Svet
338 ogledov

Počitnice na Hrvaškem. Kava za 5,40 evra!?

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 09:12 22.junij 2017.

    da sem jaz gosinec, bi kavo prodajal po 1000€, ce bi se le nasli ljudje, ki bi jo pili za tak dnar. zakaj pa ne?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:36 22.junij 2017.

    Zarad mene je lahko vse po 100 ojrotov sej ne hodim v ustašland že 18 let in,če bo vse po predvidevanjih tudi ne bom več prestopu meje s to čudno državo,edino samo tam ,kjer bomo zemljo dobili nazaj in bo meja premaknjena!!

  • Avatar praufo
    praufo 10:23 22.junij 2017.

    več kot odlična ideja, če gre, gre, če pa ne, pa ne, hrvati se bodo morali bolj potrudit, da bo kava po takšni ceni, žal ne moreš samo narave prodajat

  • Papaja Popi 11:41 22.junij 2017.

    Čim dražje naj bo, da kdorkoli hodi doli, da si zapomni kdaj je bil na najdražji destinaciji na svetu.

  • KLOBO 12:26 22.junij 2017.

    Še premalo so podražili, naj bo 20 kratnik cene, naj bedhakhe odirajo do onemoglosti, Meni zadostuje teh 40 km, ki jih imamo pa še cene niso astronomske, pa denar bo ostal v SLO.

  • KLOBO 12:29 22.junij 2017.

    Ovce plačujejo hrvatom 15 plačo in polnijo hrvaški pokojninski sklad !!

  • Avatar Miro Grad
    Miro Grad 12:35 22.junij 2017.

    DRAGO ; V Novem Gradi center - dobra kavica s hladnim mlekom 8 kun voda in nasmeh - Ivančna Gorica 1.20 EU in kaj je narobe NIČ , veš kam greš in po čim je ta " užitek " ! ...prikaži več Piši cene v Ljubljani pa to ni Split ... cene tudi zavisijo od tega kje ga sračkaš ? Pozimi i on mera , da živi. HA HA HA .

  • Avatar praufo
    praufo 12:53 22.junij 2017.

    več kot očitno so cene za tistih nekaj slovenčkov, ki si pojejo "sunshine in the air", je to smešno poceni, pa kaj ... in sploh ne gre za kavico,ki je pač lahko neko merilo, ampak odnos, še enkrat korekten ...prikaži več ODNOS, ... navali narode, "šest meseci stradamo i čekamo vaše pare, a vas od nikada" ... ko pride folk, udri po siromaku in ga olupi, neka plati ... no sicer pa če nekdo plača, zakaj ne bi bil še dražji ... lupi, lupi, kasiraj

  • klepetava 13:24 22.junij 2017.

    Lahko še primerjavo cene Portorož in Lendava? Takole pisarit in črnit je res "zanimivo", ne bodite hinavski in naredite primerjavo v Sloveniji. Tudi v Turčiji, Grčiji ... je cena ob morju višja kot na celini, tako pač je. Dopust v ...prikaži več Lendavi je vedno dober in prav tako v Dalmaciji.

  • Rado Stajnko 13:51 22.junij 2017.

    Kaj se razburjate. Cene si turisti pišete isključno sami. Zdaj pa vik in krik.

  • Ludvik Poljanec 14:49 22.junij 2017.

    Vzami ali pusti.Nismo več v komunizmu ali socializmu.Kdor ima denar bo plačal kdor pa ne bo pa šel drugam.

  • Avatar praufo
    praufo 14:56 22.junij 2017.

    več kot odlično in amerika po ponovno odkrita in to samo zato ker smo se znebili komunizma in socializma (kakšna je sploh razlika) ... bravo !

  • Avatar praufo
    praufo 15:06 22.junij 2017.

    glede na to koliko otokov imajo, bi se lahko "omislli" specialni "butični" turizem, slovenija je tranzitna država in gosti potujejo preko te dežele do NJIH, pa zato nihče nič ne plača, še več, hočejo še tisti ubogi piranski zaliv, namesto ...prikaži več da bi rekli "istra je vaša, ostanimo prijatelji", ampak ne, "požrimo vsak meter, če ga lahko", in zato je slovensko gostovanje na hrvaškem odraz naše pohlevnosti, žal, žal,

  • vladek 15:34 22.junij 2017.

    Zakaj rinete na Hrvaško,saj imamo tudi mi morje,a cene niso nič manjše.

  • JLPiccard 16:24 22.junij 2017.

    zdaj pa že nabijate, tudi v SLO so kraji kateri imajo take cene...sami rinemo dol in vzamemo to v zakup, je pa res da vedno podajate cene iz določenih krajev kjer se tako ali tako ve da so cene napihnjene...najdeš ...prikaži več tudi kraje kjer so cene normalne oz cenejše kot doma..tako da ne nabijajte same negativne stvari..pa pojdite v montecarlo pa se pritožujte da je kava draga..

  • Avatar praufo
    praufo 16:39 22.junij 2017.

    ko se je slovenija rešila bivše juge, so iz mnogih držav (bivše juge) čivkali koliko so jim banke dolžne, seveda pa jim je nepomembno koliko je slovenija vložila tja dol in če smo že pri hrvatih, recimo istra ima mnogo ...prikaži več naselij ki so bila zgrajena s slovenskim dnarjem (naselja za oddih), vse to je ostalo njim , oz tako so spremenili zakonodajo, da je lastnik\s\smastno obdavčen, ker je seveda za njih še bolje oz. najbolje ... kot gosti smo pa za njih tretje razredni ... žal smo ali so krivi tisti, ki zahajajo k njim in jim delajo posel ... hrvat je po duši en velik cigan

  • Avatar Džoser
    Džoser 17:36 22.junij 2017.

    Zato pa grem raje v Srbijo ali Črno Goro so tako prebivalci kot gostinci prijaznejši kot Hrčki in jim z veseljem dam še 10%napitnine.So se mi do sedaj še vedno prijazno in ne hinavsko kot ustaši zahvalili. Kar podpirajte jih ...prikaži več še premalo vas zajebavajo.

  • Jožef Koprivnikar 18:23 22.junij 2017.

    Hvala za sladoled ki ogreje in kavo ki ohladi denarnico.Zdaj se veselijo a nekoč bodo verjetno obžalovali.Res v Srbiji so bolj gostoljubni, cenejši, med gosti pa ne delajo razlik tuji-domači.Denar ima enako ceno za vse

  • Lavdan 21:54 22.junij 2017.

    Malo se peljite po Sloveniji, pa boste videli, da so tudi v Sloveniji take razlike med lokali in med kraji.

  • Omega_v6 22:35 22.junij 2017.

    To pa ne bo držalo!! Sem bil v Planici pa sem plačal polovico piščanca z krompirčkom 8 evrov in kokakolo 1,8 evra!! Hrvati so oderuhi! Le čemu jih zagovarjaš!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.