Slovenija
36 ogledov

Našli granitne kocke in lahko vnetljivo tekočino

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MeršolLingvist 06:54 21.december 2012.

    AC Metelkova mesto: Če si zadet, full slabo vidiš.

  • Andrej Kovačič 21:13 20.december 2012.

    sedi 5

  • Andrej Kovačič 21:14 20.december 2012.

    glede meje na kolpi se je tudi "hecalo"....

  • maratonec 21:16 20.december 2012.

    Sem se odloču: jutri grem na proteste tud jaz. Tele grožnje s prijavo protesta so pa višek !!

  • brezdom 23:06 20.december 2012.

    ampak so še vedno na drugi strani in varujejo lopove..

  • chameleon 23:40 20.december 2012.

    Če boš protestiral tako, kot se spodobi, verjemi da jih ne boš fasal. Fasal pa jih boš v trenutku, ko boš metal kocke ali kaj podobnega. Popravi me, če se mogoče motim... PS: vidim, da si hitre jeze. ...prikaži več Smilijo se mi tvoji otroci...

  • mrki 23:51 20.december 2012.

    ja kje si se pa 16 let skrival , ko so tardeči kradli ??

  • mrki 23:56 20.december 2012.

    ja kje se pa skrivaš BRIHTA ??? kje si bil lani? zakaj nisi kandidiral , ustanovil stranko ? ali pa vsaj se potegoval za predsednika ? in razgrnil svoje VISOKOLETEČE pisanje ? mogoče pa bi te neuka raja volila !

  • aladin 00:11 21.december 2012.

    Očitno, nekdo, poskuša zapret steklenico, a z napačnim orodjem , nesposobno ekipo in žal, v nepravem času - Gotofi so !!!

  • mrki 00:24 21.december 2012.

    mislim da jet to delo Meršola po naročilu KP ZKS

  • Gigii 00:37 21.december 2012.

    pa komu te lažete plavi anđeli? lepo vas prosim? od tega kak je velika ljubljana so oni točno našli grm za katerim je bilo ''skrito''.ne manipulirajte z ljudmi in jim ne lažite !

  • siesta 00:45 21.december 2012.

    Meja na Kolpi je bila in je.Najprej administrativna, danes pa državna.Pristojnosti Slovenjije so se takrat in se še sedaj končajo na Kolpi.Torej......?

  • privat 09:47 27.december 2012.

    kaj policijske pancirke,ščiti... zdržijo moljotovke??

  • Uros Gorse 18:29 20.december 2012.

    Vlada je na današnji seji sprejela sklep, da ministrstvu za notranje zadeve zagotovi dodatnih 600.000 evrov za plačilo delovne uspešnosti policistom zaradi povečanega obsega dela ob protestih, so zapisali v sporočilu za javnost. Sram te bodi Majer...Denar za ščitenje tvoje ...prikaži več riti se takoj najde, ko pa je treba dat za vzgojo , za malice otrok , za rekreacijski dodatek upokojencem... za zdravstvo .ipd...pa ni in ni ...Koga fopaš Majer...Te ni sram da podži

  • ttrubadur 21:35 20.december 2012.

    Ko bodo volilni shodi, bom le te prijavil policiji in upam, da bodo takrat ravno tako ukrepali, kot se grozi sedaj.Jutri bo aktualna oblast nadela svoja prave barve!

  • chameleon 21:39 20.december 2012.

    Organizatorji protestov smo vsi, ki imamo pol kufer teh, ki sedijo in furajo tole državo. (Vseh, od prvega do zadnjega, levega, desnega, rdečega, zelenega...) Kazen pa plačujemo vsak dan-vsi po vrsti. Od prvega do zadnjega. Tako da, Vinko, komot mi ...prikaži večmi napišeš plačilni nalog. Samo oglasi se, da ti povem naslov. Sam grem definitivno protestirat. In ja, skrbelo me bo za brata policista, ki bo po dolžnosti poslan tja. (ker bi drugače verjetno izgubil službo. Brez službe in usrane plače pa ne more skrbeti za svojo dve leti staro hči. Tako da vsi tisti, ki pljuvate po tistih, ki bodo na drugi strani ograje, pomislite, ko vas bo imelo, da bi vrgli kaj na drugo stran ograje. Tudi tisti na drugi strani so popolnoma na istem.

  • slajan 07:27 21.december 2012.

    Prijavljanje shodov proti aktualni politiki je isto, kot če bi roparja, ki ti je ukradel vse kar imaš prosil, če ga lahko prijaviš.

  • Sumba 08:23 21.december 2012.

    "Gorenak je dejal, da kljub anonimnosti organizatorjev nekatere vendarle lahko identificirajo. Naštel je Zvezo veteranov veteranov vojne za Slovenijo, organizacija Sever, Sviz. Dejal je, da lahko naštete smatrajo za organizatorje vsaj kar se tiče njihovega članstva, ki se bo udeležilo ...prikaži več protestov. "Ha, ha, ha - Jaz pa smatram, da je trenutna politična klinka gotova!!!!!

  • Žurnalček 12:06 21.december 2012.

    Pa saj ti ni treba in tudi ne smeš . Pa ja ne boš proti svojmu idolu protestiral. To, ko si pa bil na prvih demonstracijah, si bil pa kot firbec oz špijonček . In ne nakladaj. Stvar je popolnoma ...prikaži več jasna in črno ali bela . Nekaj vmes ni in je vprašanje samo ali si za ali si proti ! Če pa si pričakoval , da boš med demonstranti videl svojo farško klerikalno bando pa nisi zdrav !

  • hrenroman 20:09 20.december 2012.

    Spoštovani gospodje policisti (sicer osebno mislim, da so gospodje v cerkvi in na vladi), pridružite se nam v protestih proti tej politični falangi, ki nam uničuje državo in posledično našo prihodnost in prihodnost naših otrok ! Skupaj se uprimo morebitnim ...prikaži večm poskusom podkupljenih izgrednikov in pokažimo tem nedotakljivim, neodgovornim, večnim politikantom, da je minil njihov čas in naj se poberejo s položajev! Naj oni čakajo na poziv sodišča zaradi uničenja države, ne da oni grozijo nam!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.