Slovenija
66 ogledov

Mirna vseslovenska vstaja

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 23:15 21.december 2012.

    Tu, kjer trenutno sem, se imam prav lepo.

  • privat 08:42 22.december 2012.

    mirni protesti so rešitev...kaj je z vami?? To je le veter na lopovski mlin!!

  • YaKo 09:38 22.december 2012.

    Je bil nastavljen za trdnjavo, pa je zaje***, sedaj je samo še kmet, pa še to ne bo več dolgo

  • Sia 10:06 22.december 2012.

    Glede na mojo starost verjemi, da Drnovšek name dosti vpliva ni imel. Ko sem začela slediti političnemu dogajanju je bil g. Drnovšek že predsednik države!

  • Rajko Galun 19:55 23.december 2012.

    Pa saj jih ni toliko,samo so pa zelo aktivni pod različnimi imenii.Stara SDV šola

  • feferon 17:31 21.december 2012.

    kranjica,kaj ti misliš da janša dela za narod? malo morgen1 obračunava z vsem in z vsakim, ki mu je kdaj koli stopil na pot. On je živi dokaz, da belogardizem obstaja. Veleposlanik v Avstraliji je namenjen samo belogardistom ,navaden slovenec ...prikaži več sploh nima koristi od njega tam doli.Zdaj smo pa še zombiji! V špegu se naj pogleda!

  • mph 17:58 21.december 2012.

    Khm, neverjetno, kako imate ljudje slabo znanje glede zgodovine. Kaj pa je 60 let sranja v primerjavi z 2000 let sranja, na katerega je pravzaprav teh 60 let bil samo odgovor?Ideja je bila super, konec izkoriščevalcev in lastnikov opija, ...prikaži več žal se je sfižila, ker so nekateri ukradli revolucijo. Prepričan sem, da bo naslednja boljša z bistveno manj napak. Človeško se je motiti pravijo. Nekateri so se samo 60 let, drugi več kot 20x toliko.

  • feferon 20:43 21.december 2012.

    Ajde pa vi dajte od sebe kaj ,ko tako radi šimfate po stari slovenski navadi. Zgeda,da vam še fajn gre, da ste pri koritih...vsa čast tistim ,ki stavkajo. zgubit tako ali tako nimajo več kaj...je jj poskrbel za to....

  • Hypnos 22:01 21.december 2012.

    samo je pa sposoben tale janša, da v cca 5ih letih pokrade tolko, da slovenija bankrotira...zbudi se in poglej, da so do sedaj na oblasti vsi kradli vsi! in ja podpiram proteste, samo se bojim da bodo izvodeneli kot kampiranje ...prikaži več gibanja 15o in to zaradi enega samega razloga...nihče ne pozna alternative. jo mogoče ti?

  • Kranjica 23:12 21.december 2012.

    Hvala, saj kakšnega bolj pametnega komentarja od vas tako ne morem pričakovati.

  • sofija_n 12:37 22.december 2012.

    Preobrat je mogoč samo z uvedbo neposredne elektronske demokracije v vseh treh vejah oblasti. Začeti je treba s sodstvom, ker tam najbolj smrdi (gnitje neznanja in prikrivanja tega neznanja znotraj pravniških vrst). O tem beri beri tudi na http://www-novi.ius-software.si/DnevneVsebine/Aktualno.aspx?id=89923

  • Kranjica 16:37 21.december 2012.

    Kaj delajo Veterani vojne za Slovenijo na teh protestih skupaj z ljudmi, ki zahtevajo "belo gardo v Argentino"? Se zavedate, ljudje božji, da je od časov, ko smo imeli partizane in belogardiste, minilo že skoraj 70 let in je večina ...prikaži več obojih že pomrla? In to naj bil bili protesti za pravno državo in demokracijo? Ljudje se kažejo z nekimi plakati, ne da bi večina sploh vedela, kaj hočejo. To ni resno! Sploh pa, kaj pričakujete, če ta vlada odstopi? Nove, poštene politike? Pa menda ne tiste, ki se sedaj pridružujejo protestnikom, vključno s tistimi, ki so šli podpret na MOL Jankovića za kandidata in nekaterimi člani Društva pisateljev? Edina pravilna pot so volitve, toda čas zanje ni primeren, ker bi samo zgubili vsaj pol leta, da se vzpostavi in začne delovati nova vlada, mi pa medtem tonemo iz dneva v dan v večjo krizo. In kakšno garancijo imamo, da bi bila nova vlada boljša od te? Žal noben! Bolje bi bilo, da bi iz svoje srede izbrali kredibilne in s politiko neobremenjene pre

  • Stolp 21:52 21.december 2012.

    Pa hudiča kam smo prišli! Sedaj je že greh biti preskrbljen, imeti službo, zaslužiti denar in za svoje preživetje ne obremenjevati že tako zapufane države!Ja saj, ko sem malo gledal Live prenos protesta na konkurenčnem portalu, je nek ...prikaži večk govornik rekel: "ni levih ne desnih ampak samo bogati in revni". In tu je point stanja v tej državi: biti reven je prav, biti bogat pa narobe. Kar vsi bogati po vrsti so pokvarjen, vsem revnim se pa krivica godi in nobeden ni po svoji krivdi v takem stanju ane. Bogati fuj, revež bit je pa OK ane? Denar te pokvari! Kdor tako misli bo pač reven! Želja biti OK mu bo izpolnjena in tisti gnusni denar se ga bo ogibal!

  • Sia 09:25 22.december 2012.

    Zanimivo kaj od naštetega v mojem (potenciranem) zapisu si vzel za svoje - DENAR. Vse od ostalega se te ni dotaknilo (korpucija, kazenski postopki, plačnjivo šolstvo, ...). Kdo je pa reku, da sm jst revež? Mi pa za tiste, ki ...prikaži več so, ni vseeno. Kot mi ni vseeno, da je v naši državi korupcija, da se v njej krade na veliko, da so mladi brez služb, da režemo pri najrevnejših, v zdravstvu, šolstvu... Če ti samo za eno od teh stvari ni vseeno je to zadosten razlog, da se pridružiš množici in izkašež tvoje nestrinjanje in nezadovoljstvo!Kot pa je iz tvojega zapisa razvidno, če imaš denar, te lahko boli k. za vse ostalo! Tipičen kapitalist, ki ga sočlovek ne zanima!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.