Slovenija
20 ogledov

"Nasilnih je bilo med 500 in 600 protestnikov"

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jožateboža 10:27 27.november 2012.

    Debil! Stal sem pred prvo in razgrajaču nisem želel dati steklenice piva, ki jo je hotel vreči na policiste. Pred policaji sem jim govoril naj ne delajo tega, pa nas ne bodo odganjali kar tudi niso. Nisem razbijal ne kuril, ...prikaži več sem bil pa glasen, to je namen demonstracije! Aja pa oprema policistov so bili pendreki, ščiti, solzilec in zaščitna obleka. Ne komentiraj, če te ni bilo zraven, ostali ki so bili pa so itak vse videli, tako da tratiš svoj čas s svojimi komentarji!

  • pajacek 11:08 27.november 2012.

    Dejstvo je, da so politiki zamudili že ves čas za mirne dialoge itd.. svoj bonus so že prekoračili, čas je samo še za ulico, kjer pa nažalost ni zadosti, da se pojaviš in se dereš Gotov si. Nažalost pa je ...prikaži več treba več, da se bo naša vlada usrala, granitna kocka je danes potrebna, v drugačni družbi in situaciji pa ne bi bila. Vlada je brez "jajc" že od začetka, strah jih je itak, če pa dobi kocko v glavo se pa bo hitro posrala, saj so itak sami usraneti, ki svoj ego filajo s politiko, na koncu so se še vsi zajebali hahah .. Pa srečno vsm in lep dan!

  • Žurnalček 11:14 27.november 2012.

    Gorenjaka so pozvali k preiskavi o kršenju čl. pravic. Spel se VODOVODAR , ker boš sam kmalu preiskovanec ! Veninger ni do sedaj v karieri videl večjega nasilja. Čudno , jaz nisem nikdar hodil po demonstracijah , pa sem ga ...prikaži več videl skozi okno svoje hiše, kjer so ljudje vlekli pištole iz futrol in napemnjali avtomate. Očitno Veninger nima nikakršnje prakse , potrebne za položaj , ki ga zaseda ! PAVLE ČELIK , DRŽAVA TE ZOPET POTREBUJE !Demonstranti , ne uničujte PRIVATNE lastnine !

  • feferon 12:47 27.november 2012.

    Pajacek replika na tvoje.po moje je lahko noter navaden kmet brez šole, pa bi z zdravo kmečko pametjo bolje vodil vse skupaj kot ti teleti tam gor.

  • Žurnalček 12:48 27.november 2012.

    Ti zgleda še svoje občine ne poznaš, kaj šele kakšno drugo ! PEPE 007 ! Prvi del nika je pravilen in točen opis tvoje državljanske slugantske pokorščine . Pepček si in boš ostal. Kje si pa našel 007, mi pa ...prikaži veča ne bo nikdar jasno !

  • Jernej Jursnik 14:23 27.november 2012.

    ce je "huligan"naredil materijalno škodo z uničenjem ene izložbe 1000€ in ga odpeljejo ter še dobi kakšno z pendrekom,kaj bi morali potem z Francejom naret ki je naredil dosti večjo materijalno škodo?

  • Miro Zumer Prerokovanje 11:30 29.november 2012.

    JA KOLK SEM VIDU VEČ KOT TISTE 3 KOCKE ZTAGOTOVO NI BILO ČE JE SPLOH KATERA BLA VSE JE PRENAPIHJENO Z STRANI POLICIJE SO PAĆ NUCALI MAL RAZLOGOV ZA RAZGIBAVANJE POLICISTOV SICER PA IZRECNO NI PREPOVEDANA JEŽA Z KONJI PO ...prikaži večZ KONJI PO MESTU PRETEP POLICIJE PA SAMO ZA ZASTRAŠEVANJE

  • dragec 08:37 27.november 2012.

    Žal mi je za ranjene konje!!!

  • mukotrpni 09:20 27.november 2012.

    Kako se vlada in policija ne zavedaj da jih Maribor in cela Slovenija plača .Oni pa pretepajo in tlačijo svoje "delodajalce"...

  • frenky 08:50 27.november 2012.

    Po tej logiki bi tudi Vi ostali brez spodnjic.

  • jožateboža 09:12 27.november 2012.

    Razen par izgrednikov se nobeden na demonstracijah ni želel fizično spopasti s policijo, ta je sovzilec začela špricati naokoli, ker so se malo fsrali, ko so videli koliko ljudi prihaja.Nič hudega, policija se bo formirala še par krat, me ...prikaži več zanima, če bodo šli braniti še kogarkoli, ko ne bo več za njihove plače.

  • rokson 09:19 27.november 2012.

    VIOLE..tole ni TAHRIR, da boste lahko počeli kotna tekmah, če komu ne paše živeti tukaj lahko greste tam, najlažje je razbijati izložbe nedolžnim ljudem, ki delajo, pa mogoče nimajo zavarovanega premoženja zaradi krize..DA VAS NI SRAM..KVAZI NAVIJAČI

  • jožateboža 09:31 27.november 2012.

    Policisti so še zadnji neizobraženci, ki barabe ščitijo po državni dolžnosti. Le kaj bodo ti povedali svojim otrokom o "boljšem svetu", ki ga želimo ustvariti mi.Pujsi so so imeli pune gate, fsrali so se. Naslednjič nas bo več...

  • Pepe007 09:39 27.november 2012.

    Kdor na demonstracije vlači otroke, jih pač uporabi za živi ščit. Že ve zakaj in kak je njegov namen.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:04 27.november 2012.

    pa še veliko huje se zna v bodočnosti take stvari dogajati

  • dragec 10:08 27.november 2012.

    Jebi se rokson!!!

  • rogg 10:40 27.november 2012.

    Sinoči je v intervjuju lepo povedal g. Partljič. Kdo ga je slišal lahko ugotovi, da je vse RES. GOTOF JE; to so besede samega Kanglerja, on je vedno govoril, če mu ni kaj pasalo; GOTOF SI !

  • sweetdogs 10:49 27.november 2012.

    Kdaj bo pa GOTOF Janković? Ali je Janković na pravi strani pa ne bo GOTOF?

  • Stolp 10:51 27.november 2012.

    Ubogi Konji!

  • principiumnovum 09:50 27.november 2012.

    Zoper huligane bi morala posredovati vojska, pa naj ta potamani huligane pa še župana zraven. Pri vsem tem razgrajanju in razbijanju ni nedolžnih civilistov. Vse to, kar smo lahko na lastne oči videli v MB je navadno divjaštvo in vandalizem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.