Slovenija
61 ogledov

SDS odpira račun za sodne stroške

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:38 16.april 2014.

    Jebemti , če tole ni višek vseh viškov sprenevedanja krivonogega in SDS. Pokasiral miljone od orožja , pokasiral miljone od Patrie , a zdej , ko je pa zgubil tožbo za 1 miljon , zdaj mu naj pa članstvo poravna ...prikaži več stroške njegovega poiskusa pokasirati lovo ! SDS-ovci gadite se mi , kozla se mi od vas , pa verjetno ne samo meni !

  • samsvojmojster 07:11 17.april 2014.

    Pa a se zajebavajo. In slepi sledilci bodo pustili ves denar njemu in njegovim... Če ne v cerkvi pa SDS-u.... Mater, res nam ni pomoči... kakor hitro mu bo uspelo narediti vladavino enoumja... grem iz SLO. Me sicer že zdaj ...prikaži več močno mika, da bi šel, k tud drugi niso nič boljši!

  • Žurnalček 07:48 23.april 2014.

    Ti si očitno mal za luno , ne mal za JJ. Eno je državna pomoč Hrvaški in pa Bosni , ki je vsa v YU prostoru legalna , drugo pa je prodaja neregistriranega orožja za svoj žep , pri prevzemu ...prikaži veču skladišč od strani skladiščnikov ala JJ, Bavčar , Krkovič in ostala bagra Slovenije !

  • dragec 09:48 17.april 2014.

    PREDLAGAM POSEBNA RAČUNA NA RDEČEM KRIŽU IN KARITASU, $$$$$$++++++++

  • Saša Visočnik 17:56 16.april 2014.

    in OVCE bodo Janezku pokrile stroške,on pa se vam bo smejal hahahaha.Kaki bedaki !!!!!

  • Johan Spohan 18:08 16.april 2014.

    Ovce je treba ostrižt.

  • YASSIR 18:11 16.april 2014.

    meni se zdi veliko bolje da odprejo poseben račun pa naj idioti plačujejo sodne stroške če imajo preveč denarjakot pa da bi stranka SDS poravnavala sodne stroške z denarjem davkoplačevalcev ker večino denarja politične stranke dobijo iz proračuna.

  • KLOBO 18:19 16.april 2014.

    Tudi meni se kozla, žurnalček !! In to zato, ko poslušam takšne nakladače kot si ti !! Kje ti takšne bedastoče zrastejo v tvoji šupli glavi !!??

  • mr.big 18:27 16.april 2014.

    ti glupan, daj en dokaz o tem kar si napisal !! Primitivec

  • mr.big 18:28 16.april 2014.

    klobo točno tako je. Ampak tako pač je, nekaj budal se vedno najde in tolčejo take neumnosti !!!

  • alfredo 18:31 16.april 2014.

    Jaz bom dal. In?

  • Avatar čavez
    čavez 19:24 16.april 2014.

    In bo lopov častno opral nakraden denar, izvirna ideja ni kaj.

  • varan 19:33 16.april 2014.

    Ta pa presega Escobarja

  • jakec1575 20:27 16.april 2014.

    Zanimiv način financiranja. Gotovo bo nekaj anonimnih darovalcev v bankovcih. Volk sit koza cela.

  • Scott 20:27 16.april 2014.

    Obstaja pogodba o prodaji orožja za gotovino med kućanom in Izetbegovićem, ki jo vsi že dolgo dobro poznamo.?

  • depresija 21:30 16.april 2014.

    A ste vi trije (kl)ovni, KLOBO, mr.big in URIAH, Janezu že nakazali pol plače??

  • tralala 22:31 16.april 2014.

    V podporo kriminalcu....

  • manch 23:25 16.april 2014.

    Haha. To je samo pranje denarja. Ivan pač ne more več plačevati s kešom, ki ga "nima". Sestrična od žene je pod lupo, žena tudi, brat tudi.... Bodo pač tako spravili eure prek računa SDS.

  • Speedy006 23:29 16.april 2014.

    V kolikor Ivan ne bi bil tako pogolten in bi napisal realno (bistveno nižjo) vrednost spora, bi bili tudi stroški izgubljenega postopka manjši. Tako pa.... :) :) :) :) :)

  • Žurnalček 08:26 23.april 2014.

    Gluponjo , glupi , pa ja sam imao punomoć jednoga obćinskoga štaba TO jednoga velikoga Jadranskoga otoka za nabavku oružja , koji je propao radi toga , što ti državni lopovi nisu bili u stanju , da "ukradeno" prevezu i ...prikaži več preko svoje granice , nego bi se ja sam morao misliti , kako prošvercovati konvoj i igrati se tuđim novcima. Moj posao je bio legalan , jer sam tražio robu franco HR granica . Tu nije radilo o uhodanom kanalu po sporazumu o državnoj pomoći RH i Bosni o oružju , nego dodatnim kolićinama mimo MORH i kupljena roba bi legalno prešla carinu RH.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.