Slovenija
92 ogledov

Nimajo za hrano, ne za šolo

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 06:44 31.avgust 2012.

    državni uradniki????? saj ne veš kaj govoriš

  • zic 06:45 31.avgust 2012.

    se mi smiliš...

  • titty 21:43 30.avgust 2012.

    No Gorenak, kaj boste pa tu napisali??

  • mr.big 22:10 30.avgust 2012.

    Jah, bivši ministri pač ne zinejo nič ampaj se po Jadranu furajo z megajahtami, ko pa so bili na funkciji, pa so se peljali s kolesom v službo, da so Slovenčkom pokazali kako ''šparovno'' živijo !!!

  • JohnSmith30699 22:35 30.avgust 2012.

    grozno kakšni časi! Tisti ki imajo vsaj nekaj zemlje imajo lahko vsaj vrt, v blokih se pa samo zivotari iz meseca v mesec... kdaj se bodo menedžerji začeli hvaliti s tem da imajo zaposleni 2000€ plače namesto s ...prikaži več tem koliko profita so naredili ?!?!!? TO bi moral biti menedžer leta!

  • Oseba_ 23:15 30.avgust 2012.

    tiho bodi

  • anastasia 23:46 30.avgust 2012.

    Članek sem delila za pomoč! Odgovor ministrstvu in nekaterim komentatorjem - gospodje, me zanima, na katerem planetu živite? Očitno na tistem, kjer se nahaja tistih 1 %, ki imajo vsega dovolj in preveč!

  • anastasia 23:47 30.avgust 2012.

    Discipliniranje v stilu naše "demokratične" oblasti........

  • anastasia 23:48 30.avgust 2012.

    To se pa tudi sama sprašujem.....

  • drugivlak 00:21 31.avgust 2012.

    Srednjega razreda ni več.So le še razred bogatunov, drzavnih uradnikov in ostali so reveži.

  • dragec 08:27 31.avgust 2012.

    P.S. Otrok in otroci od prejšnje soproge JJ (bogu hvala, da se je rešila te nadloge) ne sodijo v to skupino lačnih.

  • Alena 10:00 31.avgust 2012.

    v ljubljanske markete in trgovske centre ne hodijo le Ljubljančani...iz okolite tudi

  • mirko 11:04 31.avgust 2012.

    Gospodje odvetniki, zdravniki, finančniki in razni "pošteni " podjetniki, ki se vozijo po Ljubljanskih cestah z težkimi novimi lesketajočimi terenci naj rajši namesto v Lions klub, svoj odvečen denar dajo tem lačnim Ljubljanskim otrokom.

  • Mio Mondo 12:38 01.september 2012.

    jst nevem kako bom plačevala in kok časa vrtec polno ceno..to je 430€,in kdaj se bo CSD spomnila odločbo o znižanem plačilu vrtca poslat!?!! me je strah od kje naj vzamem..sposodit si pa tudi nikjer nemorem.. pa delam cele dneve ...prikaži veče sm zaposlena....mi zna kdo pametno svetovat u zvezi tega?

  • privat 19:34 01.september 2012.

    obleči se in pojdi direkt do janeza Janše in mu povej da ga boš čakala pred pisarno vsako jutro do konca njegovega mandata...denarja pa tko al tko od takega človeka nikoli ne boš dobila

  • MeršolLingvist 07:52 31.avgust 2012.

    "Po njeni oceni je polovica ljubljanskih otrok lačnih"To je pa največja buča, kar sem jih slišal. Nakupovalni centri v Ljubljani polni, otroci pa lačni. Jaooo...

  • bobr 09:56 31.avgust 2012.

    Pejt pogledat cene alkohola v primerjavi z ostalimi pijačami.Pejt pogledat cene hitre prehrane v primerjavi z bolj zdravo hrano.

  • mr.big 22:08 30.avgust 2012.

    To so neumnosti !!! Polovica (sploh pa ne Ljubljanskih) otrok ima marsikaj, ki niti malo ne spominja na revščino !! Dokler imajo mladi avtomobile,mobilne telefone,računalnike.....to pa res ni revščina !!!

  • zic 22:25 30.avgust 2012.

    kaj pa ti govoriš bedarije'? osnovnošolski otroci naj bi po tvojem imeli avte??? prosim razmišljaj malo, veliko otrok je padlo skupaj s starši v revščino in tega bo v teh časih vsak dan več...otroci nimajo kaj jesti, plače so se ...prikaži več drastično zmanjšale, položnice so ostale ali pa so se celo podražale, režijo je potrebno sproti plačevati, za hrano pa zmanjkuje...verjetno tebi mamica odnaša leno rit pa niti ne veš koliko je revščine v sloveniji?????

  • allstarr111 23:35 30.avgust 2012.

    Dej ne kvasi bedarij, če se starši pripeljejo z avtom v šolo, kaj to pomeni da niso reveži, pa sej danes morš met avto pa magari si na socialni pomoči, ker brez avta ne boš dobil ne fuša, niti v ...prikaži več službo ne moreš, recimo da si iz štepanca delaš pa v julonu, morš na dve trole a vsega skup ni za kilometer zračne linije, kaj pa če delaš recimo kje v Domžalah, na Viču, Šiški itd. pa sej znoriš brez avta, tko da dans avto nujno zlo in ne prestiž, aja pa povej kaj zate je avto, zame je avto Mercedes, BMW, Audi, vse drugo so samo prevozna sredstva iz točke A na točko B

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.