Svet
104 ogledov

Melania Trump govorila o otroštvu, Sloveniji, soprogu. Kritiki so jo raztrgali.

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:06 05.november 2016.

    Na veliko žalost velike večine delavstva že vsaj 30 let ne.

  • ojla 10:19 05.november 2016.

    Ne razumem, kaj je z nami Slovenci narobe, da nas kar razeganja od zavisti. Melania je pametna zelo simpatična oseba privoščite ji, da bo prva dama.V pehanju za dobrotami smo kod družba pozabili na čut do sočloveka.

  • sprehajalec 12:09 05.november 2016.

    Ta bobu bob je namenjen vedno enim in istim, na levo ga nikakor ne zanese. Težko bi torej govorili o kakšni objektivnosti.

  • sprehajalec 12:10 05.november 2016.

    Ha, ha, Violeta je obljubila pol svoje poslanske plače delavcem v Mariboru. Pa kolikor vem prejema celo. Takšnih nenačelnežev sami nacisti ne bi marali.

  • Marijan Hlastan 14:43 04.november 2016.

    zivim v ameriki in kar dobro poznam vso korupcijo in kriminal ki ga ustvarja druzina clinton ze vec kot 30 let. In ne gre mi v glavo da vas casopis zurnal je tako pod vplivjom najbolj skorumpirane hise CNN da ...prikaži več verjame svijnjarijam ki jih pocenja in tako umazano govori proti Melaniji. Saj to je v bistvu blatenje nase prelepe Slovenije in ne samo Melanije in Trumpa. Gospod Trump je precudovit clovek ki je edini ki se lahko pomaga Ameriki ce je sploh se mogoce po vseh 30 letnih umazanijah in kriminalu ki ga ustvarja Clintonov klan. To so najvecji zlocinci v zgodovini clovestva ki se ukvarja z vsemi najbolj podlimi deli samo da ostanejo na oblasti. Ljudje so prestraseni samo pri pomisli da bi zlobna satanisticna hillary zmagala.. Zato vsi ki delate v Zurnalu berite in spremljajte tudi druge medije razen tistih ki jih imna v svoji oblasti najbolj krvolocna, zver in satanisticna, umsko in fizicno bolana in hudobna hillary. Kar se pa tice Melanije, nihce jo ni raztrgala od medijev, temve

  • Marijan Hlastan 16:02 04.november 2016.

    hvala ti five in ti vracama lepe pozdrave iz texasa.Ne morem pa res verjeti da je zurnal, torej tisti ki je napisal tako ogabno laz glede melanije kako so jo mediji raztrgali.. Same pohvale gredo na njen racun. Vesel sem ...prikaži večem da sem slovenec v daljnji dezeli. Hey five ko pridem januarja v slovenijo bova spila na zdravje za prvo damo v BELI HISI Melanijo. Velja?Marijan

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:59 04.november 2016.

    V ZDA so se vedno izselili najhujši kriminalci in brezdelni lenuhi in Melanija ni nič boljša! ZDA so največji poden od države in če bi hoteli imeti mir na svetu, bi morali ZDA zravnati z zemljo, Američane pa uničiti!

  • mirror 19:52 04.november 2016.

    V govoru je imela napako. Naša država je še vedno pod komunistično vladavino.

  • mph 23:55 04.november 2016.

    Violeta in ostale sem prepričan ne bi nikoli zaprisegle nacizmu, bi se borile proti njemu. Že zato zaslužijo vse spoštovanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.