Slovenija /slovenija/crna-kronika
589 ogledov

Rešilec je zaprl pot motoristoma, umrla 24-letnica in 29-letnik

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jože Pečnik 18:53 30.marec 2017.

    Hitrost ubija,z normalno vožnjo dober motorist,lahko prepreči trk--in se tudi izogne nesreči-tko pa na žalost,je kar je--hudo za vse-

  • Žurnalček 18:31 04.april 2017.

    Dajte no napisati , kje je bil v službi ? A nikjer ? Ja sej dilerstvo ne moreš dati vsaj zaenkrat še pod S.P. !

  • Avatar olor
    olor 08:31 30.marec 2017.

    Težko je tu kaj dodati, ker se ne ve podrobnosti, kar so pa lahko zelo pomembne. Da ne omenjam svojcev preminulih, je tu v velikih težavah voznik rešilca. Kot voznik avtomobila vem kako je z vidnostjo motoristov in njihovih pospeškov, ...prikaži več ga ne vidiš in že je pred teboj. Če pritisneš na zavoro se zaleti vate, če pohodiš plin, se ti zaleti v rit. In če bi pri tej nesreči vozil motorist 50 km na uro, verjetno tako hudih posledic nebi bilo, ali pač. In ne nazadnje, škoda je mladih življenj.

  • kmetek 08:45 30.marec 2017.

    sej v bistvu nekako je, samo tudi motorsti 100% ni vozil predpisanih 60/70 v to sem 100% prepričan. ker je sled zaviranja zelo dolga.

  • PHE01 18:03 30.marec 2017.

    Dejstvo je, da resevalno vozilo ni nikomur zaprlo poti, kar se da posredno dokazati z izvedeniskim mnenjem izvedenca prometne stroke, ki lahko na podlagi karakteristike trka ter poskodb na vozilu in motorju, doloci skoraj da tocno hitrost motorista- le to ...prikaži več je za sodisce tudi verodostojno. Na podlagi izledkov nadzornih kamer ter pric, se da ugotoviti, da je motorist prehitel kar nekaj vozil preden je trcil v resevalno vozilo. Po moji oceni je vozil krepko nad 120km/h, medtem ko je hitrost na tej cesti z znakom dolocena na 60 km/h. Skoda je le, da je motorist v smrt odpeljal nedolzno sopotnico, sicer pa le-ta po mojem mnjenju ni bila prisiljena, da sede na motor. Prav tako je skoda resevalcev in njihovih druzin, saj jih je doletela dozivljenjska travma zaradi te prometne nezgode. Nikakor pa mi ne more biti zal motoristov, ki s svojo objestno voznjo prekoracujejo hitrost za dva do tri krat kot je predpisana na dolocenem odseku. Tudi policija glede motoristov ne stori kaj dosti zato pa je t

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.