Slovenija
34 ogledov

Našli granitne kocke in lahko vnetljivo tekočino

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 23:15 20.december 2012.

    50 stotinov(majhen,siv in nič vreden),ker se vse v življenju vrne, lahko v prihodnosti pričakuješ bumerang efekt,ko bodo molotovke ali kaj drugega letele po murglah in čeprav zelo bolan ne boš umrl zaradi bolezni,pač pa nasilne smrti.?Ja prav tak scenarij se ...prikaži več lahko zgodi?Zelo dobro bi moral poznati rek;vse se vrača, vse se plača?

  • MeršolLingvist 07:00 21.december 2012.

    Bil sem na vseh dosedanjih protestih v Ljubljani. Skupna značilnost vseh so bili isti ljudje, isti transparenti, iste parole. Na vseh so bili v prvi vrsti skvoterji iz Metelkove in Roga, gibanje 14o, anarhisti in radikali (torej skrajne levičarske skupine), ...prikaži več, na prvem protestu so bili še neonacisti in posamezni navijači. Frko so delali vsi. Poleg so bili pomešani še nekateri propadli politiki Zaresa,Trsa in LDS. In tale cvet slovenske inteligence naj bi nas popeljal v zlate čase? To je tudi razlog, zakaj me danes in na vseh naslednjih protestih ne bo.

  • erikkk 17:40 20.december 2012.

    jooj jooj , pravo vojno si bodo zakuhali ko takole žugajo ljudem . Ljudi bo to ujezilo, če jih ni že...Gorenjak pa si je s takim nastopom zagotovil 100$ izgon ...

  • Franc Zorko 18:15 20.december 2012.

    Tovariš Vinko, tudi pred 21. leti nismo nikomur prijavljali odporo proti JNA. Vi očitno ne razumete, da gre za demokratični protest, proti nedemokratičnim vladam in strankam,ki ste nam vladali vsa ta leta in nas pripeljali tja kjer zdaj smo. ...prikaži več Od 30-60 milijard € vpokradenega denarja v tujih finančnih oazah, 200.000 brezposelnih, 500.000 na robupreživetja. A je to za Vas demokratično?F.Z. policist, vojni veteran

  • Ronald Reagan 19:08 20.december 2012.

    miličnik?

  • Presvetli 19:25 20.december 2012.

    Kaj so morali v vrtcu, do 4 let, napisat članek o jutrišnjem protestu.Mislim,danes pa je tudi vsak sladoledar lahko novinar!

  • siesta 20:54 20.december 2012.

    človek si ti skregan z realnostjo?

  • Gigii 17:08 20.december 2012.

    kdo poziva ? Gorenak? človek ki nam je pravil kriminalci nam nima kaj pravit ! banda, sej bote padli ja...in protestov se ne rabi prijavljat. in žugata nam z kaznimi? resno mediji? prestrašit nas hočete na tak ...prikaži več način? mi njim žugamo, ne oni nam ;)

  • Gigii 17:08 20.december 2012.

    kdo poziva ? Gorenak? človek ki nam je pravil kriminalci nam nima kaj pravit ! banda, sej bote padli ja...in protestov se ne rabi prijavljat. in žugata nam z kaznimi? resno mediji? prestrašit nas hočete na tak ...prikaži več način? mi njim žugamo, ne oni nam ;)

  • franke 17:51 20.december 2012.

    TAKO ,NOBENEGA SE NE BOJIMO!!!!!!!

  • Darko 17:53 20.december 2012.

    Gorenak

  • Darko 17:54 20.december 2012.

    če si se tako počutil, da si kriminalec je to tvoj problem, jaz se ne in se nisem

  • feferon 17:59 20.december 2012.

    Požugaj še svojemu SDS-u, je več barab noter,kot na ulici...

  • BorutK 18:13 20.december 2012.

    A ni obsedno stanje? Obsedeni ste vi z neznanjem slovenščine.

  • brezdom 18:43 20.december 2012.

    jeb.ali smo vam mater želve.jutri si boste dodobra zaslužili plačo.če jo boste sploh še kdajkoli dobili.ti ki varujejo lopove so isto lopovi.otroki v šolah pa so lačni da vi in vaši gnoji dobijo plače.sedaj bom šli pa po naše.dovol je ...prikaži več heca.tako kot ste vi oboroženi proti ljudem ki vas plačajo,tako...

  • BorutK 18:55 20.december 2012.

    Vsaj policisti bodo zaslužili loool

  • Presvetli 19:42 20.december 2012.

    Franc brezveze si se razkuro špeglar ne zna brat,pa še zaprl te bo zaradi sovražnega govora,če mu kateri drug policaj prebere kaj si napisal!

  • brezdom 19:56 20.december 2012.

    krvavo si ga bodo zaslužili,verjemite....dovolj je....

  • Gigii 20:26 20.december 2012.

    zaj pa mi pametni citiraj kje natančno sem napisal da se smatram za kriminalca? napisal sem da nas ima on za kriminalce, ne da se imam jas za kriminalca. ;) to je razlika .

  • mirko 20:35 20.december 2012.

    Vedno bolj se uresničujejo moje napovedi. Skrajna levica bo državo spravila v izredno stanje, potem pa naredila državni udar. Vendar zapomnite si, takrat bo začel štajerski narod postavljat mejo na Trojanah. Štajerske, koroške in prekmurja ne boste več videli v ...prikaži več v svojem rdečem getu. Vse to se bo zgodilo samo zaradi oklepanja privilegijev elite v Ljubljani. Želijo si, da teče kri, potem jim pa naj teče !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.