Slovenija
275 ogledov

Prvi Pahorjev protikandidat veleposlanik Milan Jazbec se predstavi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 14:42 19.april 2017.

    Ta predsednik je za časa bivše funkcije prvi porezal proračun vojski, zdaj pa na drugi funkciji piše negativne ocene za njeno pripravljenost. Dvoličnost brez primere.

  • goldhorn 14:23 19.april 2017.

    Ma kakšen neodvisni kandidat neki! Požar je izvohal, da je zadaj Zveza borcev NOB, ki jim Pahor ni po godu. Sicer pa bo podobno kot pri prejšnjih volitvah: če desnica ne bo imela kandidata v drugem krogu, bo Pahor 100% ...prikaži več izvoljen. Raje vidim na takem položaju človeka, ki deluje povezovalno, kakor snoba Tuerka.

  • korli 15:04 19.april 2017.

    bo širil muslimansko vero v sloveniji

  • Milan Novak 15:08 19.april 2017.

    V SLO lahko kandidira vsak osel ,prednost pa ima tisti ,ki je bil lojalen prejšnjemu enopartijskemu sistemu !

  • bodica 14:41 19.april 2017.

    Jaz bi samo nekaj dodal - imamo predsednika države, kateremu je podrejena vojska. Ko pa vojaki vidijo, da predsednik države ni resen in "kida gnoj", kot je že nekdo napisal, in sem sebi reče rajši barbika kot baraba, ga ne ...prikaži več jemljejo resno. Zato imamo eno najslabše pripravljenih vojsk v Evropi.

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:00 19.april 2017.

    Pahorja bo premagala samo ustavna določba, da lahko mandat ponovi samo enkrat, torej je predsednik doooolgih 10 let. Do takrat pa lahko ti kvazi protikandidati samo sanjajo predsedniško palačo. Populizem je naredil svoje, ovce še vedno verjamejo.

  • Avatar krojac
    krojac 14:27 19.april 2017.

    Dobro da bo predsednik,tako bo naredil manj škode kot da bi bil predsednik vlade.

  • mph 14:35 19.april 2017.

    Že avtomatično ima moj glas, toliko bolj, če ostane edini protikandidat.

  • Milan Novak 15:02 19.april 2017.

    Na kocu bo spet izvoljen Pahor ,bolje malo zlo kot pa veliko !

  • Avatar Leon
    Leon 16:07 19.april 2017.

    "Ne predstavljam si, da bi šel v kandidaturo brez soglasja mojega ministra – to je Karl Erjavec," je odgovoril Jazbec.

  • Milan Novak 17:22 19.april 2017.

    Na lastne stroške, ha ha ha, Financirala ga bo ZB. Cerar pa ZB, tako, da bomo plačali na koncu davkoplačevalci !

  • Zmago 17:48 19.april 2017.

    Ne ne vem, če si ti Pahorja dal v pravo druščino ???Putin, Erdogan, Orban ...... imajo JAJA !!!

  • maresem 19:32 19.april 2017.

    Se podpišem.

  • Avatar Leon
    Leon 19:42 19.april 2017.

    sorry .................dobiš +

  • Avatar Leon
    Leon 09:10 20.april 2017.

    Slabe politike izvolijo dobri ljudje, ki ne gredo na volitve.

  • Avatar praufo
    praufo 11:42 20.april 2017.

    pameten tale jazbec, ampak lep pa ni, hmm ... le kaj bodo rekle ženske

  • Avatar praufo
    praufo 11:49 20.april 2017.

    ja, zmotu sem se, bodica, ne borči, ampak sej je vseeno

  • Plavi-mil 15:45 20.april 2017.

    Kandidat pleničarjev (NOB) niti pod razno ne dobi moj glas, je Pahor še vedno boljši pa še lepši od njega.

  • smejka 16:01 20.april 2017.

    Na volitve je potrebno it- nujno.Sicer se zgodi prav to kar želijo.Se pa lahko tudi na volitvah izrazi, da nam ni nobeden po godu.Razmislite ali pa bomo spet plačevali za nič.

  • Avatar praufo
    praufo 18:15 20.april 2017.

    prebral se tvoj komentar in razmislil ... ne razumem tvoje zadnjega stavka, da bi plačevali za nič ... no tukaj še malo oklevam, mogoče, bo nedelja dan ko slečem pižamo in si rečem, tale ja pa najboljši ... ampak do volitev je še ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.