencij. beri nasega dolga

    • Soljatar 15:40 20.februar 2024.

      jakec. relax... da te nebo infarkt ruknu, ko se bo kmalu spet Janez zavihtel na oblast...

  • kapibara1 14:23 20.februar 2024.

    MOl ima cerka 250.000 volilnih upravičencev. pride jih 30 %, od udeležencev volitev dobi cerka 55% glasov. izbolijo ga NE udeleženci volitev. Ja in je res, da voljo tudi prišleki s začasnim prebivališčem v Ljubljani, samo za čas volitev prijavljeni. ...prikaži več Za to pa je UE Tobačna štrajkala, ker so res vpisovali avtobuse ćifoptov na naslove v Ljubljani

    • Idioti 10:50 04.april 2024.

      Če je kdo prevažal volilce in protestnike v Ljubljano je do bila SS KOMANDA !

  • Avatar lopov
    lopov 11:29 20.februar 2024.

    ta bi moral biti zaprt za vedno brez stikov z zunanjim svetom... samica... in mu predvajat 24 ur slovensko glazbo da bi vedel da ni v bosni ampak sloveniji

  • Soljatar 13:46 20.februar 2024.

    https://www.youtube.com/watch?v=IRFW6Tw04VU

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.