Slovenija
93 ogledov

Nimajo za hrano, ne za šolo

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alena 09:59 31.avgust 2012.

    poglej, poglej poznavalca!!!!! dej se malo sprehodi po Ljubljani in naseljih blokov....izven Ljubljane je vsaj s hrano lažje, saj je samooskrba lažja...vrtovi, pa njive...

  • privat 07:02 01.september 2012.

    Ta članek naj si štejejo v ponos naši vladajoči majmuni....Kam so odpeljali Slovenijo in še nagrade za tako dejanje si dajajo...sindikati se pa še pogovarjajo z kriminalci..

  • stela 06:52 31.avgust 2012.

    mr.big.....samo prizanesi mi z Janševim merilom za revščino....tj.Kruh v smeteh!!!!.....kdor se težko prebije skoz mesec ta ne bo vrgel kruha v smeti.....drugače je s takimi, mi imajo vsega dovolj...TI MEČEJO KRUH V SMETI....očitno se ne ti (in jaz tudi ne, ...prikaži več hvala ne vem komu) ne gibljeva v krogih revnih.ampato še ne pomeni, da jih ni

  • decva1 09:22 31.avgust 2012.

    Ne zatiskaj si oči. Res je, da je kruh v smetnjakih, ampak dokler so ljudje, ki kruh iz teh smetnjakov pobirajo, je nekaj narobe z našo državo. Sem pa na lastne oči videla, ko je ženska pobirala hrano iz "tarjavih" ...prikaži več smetnjakov in verjamem, da ni osamljen primer :(

  • mr.big 22:53 30.avgust 2012.

    zic....verjetno bi tebi moral malo drugače napisati da boš razumel-dokler je kruh v smetnjakih revščine pri nas ni !!!! Povej mi koliko staršev se ne pripelje z avtomobilom v šolo ??? Povej mi koliko šolarjev ne uporablja mob.telefona, da ne ...prikaži več govorim o ''tablicah'' ??? Živim v Lj in vidim, da smo daleč od revščine !! Nimaš pojma kaj je to revščina zato zapri !!!

  • Francka Milošević 07:33 31.avgust 2012.

    ko se človek malo prevozi po sloveniji,vidi doti dosti bogastva,zato bogati jamrajo,reveži so pa itak reveži skoz

  • MeršolLingvist 07:57 31.avgust 2012.

    Sicer pa malo opazujem ljudi v Ljubljani kaj nakupujejo: veliko alkohola, cigaret, hitro pripravljene hrane ...In to naj bi bila revščina. Če je revščina, je na obrobju Slovenije, v Ljubljani pa ne. Obstaja tist standarden odstotek, ki bo vedno reven, ...prikaži več kamor koli ga postaviš, ker se mu ne ljubi delat, in se je v času krize nekoliko povišal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.