Slovenija /slovenija/crna-kronika
586 ogledov

Rešilec je zaprl pot motoristoma, umrla 24-letnica in 29-letnik

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MižiMaži 15:34 30.marec 2017.

    ADMINISTRATOR...A ne bi zaprl članek...da vsevedi in imbecili ne bojo več puščal svojih frustracij ob tej tragediji ????

  • kapibara 10:10 30.marec 2017.

    poglej posnetek intervjuja, z omenjenim taksistom :-(

  • mitja vilar 12:36 30.marec 2017.

    Debata o nesreči je iskanje razlogov za neznanje voznika motorja. Dejstvo je, da tudi sovoznice ni bolelo, kersta ob trku zaradi udarca v glavo v trenutku izgubila zavest. Tragični del zgodbe je voznik reševalnega in njihovi starši. Na kar voznik ...prikaži več kot tudi mnogo drugu niso v stanju misliti.Ta dogodek je rezultat tveganja motorista, ki se mu ni izšlo.

  • drejca1 15:11 30.marec 2017.

    Sožalje svojcem .Naj tisti, ki bodo določili hitrost motorja in preučili ostale okoliščine nesreče temeljito in pošteno opravijo svoje delo. Dve smrtni žrtvi sta dovolj, ni potrebno, da se zgodi še kaj .Jaz vem samo to, da me ...prikaži veče je motoristov zelo strah. In vedno znova se sprašujem, zakaj moram plačati kazen , če peljem deset več od dovoljene...za motoriste pa nimajo ukrepa, da bi nas nehali ogrožati. Ja, komot lahko vsak izmed nas zapre pot motoristom in bo kriv za nesrečo...preprosto ga ne vidiš, ko prigoni iza ovinka ali po ravnini..Fanta iz rešilca, držita se !

  • pphger 07:44 31.marec 2017.

    Tako je!! prekrsek bi bil, ce bi zavijanje v levo bilo prepovedano, tako pa ni. Voznja po zaloski 200 km/h pac privede do tega in to je edino pravilno. Da je namesto resilca udelezen kombi, ki je za neko restavracijo ...prikaži večo prevazalo meso za cavape, danes sigurno ne bi vec bilo govora o tem.

  • kapibara 09:36 30.marec 2017.

    Kljub NE nujni vožnji rešilac, je la ta PRAVILNO, pri ZELENI luči zavijal levoTaxi ga je čakal ( vsaj tako pravi njegov voznik)- motorist je prehitel taxi- žal pa, če motorist vozi 150-160 ali več, ga pa ...prikaži več NE zaznaš in reakcijski čas motorista je okrnjen :-(

  • blayo 17:03 30.marec 2017.

    Ah kriv je voznik rešilca, ker je vzel prednost motoristu, motorist je (bil) pa kreten ker je mislil da ga bodo pri 150 km/h zaradi zvoka svojega motorja vsi nemo z odprtimi usti in nepremično občudovali. Se je dogajalo v ...prikaži večv preteklosti, in se bo še naprej. Case closed.

  • JT_Thomas 22:07 30.marec 2017.

    Da dodam... Pri izpitu za motor moraš opraviti najprej spretnostno vožnjo na poligonu. Ta je sestavljena iz večih vaj. Ena od vaj (težjih) je, da mora voznik motorja ustaviti motor iz hitrosti 50 km/h in to v 10 metrih. Če ...prikaži več bi tale motorist peljal res 60, kot je omejeno na tej cesti, do nesreče ne bi prišlo. Dejstvo je, da ga je imel notri skoraj sigurno nad 100 km/h. Sem motorist in imam vozniško za motorno kolo cca. 25 let.

  • Presvetli 08:41 31.marec 2017.

    Gospod urednik! Čakam od kar ste postavili tale članek,da ga popravite,ker navajate zavajajoče podatke! Kaj bi spremenilo,če bi bil rešilec na nujni vožnji!? Če je rešilec na nujni vožnji nima prednosti v križišču temveč mu ostali udeleženci pač odstopijo prednost!! ...prikaži več Če pride do nesreče v normalnih okoliščinah potem je pač krivec rešilec,tale nesreča pa ni bila v normalnih okoliščinah!

  • ode 07:26 02.april 2017.

    V Škofji Loki je voznik vlaka zaprl pot kolesarki, ki je pravilno, na desni strani, potiskala kolo preko železniške proge. Policisti bodo proti vozniku podali kazensko ovadbo.

  • nergač 08:41 30.marec 2017.

    ne 50, če bi vozil vsaj 70 ali 80 se to zelo verjetno ne bi zgodilo...ubogi voznik rešilca, vsi zdaj vidijo krivca v njem, čeprav bi lahko bil tam kdorkoli in bi se mu verjetno zgodilo isto...ti motorji imajo strahovite ...prikaži več pospeške, velike hitrosti in če ga jaha premalo izkušen jezdec, ki ne predvideva, ker se zaveda svoje "prednosti", potem dobiš tole prej ali slej...

  • MižiMaži 16:47 30.marec 2017.

    Butl te je zaplodu...skotila pa.... *******

  • partizanka 20:06 30.marec 2017.

    ponoči tekmujejo po Zaloški

  • Zverca 09:46 30.marec 2017.

    V bistvu si težko povzročitelj nesreče, če ima vozilo, sploh motor, ki je veliko slabše viden, preveliko hitrost. Sicer pa RIP. Grozno.

  • STF 10:42 30.marec 2017.

    Sem motorist in bom rekel cist na kratko:Tole ni bilo 60. Prej 160. Krivca sedaj iscite sami.

  • KOJAK 10:45 30.marec 2017.

    »Pripeljal sem v križišče, da bi zavil levo, šel v avtopralnico in končal današnji delovnik. Čakal sem na nasproti vozeče vozilo. Rešilec nasproti mene pa je začel zavijati v svojo levo, proti gostilni Portal.

  • Dusan Kokalj 14:18 30.marec 2017.

    Če bi motorist vozil 60km se to nebi zgodilo.Sam sem voznik avtomobila in motorist.Moje iskreno sožalje svojcem pokojnih.

  • d 16:20 30.marec 2017.

    ti butl misls vrjetn moznost komentiranja, ne vidim razloga zakaj bi to naredili ... nesrece se dogajajo, del zivljenja

  • d 16:21 30.marec 2017.

    ne palamudi, da ne vidis motorja, pa tud ce se pelje 150 km/h, vid se ga na kilometer. Ce si pa malomaren in se vkljucis na prednostno cesto brez, da bi dobro pogledal, je pa cisto nekaj drugega ...

  • kmetek 08:26 30.marec 2017.

    Očividka nam je včeraj povedala, da se je peljala po Zaloški, ko jo je z veliko hitrostjo prehitel motorist, kmalu zatem pa sta dva avtomobil pred njo začela zavirati. Reševalca iz rešilca, ki je povzročil nesrečo, sta fanta takoj začela ...prikaži več oživljati, za dekle pa je bilo očitno prepozno, je še ocenila očividka nesreče. je kaj čudnega? itak je imel ene 100 notri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.