Svet
338 ogledov

Počitnice na Hrvaškem. Kava za 5,40 evra!?

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Omega_v6 22:38 22.junij 2017.

    Dobro pa mi napiši KJE je kava 5 evrov??

  • bumbar 06:17 23.junij 2017.

    Na hrvaškem ne naročajte hrane in pijače v slovenskem jeziku.

  • Avatar praufo
    praufo 11:08 23.junij 2017.

    - ampak se zmenite po hrvaško, kako logično, bolj ne more bit

  • Avatar praufo
    praufo 11:11 23.junij 2017.

    nekateri so preskrbljeni, pa čeprav ne znajo šteti do pet, še maj pa čevlje zavezat

  • Alen Jazbec 08:52 22.junij 2017.

    Še bolj dvignite cene, super, tako se dela!!!!! Jupi, bravo!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 09:49 22.junij 2017.

    zarad me je lahk kava 20 evrov, mene ta gnila hvrvaška šiptarija nikoli več ne vidi

  • KOJAK 10:33 22.junij 2017.

    Glup članek za ovce. Naj novinar še preveri cene kave v Portorožu (terasa hotela Bernardin) in jo primerja s ceno kave v nekem zakotnem kafiču v Prekmurju ali Črnomlju.

  • Avatar praufo
    praufo 10:52 22.junij 2017.

    oni pač prodajajo naravo in ker je nimajo dosti, rabijo še našo ... lopovi na kubik

  • TistoPravo 07:38 23.junij 2017.

    Uglavnem na Hrvaško v svoje vikende hodijo naši preskrbljeni lažnjivci, ki doma delijo strah in pljačkajo dobesedno domač narod in ne samo posameznika...ki se je z polno denarnico prpeljal na turizem. Hrvatje imajo zato izgovor, kakšen izgovor pa najdejo naši ...prikaži več lažnjivci.......v tem, da nekaterinzaradi njihove laži in strahu že danes živijo v mukah, oni pa preskrbljeni. Na čigav račun?

  • abel 07:51 23.junij 2017.

    napiši ti ki je na Hrvaškem kava 5 evrov!? Propaganda Butalcev!!!

  • Uros Bukovec 09:51 22.junij 2017.

    Še najbolj sami sebi hrvati pljuvajo v skledo. Sami hrvati spolh niso navdušeni nad turizmom. Razumljivo saj ko gredo sami na morje je to bistveno dražje. Jaz iz principa tudi v sloveniji kupujem tam kjer je cenejše, zakaj bi bil ...prikaži več na hrvaškem drugačen. Kupiš osnovne porebščine , kvaliteta v sezoni je itak porazna , vse ostalo si narediš sam . In tudi skuhaš kavo. Itak tista kava iz avtomatov neočiščenih itd. je porazna .

  • Avatar praufo
    praufo 10:15 22.junij 2017.

    pred leti sem v nekem hrvaške zelo mondenem kraju slišal reklamo, da je cena krompirja ena kuna ... folk pobira piksne in ostalo embalažo, ki jo trgovci lepo "vzamejo", pod pogojem da to prinese hrvat, medtem ko je slovenec vreden ...prikaži večn vsega prezira in sprašujejo "kje ste ovo kupili" ... ma je *bi se, če vzamete emblažo, ne sprašujete ... skratka dve piksni iz smetnjaka, za kilo krompirja, tukaj pa cene za ... moje mnenje je malo več je treba kot samo naravo prodajat ... in slovenci lahko uživamo v svoji naravi, ki je še boljša kot hrvaška

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.