Slovenija
65 ogledov

Mirna vseslovenska vstaja

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sia 18:01 21.december 2012.

    Med komentatorji na portalih prevladujejo ovce SDS! Sem pa vesela za vas, da vam ni potrebno protestirat: ker imate službe, dobre plače, korupcija vas ne moti, funkcionarji v postopkih so za vas carji, zmanjševanje socailnih pravic se vas ne dotakne ...prikaži več - ker imate itak full pod palcem, navijate za plačnjivo šolstvo, zmanjšanje sredstev za zdravstvo se vam zdi cool...

  • Kranjica 23:07 21.december 2012.

    Dragi moj, jaz Janše nisem omenila, če pa ga vi sovražite, je to vaš problem.Kaj mislim o partizanih in belogardistih pa sem že napisala. Kar sem hotela povedati, je, da s takimi protesti ne bomo ničesar pridobili, tudi ne z ...prikaži več nasilnim rušenjem vlade, zato so brez učinka , sploh pa še, ker je cel kup organizatorjev, ki imajo vsak svoj program in svoje ideje, edini in glavni cilj pa je rušenje vlade. Spraševala sem že, zakaj poslanci opozicije ne vložijo konstruktivne nezaupnice v DZ, ki je menda najhitrejša pot do nove vlade. Izgleda pa, da je vzrok, ker nimajo ustreznega alternativnega kandidata in to ne opozicija, ne protestniki. Zato, brez zamere, je vse skupaj malo brez veze! Pa mirno spanje!

  • Darko 15:22 21.december 2012.

    "Ponovimo zgodovino, belo gardo v Argentino." kako zatohlo, kako rdeče, kako bolano

  • Igor Golob 16:10 21.december 2012.

    kombinacija,rdeča zvezda,poleg ženska z pelc mantlom in partzanske pesmi,Kdo so le ti protestniki????Podobno je miloševičevim mitingom,za njega pa vemo kako je končalOFCE,SRAMOTA ZA NAS PRAVE PATRIOTE IN SLOVENCE

  • Sia 17:26 21.december 2012.

    Dobro, da si me razsvetlil, ker nisem vedla, da so v MARIBORSKI NADŠKOFIJI komunisti!!! Pa tudi za Bavčarja, Šrota, Hilde, .. nism vedla, da so bili pod takim vplivom komunistične vzgoje! Hvala ti Pepe007! Sedaj bomo lahko govorili CERKEV BANDA ...prikaži več KOMUNISTIČNA mi ne bomo plačevali vaših dolgov!

  • Hypnos 21:17 21.december 2012.

    vsi vemo, da desni in levi. kdor misli drugače je totalna ovca in to lva ali desna!

  • Bralec 08:57 22.december 2012.

    Jap se cist strinjam s tvojim postom. Na zalost z nageljcki se nobena ablast ni odstopila, pa na zalost tud nasa ne bo.

  • Igor Golob 20:12 21.december 2012.

    vodi jih zoki

  • axl 15:48 21.december 2012.

    Bolano bi bilo če bi rekli "Ponovimo zgodovino, belo gardo v Barbara rov". Tako pa bi jim kupil enosmerno karto za v Argentin, Ljudimili in pa Janezu :-)

  • Igor Golob 15:50 21.december 2012.

    kdo vodi demonstracije vam lahko povedo rdeče zvezde na zastavah ki jih nosijo,to je isto kot bi nemci nosili kljukasti križ na zastavah,ti protesti so sramota za slovenijo

  • depresija 15:59 21.december 2012.

    hurac.. sramota za Slovenijo si TI!

  • Igor Golob 20:18 21.december 2012.

    pride jim še pet daniela,bo zoki fse plačo,nje

  • Pepe007 16:32 21.december 2012.

    Komunisti si spet lastijo državo. Ni dovolj, da njihovih 60 let sranja še sedaj plačujemo in še lep čas bomo. Kdo drug kot komunistična vzgoja je kriva za pomanjkanje demokracije in tajkune?

  • graff 16:52 21.december 2012.

    Veterani vojne za Slovenijo se borimo proti ,,beli gardi,, Argentinski farško kapitalistično fašistični navezi, ki je Slovenijo izropala, pokradla in poteptala človeško dostojanstvo. Ti govedeorejec pa spokaj s svojimi Bavčarji, Janezi Janšetki, Tovšakovo, Lovšini, Krkoviči in drugo navlako, čim prej, tem bolje, gnoj.

  • graff 16:53 21.december 2012.

    Naj se ponovi 25.6.1991 čim prej tem bolje, kajti danes vem kam nameriti in sprožiti banda roparska.

  • Darko 16:55 21.december 2012.

    ubogi na umu, nestrpnež

  • feferon 17:34 21.december 2012.

    Odkar je pa cerkvi dal krila,se je vpletla v gospodarstvo in dela samo svinjarijo. Pa zvonite z zvonom 1 in zvonom 2, ko ste verjel, da je cerkev poštena....

  • sprehajalec 17:44 21.december 2012.

    Praviš Graff Zokija, pa Stanovnika, pa Semolića, Hermana Rigelnika, Dušana Šešoka, Milana Kučana nazaj, pa bo vse bolje. Še Jožeta Smoleta, Franceta Popita, Mačka Matijo obudimo, pa bo vse bolje, pa Pepco Kidrič itd. Ti spokaj, kakšen veteran, si morda ...prikaži več šiht delal takrat pa si dobil značko. Pri podeljevanju statusa Veteran se je vse skupaj začelo, vse povprek se ga je talalo.

  • Darko 17:44 21.december 2012.

    ubogi graff, gotof si u razmišljanju s svojim posploševanjem stvari, res bedno

  • Stolp 16:05 21.december 2012.

    Levaki, falirani študentje, vsi ki vam je hotel MAMA odpovedal storitve in podobni,...dajte mir že enkrat Sloveniji s temi protesti. Pojdite nekam daleč v hribe pa tam protestirajte pa da mamo mir pred vami, če že hočete. Siti smo vas!<br ...prikaži več />Zdaj se niti ne trudijo več prikriti simbolike, zdaj se po transparentih in vsem točno vidi kdo so.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.