Slovenija
21 ogledov

"Nasilnih je bilo med 500 in 600 protestnikov"

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:50 27.november 2012.

    Pri nas mladina prijavi na policiji vsako planirano srečanje zunaj... Organizatorji protestov tega niso želeli storiti. Jasno je, zakaj ne. Ker nočejo sprejeti odgovornosti, če bo kaj narobe. Identični so kot Kangler. Ta noče sprejeti odgovornosti za svoja dejanja, organizatorji ...prikaži več pa ne za svoja. Teoretično se sicer klin s klin zbija. Torej barabo odstrani samo baraba. Taki pa hodijo na take proteste.

  • Pepe007 10:52 27.november 2012.

    Glede na to, da sem dobil vabilo na demonstracije preko FB, mi je bilo jasno, da ne bo mirno in da noben nima namena organizirati mirnih demonstracij.z V pozivu je pisalo, da bodo požgali Bastiljo. Vedelo se je, da je ...prikaži veče cilj dobiti čim ostrejši odgovor policije. Razen tega mi je to poslal znanec, ki tako kot jaz niti pod razno ne spada pod MB. Pač neke politične sile so se odločile narediti "miting resnice", naivni narod pa ne kapira, da je kanon futer. Takim mogoče malo solzilca odpre oči.

  • jožateboža 11:02 27.november 2012.

    Ne vem od kod si ti zraven špegal, jaz sem bil pred prvo, pravih "izgrednikov"med demonstranti nisi rabil prešteti na roko, skratka zelo malo protestnikovje res vandaliralo. Sovzilec pa je podžgal par manjših izgredov, ko so pred <br ...prikaži več />prvo razbili par vozil, nato pa so obmetavali policijske avtomobile še pred astorijo.

  • pajacek 11:21 27.november 2012.

    Še ena sočna... na svetu imaš 1001 službo, za katero potrebuješ dokazilo da si usposobljen, vsaj drugi državljan RS mora imeti poleg osnovne izobrazbe vsaj še kakšen dodatni strokovni izpit, vse to velja le za naše poslance ne. Zakonodaja jim ...prikaži več omogoča, da v parlamentu sedijo največji NEIZOBRAŽENCI. Ne vejo kaj je fiksalno pravilo, ne razumejo prava, ne razumejo niti ustave, kaj šele kaj bol kompleksnega. Pozivam vse državljane, da se naredi konkretna zakonodaja, po kateri bodo morali vsi poslanci imeti ustrezno izobrazbo in storkovni izpit, za opravljanje svojega dela. Bo pa pot do tega še dolga, saj jim niti ni jasno, da si ne smeš sam sprintati potrdila o diplomi, niti da ne smeš kopirati diplom iz neta, niti da ne smeš prodajat orožja okol, niti da župansko trgovanje z nepriemičninami ni skladno s funkcijo župana, niti ...

  • Senior 11:57 27.november 2012.

    Policija ovadi kriminalce in lopove, ampak sodišče jih oprosti. Če bi se vse ovadbe reševale v roku, ne bi bilo toliko kriminala, toda država ne podpira poštenjakov, ampak barabe in lopove in potencionalne morilce, ki prodajajo drogo. Kar pa ...prikaži več se tiče odnosa policije do protestnikov pa je v vseh državah isto; delajo to, kar jim naroči vladajoča oblast.

  • Jernej Jursnik 14:17 27.november 2012.

    ce bi bil policist "pameten" nebi sel proti svojemu ljudstvu in bi pocakal ob strani ter opazoval in sele kasneje ukrepal(to jih namreč učijo,da morajo situacijo premislit),konji in solzilec je zadnje še dobro da niso prišli z vodnimi topovi.Demonstracije so ...prikaži več potekale mirno dokler ni prišla po tvoje adrenalinska uniforma.Oni bi morali preprecit da po tvoje"huligani"ne zaidejo iz naprej zacrtane poti.Ne pa ,da grejo direkt v njih.Tukaj se lepo vidi da mirno več ne gre.Žal so pa še vedno policisti samo ljudje,ki v skupini delujejo enako kot "huligani" in imajo samo takrat"jajca".

  • Žurnalček 14:28 29.november 2012.

    Lepše povedano : Nasilnih je bilo 500-600 policajev , tko nasilnih , da se niso zadovoljili samo z umikanjem demonstrantov , ampak so za njimi še tekli ! Zna se ta vaš kros nenadoma obrnt v kontrasmer, ko boste ugotovili ...prikaži več , da ste preveč tekel in ste ostali brez pozadine. E, da ne boste takrat pol jokal , kaj se vam je zgodel !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.