Slovenija
6382 ogledov

Na blagajni ne dohajate trgovk, ki kasirajo? To je razlog.

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • GERE 09:30 05.oktober 2015.

    Bodi vesel, če čez dvajset let ne boš rabil koga, ki bi pospravljal namesto Tebe.

  • kapibara 09:50 05.oktober 2015.

    Kva je pa to zaeno štosiranje, da študentka pobira blagajniška račune od strank, tam pred Lidlom, to nedeljo, ob cerka 12.30 uri.. ?? a kdo kaj ve.. ??

  • KOJAK 09:53 05.oktober 2015.

    Raziskava, verjetno od konkurence da vidijo kaj ljudje kupujejo v Lidlu.

  • KOJAK 09:54 05.oktober 2015.

    Po 2 trgovki v eni trgovini???? Kjerkoli sem bil Lidl, Hofer vedno vidiš vsaj nekaj trgovk in ne 2.

  • mijaliza 10:03 05.oktober 2015.

    Nihce razen inspektorja ne sme zahtevat tvojega racuna......

  • mijaliza 10:08 05.oktober 2015.

    Ja to je men osebno najbolj zalostno, prides v trgovino in ti ne znajo pomagat ker govorijo polomljeno slovenscino

  • vzev 11:19 05.oktober 2015.

    Tisti, ki imate toliko za povedati čez Mercatorjeve blagajničarje. Ali veste, da morajo oni sami kriti s svojim denarjem če je po zaključku blagajne slučajno kak minus.

  • Majazmaja 11:27 05.oktober 2015.

    Kvaliteta pa bedna. Malo denarja, malo muzike!

  • Mupi 13:04 05.oktober 2015.

    In verjetno velja tudi obratno... da v zep spravijo ce je kaj viska ... :)

  • Mupi 13:05 05.oktober 2015.

    Sem odgovarjal na trditev, da lahko samo inspektor zahteva :)

  • mzynfo 13:08 05.oktober 2015.

    Zaradi takšnega balkanskega razmišljanja, je Slovenija tam kjer je, Nemčija pa ....

    • allstarr111 16:30 05.oktober 2015.

      Pejt enkrat v aldi, ne hofer, al pa lidl, kjerkoli nas svetu, in ravno nemec si bo vzel čas in pregledal vrgel uč na račun, plačal bo (kar naredim tudi jest) ampak ne bo zapustil trgovine (bo v bližini blagajne ...prikaži več z vozičkom, preveril še enkrat ali ni morda poskenirala kako stvar dvakrat, šele ko bo vse ok. bo odšel ven.Če pa mislš da je sistem da mi ona nameče ne koncu blagajne robo, jest koj plačam in nato na hiro zmečem v voziček in v avto ter doma ugotovim da me je nategnila ?to je balkanska manira ne tisro prvo.

  • vzev 13:12 05.oktober 2015.

    To ne gre. Ker najprej zaključijo blagajno, nato preštejejo ves promet tisti dan in šele nato zvejo koliko je bil dejanski promet. Tako da ni nobene možnosti, da bi dali kaj v svoj žep.

  • vzev 13:14 05.oktober 2015.

    Lahko pa bi imel blagajničar malo večjo plačo kot navaden trgovec, ker ima tudi večjo odgovornost. Pa temu ni tako. Npr. v mercatorju so trgovci plačani skoraj z minimalno plačo. Sedaj pa malo pomisli, če ti slučajno kak dan pride ...prikaži več malo večji minus, kaj to pomeni tej osebi za tisti mesec.

  • mzynfo 13:16 05.oktober 2015.

    Izdelke zloži v nakupovalni voziček. Potem lahko lahko pri pultih iz vozička zlagah stvari v vrečko 2 uri, če ti ustreza oz. če si mogoče avtist.

  • marabunta 13:46 05.oktober 2015.

    da ne bi kdo dobil živčni zlom, ker porabim 5 sekund več za zložit v vrečko, pač ne hodim tja in ja, gledam na svojo rit, kot ti verjetno gledaš na svojo, a ne??

  • Papaja Popi 16:04 05.oktober 2015.

    mzynfoTi si rahlo moten ali se ti ne zdi.Ko jaz gledam na blagajnah ni razlike med mladimi in starimi.Vsi se enako obirajo in najmlajši so dokazano vedno zateženi in počasni.Zakaj pravim počasni ?Ker se šele ...prikaži več na blagajni spomnijo kaj rabijo in potem letajo iz vrste po blago.

  • MK 16:06 05.oktober 2015.

    jokica. pejt v Severno Korej pa se tam žali. Socializem je umrl. Nikoli več ne bomo vsi letovali v kamp prikolicah na Krku. Jebiga. Kdor je sposoben zna tudi hitro keširat na blagajni, če zna pa še kaj bo pa ...prikaži več ratala pomočnica poslovodkinje in poslovodkinja. Če si pa nesposobn pa na Zavod pa adijo. Če ti je pa toliko do nesposobnih prodajalk si pa ene 3 domov pelji. Od mene tudi šef hoče rezultate ne samo, da sem na šihtu in sem prijazen, lep in klepetav.

  • maresem 17:34 05.oktober 2015.

    Hudo narobe je s teboj a ti tudi zdravnik ne more pomagati!

  • Tajčika 21:28 05.oktober 2015.

    Glej, če bi bila ti malo bolj organizirana, bi lahko v vozičku že imela eno veliko vrečko, v katero bi zlagala stvari in ne bi premetala najprej v voziček, pol pa še iz vozička v vrečko.. A je to mogoče ...prikaži več problem? Zagotovo ni, saj si jih ziher dobila kar nekaj, in to zastonj.

  • zefacveta 21:32 05.oktober 2015.

    Trgovine bi morali VSE zapreti ob nedeljah in praznikih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.