Slovenija
39 ogledov

Politiki si niso odtrgali od ust

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JaneDoe 23:22 24.oktober 2012.

    @Niko_K_: ne bodi obsojajoč, da se ti to ne vrne kdaj kot bumerang. Hvala bogu, da tebi trenutno ni nič hudega in da nimaš dolgov. A ne sodi vseh po sebi. Ne veš zakaj je potrebovala kredit. Morda zato, da ...prikaži več je imela kam z otroci, ko se je ločevala, morda ga je vzela, da bi otrokom privoščila šolo v naravi/počitnice, morda ga je vzela iz zdravstvenih razlogov, morda je z njim kupila avto, ker drugače ni mogla privarčevati (na kredite se dobi tudi stare, utrujene avtomobile) ... hočem reči ne bodi obsojajoč, ker ne veš kakšna zgodba stoji zadaj. Tudi če je bila le "nespametna" in je takrat sprejela slabo odločitev, je zato ni treba poniževati. Ker izjave "jaz sem bil pa takrat pameten in sem zdaj brez kredita" so točno to - povzdigovanje sebe nad druge, posledično poniževanje drugih ... To je pa svetlobna leta daleč od modrosti, strpnosti in človekoljubnosti. Dvomim, da ti že celo življenje sprejemaš samo dobre odločitve. ;)

  • vrtnica 08:21 24.oktober 2012.

    Ampak,čeprav se sliši kruto ,so bile reakcije politikov razumljive.Koliko je še podobnih primerov,ali še hujših....Nekateri so bolj iznajdljivi in poskušajo tudi na takšne načine,nekateri pa so tiho in trpijo.Zato morajo za takšne primere poskrbeti ustrezne inštitucije in poiskati rešitve na ...prikaži več podlagi uradnih in neuradnih podatkov.Vemo,da kljub vsemu SLO še je socialna država,državljani pa tudi radi pomagamo-jo.

  • MeršolLingvist 09:56 24.oktober 2012.

    “Žal zadnje čase dobivam kar nekaj pisem, kot je vaše, in upam, da razumete, da vsem neposredno ne morem pomagati, čeprav bi zelo rada,” pa je Tjaši dan po prejemu sporočila napisala poslanka Pozitivne Slovenije Maša Kociper.Naj iz ...prikaži več poslanske skupine PS nakažejo nekaj tistih sredstev, ki jih iz DZ prelivajo v zasebna podjetja strankarskih veljakov. http://www.24ur.com/novice/slovenija/pozitivna-slovenija-za-svetovanje-izplacuje-mastne-honorarje.html

  • mia 13:14 24.oktober 2012.

    največkrat pomagajo tisti, ki še sami nimajo veliko, drugi le če imajo pri tem korist. in slovenija krši lastno ustavo, ker je socialna le še na papirju.

  • Miha Lačen 19:09 24.oktober 2012.

    Boga mamica... tudi jaz sem kdaj lačen, ko v šoli ne morem dobit malice, ker mama ne dela in oči tudi ne. Siti smo besed! Z besedami se nas ne da nahraniti. Še dobro, da obstajajo dobri ljudje, ki so ...prikaži več pripravljeni pomagati: www.facebook.com/sitibesed

  • zic 12:56 25.oktober 2012.

    verjetno mu je mamica porinila denar v rit, da mu ni bilo treba jemati kredita...sinček en!? najlažje je srati s polno ritjo!!!

  • zic 08:15 24.oktober 2012.

    ne bodi otročji, plače se zmanjšujejo obroki kredita pa ostanejo oz. rastejo....noben te ne praša ali imaš za hrano, obrok, ki si ga recimo do danes lahko plačeval, ga naenkrat ne moreš zaradi "dobre" organizacije v državi...ne vem ali si ...prikaži veči neumen ali živiš na luni!?!?

  • Niko_K_ 08:30 24.oktober 2012.

    Jaz nikoli ne dajem kar tako vbogajme, sem pa že pomagal ljudem (in živalm tudi) direktno. Zakaj? Primeri pri Unicef-u in Rdečem križu so bili dovolj nazorni.Svojčas se spomnim, kako je prišla ena ženska - predstavnica Unicef-a s tujine ...prikaži več v Maribor, kao na nek dobrodelen koncert za Unicef. Ženska je morala biti nastanjena v najboljšem apartmaju najboljšega hotela, s sobno strežbo, masažami itd.. Oblečena je prišla v pelc itd.. In tak, ki sam niti malo ni skromen naj bi bil predstavnik dobrodelne organizacije? Ja kaj naj si pa ljudje mislijo, ki dajejo za to...

  • Niko_K_ 08:47 24.oktober 2012.

    Bilo je pojasnjeno, da ženska ima kredit (in dolgove) in normalen dohodek, ne more pa preživeti.. Zaradi tega je ta članek nastal ane?

  • alinka 09:07 24.oktober 2012.

    mati samohranilka...ne vem kako pride čez mesec. Recimo da ima dva otroka, živi v podnajemniškem stanovanju kjer je najemnina 300€, ima na mesec še recimo 100€ stroškov (komunala, elektrika, ogrevanje...), nekaj da za vrtec (ker tudi če si samohranilka nimaš ...prikaži več ravno zastonj vrtca), recimo da dela nekje za plačo tam 600 ali 700€....ne, mislim da z hrano ne prideš skozi, kje so še kakšne stvari za otroke ki jih nujno potrebujejo, da ne omenjam da so recimo doma ven iz mesta in potrebujejo avto ali hodijo recimo na avtobus...mal realno pomislite. Če si sam že sfolgaš, če imaš otroke pa težko.

  • nasha71 09:46 24.oktober 2012.

    dolgovi lahkko nastaneju tud če ti vzameš kredit za stvar k ti pa res prav pride...A l se mogoče motim....s svojim nazadnjaškim razmišljanje prikazujete kakšni "ste" slovenci.... En kup fošarije, pa blebetanja..

  • Miha Lačen 19:09 24.oktober 2012.

    Tudi mi smo lačni v šoli in nam dobri ljudje pomagajo: www.facebook.com/sitibesed

  • bobr 23:56 24.oktober 2012.

    bumbar, zate je očitno kredit, če je obrok najmanj 300€ in le če je za avto ali kaj podobnega.kaj pa čpe je mogoče ta mama bila priusiljena vzeti kakšen kredit za oblačila, šolske potrebščine, hrano.kaj če je vzela ...prikaži več kakšen premostitveni kredit, majhen, ki mogoče niti ni bil večji od 500€??kaj pa če ji delodajalec ne plačuje več redne plače,na podlagi katere je vzela kredit?skrij se da te ne najdemo.

  • Daniel Arjan Gabriel 14:25 02.marec 2016.

    Zdravo,Sem Juan Diego, zasebna posojila posojilodajalcu, ki daje priložnost kredite Življenjska doba. Ali potrebujete posojilo, da bi poplačala svoje nujno dolgove, ali potrebujete posojilo za povečanje vaše poslovanje? Ti so bili zavrnjeni s strani bank in drugih finančnih institucij? ...prikaži več Ali potrebujete hipoteke ali posojila konsolidacijo? Iščemo več, ker smo tukaj, da bi vse svoje finančne probleme stvar preteklosti. Mi posojajo sredstva posameznikom, ki potrebujejo finančno pomoč, ki imajo slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, da vlagajo na poslovanje v višini 2%. Želim uporabiti ta medij, da vas obvestim, da smo zagotoviti zanesljivo in upravičenko pomoči in bo pripravljen ponuditi posojilo. Torej pišite nam danes po elektronski pošti na:(diegosaintloans@outlook.com)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.